Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
frogbullshop - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Zakupy (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=23)
+--- Dział: Nieuczciwe sklepy (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=19)
+--- Wątek: frogbullshop (/showthread.php?tid=4096)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15


RE: frogbullshop - zerlogg - 08.08.2024

A mi się udało zamówić na chwilę przed wałkiem, 25 siarczanu. Co prawda po osuszeniu i kąpieli w acetonie zostało tylko 14 więc opłacalność już niebyła oszałamiająca, ale towar jest pierwsza klasa. Już 50mg czuć że działa, a po 100mg (bez tolerancji) to aż się włosy jeża. Zapomnij o zaśnięciu.
Skubany miał dobre dojście ale to co zrobił szmata z niego i tyle. Jednak z drugiej strony dla dilerów zawsze zysk i bezpieczeństwo na pierwszym miejscu. Myślę że mógł być też posrany przez ostatnie zatrzymania. Po krypto też idzie po kłębku sznurka namierzyć. Tymbardziej litecoin. Są bardziej anonimowe tokeny.
Widocznie wybrał wariant bezpiecznej dupy z bonusem na wakacje. Ryzyko zawodowe chłopaki. Trzeba być tego świadom zawsze w tej branży.


RE: frogbullshop - kej9 - 08.08.2024

'frog to fajny gosc, uczciwy bez watpienia' Podobno kultowa ja pierdole

[Obrazek: tenor.gif]


RE: frogbullshop - Lukas1985 - 08.08.2024

Ci vendorzy wrócą za rok, dwa, pięć a Wy pobiegniecie zapominając o tym co było. Tak było, jest i tak zostanie.


RE: frogbullshop - martio_vp - 08.08.2024

Ktoś odejdzie, ktoś przyjdzie... Zamawia się u tego co jest. A czy mu na imię Burek czy Frogchuj to tego nikt nie wie.

To zawsze jest wysokie ryzyko. Ale jak się straci raz, czy 5 to w końcu wyjdzie na dobre. Trzeba dbać o zdrowie.


RE: frogbullshop - kaziu86 - 08.08.2024

(08.08.2024, 20:34)Lukas1985 napisał(a): Ci vendorzy wrócą za rok, dwa, pięć a Wy pobiegniecie zapominając o tym co było. Tak było, jest i tak zostanie.

no chyba ze zakaza krypto


RE: frogbullshop - kej9 - 08.08.2024

kaziu86 ze jak?


RE: frogbullshop - kaziu86 - 08.08.2024

(08.08.2024, 21:56)kej9 napisał(a): kaziu86 ze jak?

np ustawa dac8 slyszales o niej


RE: frogbullshop - kej9 - 08.08.2024

nie boj rzaby Podobno kultowa


RE: frogbullshop - kaziu86 - 08.08.2024

frog nie wyjebie


RE: frogbullshop - Lukas1985 - 08.08.2024

(08.08.2024, 21:15)martio_vp napisał(a): Ktoś odejdzie, ktoś przyjdzie... Zamawia się u tego co jest. A czy mu na imię Burek czy Frogchuj to tego nikt nie wie.

To zawsze jest wysokie ryzyko. Ale jak się straci raz, czy 5 to w końcu wyjdzie na dobre. Trzeba dbać o zdrowie.

Jak chcesz tak możesz myśleć. Ja waliłem prawie 5 lat. Przewalilem tone różnego rodzaju RC - 3mmc, 3cmc, 4cmc i cholera wie co jeszcze. A wiesz ile razy dałem się oszukać ? Nie licząc faktycznego zwinięcia kolka chyba tylko raz czy dwa - a te dwa to takie bezpieczne założenie, bo może kiedyś faktycznie ktoś mnie dmuchnął. 
Kwestia szczęścia ?
Raczej nie. Kwestia rozwagi w tym z kim robiłem interesy. W był taki okres, że brałem i po 2 paczki / tydzień a jak mnie pokręciło, że może wpaść robi 3-4 paki, żeby przypadkiem nie brakło. 
Choć z drugiej strony 2014/18 to były trochę inne czasy. 
Tylko czy na pewno ? Gdyby ludzie oceniali realnie vendorow to świat byłby inny. 
Ale dziś ludzie dają się wciągać w jakieś wojenki, pozytywne oceny za grama czy wykupienie tel z lombardu.
Sami sobie tworzycie taki rynek waląc kolorowe sorty czy jadąc w ciągach trwających po x miesięcy i nie odróżniając tynku od amfetaminy. 
Nie słuchacie jak się Wam mówi, że lepiej dla organizmu walnąć 3-4 x po 150-200mg 4-fma niż doić po 10-15gr cmc. Nie słuchacie jak się Wam tłumaczy, że te wasze kumate info eufo speed 66/88/94 jest chuja warte i łykacie dalej bzdury naganiaczy. 
Dziś vendor nie musi się starać. Kupi 20kg spalonego cmc dosypie troche 4cmc hq crystal eupho speed hq 199proc i ludzie będą to łykać. 
I tyle.