Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
4-MMC Crystaline - Opinie o produkcie - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Działy partnerskie (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=24)
+--- Dział: Rc-Black.com (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=69)
+--- Wątek: 4-MMC Crystaline - Opinie o produkcie (/showthread.php?tid=3550)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14


RE: 4-MMC Crystaline - Opinie o produkcie - qazplm1233 - 30.05.2024

chvja wiesz? a  moze wrecz w chvj zyskalem? nie pomyslales o tym?
nie wiem do czego pijesz , ale jak narazie niczym nie zablysnales



4MMC poraz kolejny odebrane  ciut wilgotne wystarczy podsuszyc  w kartce i znow mix z feta cos pieknego , u mnie sam 4mmc  bez fety to za malo dopaminy , za to z feta to dla mnie zlote polaczenie , tak jak poprzednim razem kosmos faza Big Grin


RE: 4-MMC Crystaline - Opinie o produkcie - Epsiakos - 30.05.2024

qazplm1233 ty teraz dopiero przeczytales co napisalem wczoraj, mimo iz sadzilem ze odpowiedz byla na wlasnie moj post i temat zamkniety, ale widze ze jednak nei


RE: 4-MMC Crystaline - Opinie o produkcie - qazplm1233 - 30.05.2024

sorry , ale ja cie wogole nie rozkminiam  Podobno kultowa tyle off topu


RE: 4-MMC Crystaline - Opinie o produkcie - dzik - 30.05.2024

Sort 4MMC crystaline jest cały czas ten sam, trzyma poziom od samego początku, jestem stałym koneserem tego specyfiku i muszę powiedzieć, że tygodniowa przerwa wystarczy, żeby poczuć to fajne uczucie po mefedronku,  wiadomo lepiej by zadziałało gdybym zrobił miesięczną przerwę, ale ja że swoimi słabościami do używek tygodnia nie wytrzymuję. Lubię po prostu, nawet i trzy dni, tylko ostatniego dnia robię dłuższe przerwy i stosuje mikrodawki i też jest fajnie. Pozdrawiam


RE: 4-MMC Crystaline - Opinie o produkcie - trzecikwietnia - 04.06.2024

Jezeli chodzi o moją opinię to w mixie z X-amph jest petarda, jednak w tym przypadku  na erekcję, nie mam co liczyć. Oba produkty solo nie dały mi się poznać z tej strony. Po tym 4mmc sex jest ogień, jedynie orgazm odwleka się do zakończenia działania. 
Jednak koniec recenzowania, nie ejstem osoba się udzielająca tu i większość nie zaufa opini. Wbiłem tu z  inną sprawą. Nagle spontanicznie zrobiłem sobie urlop i dodatkowo przedłuża mi się ten  wyjazd. z Tego wszystkiego zapomniem 4mmc wrzucić do zamrażalnika i zostało w szufladzie w pakiecie. W pokoju napewno będę miał gorąco, a wyjazd z dwóch tygodni prawdopodobnie przedłuży się na conajmniej miesiąc. Jest szansa liczyć, że to ejszcze zadziała po miesiącu w takich warunkach, czy raczej zdegraduje?  Dajcie znaka bo jak jest szansa odratować to jakiemuś znajomemu zrobię niespodziankę bo szkoda by dobroć się marnowała.

@ RcBlack - napisałem do Ciebie pm na H, ale nie widzę jej w wysłanych i nie wiem czy coś jest ze skrzynką, czy nie poszła. Nie chciałem już tym tematem męczyć na session czy maila od zamówień, lub przewijać temat nowemu pracownikowi bo pomyśli sobie, se ktoś na starcie próbuje kogoś zakręcić. Jak nie doszło na H, to napiszę najwyżej an session pierwszy.


RE: 4-MMC Crystaline - Opinie o produkcie - kot_kreskowy - 04.06.2024

trzecikwietnia 
Tak, po 4mmc sex to bajka, znamy to więc ufamy opini 😎
Mieszanue z fetą to irracjonalny plan.

Co do pytania o degradację;
W pakiecie? W sensie próżniowym?
Jeśli tak jest i nie leży na słońcu to prawdopodobnie może się zbrylać.
Największym wrogiem jest dostęp do tlenu więc straty o ile będą, będą raczej znikome o ile wogóle.
To musiałoby mieć gdzieś ujście.


Jeśli się mylę proszę specjalistów o wyprowadzenie z błęduPodobno kultowa


RE: 4-MMC Crystaline - Opinie o produkcie - kiertnik82 - 04.06.2024

trzecikwietnia Trzech największych wrogòw tego typu substancji to dostęp do powietrza, temperatura/światło i wilgoć. Jeżeli będzie bardzo gorąco to temat może trochę stracić na mocy, ale jeżeli jest szczelnie zamknięty to na pewno nie straci całej mocy i nadal będzie klepał. Napisałeś, że trzymasz w pakiecie, więc pewnie miałeś na myśli zwykłą samarkę. Coś tam na pewno będzie nadał kopać Smile


RE: 4-MMC Crystaline - Opinie o produkcie - DarkSonia - 04.06.2024

pamiętacie pierwszy sort, ten taki b.śmierdzący?
moja kumpela gdzieś ostała sztukę z tydzień temu to wzięła z chłopakiem na pół wystrzeliło ich nieziemsko.
leżało sobie w szufladzie, w temp. pokojowej ponad 2 miechy  Heart
było b.lepkie ale działo dobrze, skoro 2 dni nie miałam z nią kontaktu haha  Big Grin


RE: 4-MMC Crystaline - Opinie o produkcie - kot_kreskowy - 04.06.2024

Pamiętam, wyżebrałem i chwaliłem sobie i wam. To był pierwszy sort po tym czyszczeniu. Walił przez samarę o ile dobrze pamiętam Podobno kultowa ake działał spoko.


RE: 4-MMC Crystaline - Opinie o produkcie - qazplm1233 - 04.06.2024

No ja też  ten pierwszy po czyszczeniu w mixie z fetą to poezja , jw walił równo , działał pięknie