Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
NEP - N-Etylonorpentedron - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Chemicznie (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=25)
+--- Dział: Stymulanty (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=27)
+--- Wątek: NEP - N-Etylonorpentedron (/showthread.php?tid=166)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18


RE: NEP - N-Etylonorpentedron - wwojtuss - 14.08.2023

jak masz wage z chinola, to wychył jest 50mg jak cos, testowane na trzech wagach z chinola, polecam te dwa czy trzy gramy nepa sobie odpuscic i zainwestowac w wage z dokladnoscia do miligrama, kosztuja niecala stowke a idzie naprawde niezle BHP poprawic


RE: NEP - N-Etylonorpentedron - Benito - 14.08.2023

wwojtuss znajomy mówi że przesadzam z tym pytaniem - ma rację, przepraszam panowie wybaczcie 😅
Gorzej że zajebał 2x tyle żeby pokazać że nie jebnie.
No wagę kupię na dniach


RE: NEP - N-Etylonorpentedron - wwojtuss - 14.08.2023

razem ze znajomym tworzycie piekny duet zupelnie niegodny nasladowania, moze to nie jest grupka o redukcji szkod, zeby mowic ze cpac nie wolno, ale jesli sie juz cpa to ze swiadomoscia tego,       co jak i ile          ,       to nie sa zadne wyscigi kto wiecej nepa zapierdoli, dziekujcie bogu ze macie sort slonia tak jak juz wspominalem, bo po Duchowym to juz byscie erka jechali, bo te 100mg to by was przerylo pieciokrotnie gorzej, wiecej rozwagi, mniej arogancji i wiecej szacunku do substancji i do swojej glowy, pozdro z fartem


RE: NEP - N-Etylonorpentedron - Benito - 14.08.2023

wwojtuss jest rozwaga, tyle że nie ma porządnej wagi, a takie malutkie nic nie robiły od początku. Może ten sort jest inaczej zbity, bo naprawdę po takiej malutkiej nie ma żadnych efektów. Nawet jak waga ma +-50mg to od soboty(podzielone na pół) miałem 1.47 z worem do dziś mam 1.11 z worem. Widziałem zdjęcia w temacie o NEPie słonia, gdzie gość miał grube lagi na prawie całą płytę CD.
Po prostu to wszystko musi mieć jakąś inną objętość, skoro tyle zeszło.


RE: NEP - N-Etylonorpentedron - wwojtuss - 14.08.2023

bo nepowy slon ma sklady tak ruchome jak cherry cocolino, gdzie NEPA w materiale nie ma nawet 51%, dlatego jego dawkowanie jest wieksze kilkukrotnie, ale ja i tak bede Ci zalecal walenie 50mg, bo widze jak Ci/Twojemu koledze odpierdala po 100, ze sie schizujecie i jedziecie w alpry  XD


RE: NEP - N-Etylonorpentedron - Epsiakos - 14.08.2023

Zależy też od tolerancji na substancje, doświadczenie użytkownika i czego dokładnie szukamy.
Bo mimo iż to stymulant to one też działają różnie, chimerycznie i tutaj tylko głową jest bottleneckiem.
Jak słaba, to zczilujcie bombę i albo walcie małe albo wcale


RE: NEP - N-Etylonorpentedron - Benito - 14.08.2023

Epsiakos no teraz po takich jest git, co ile dorzucać?
wwojtuss jak kupię wagę to będę wiedział dokładnie. 😃


RE: NEP - N-Etylonorpentedron - wwojtuss - 14.08.2023

Benito nie czesciej niz co godzine, jakos co dwie bedzie optymalnie, z reszta Ty powinienes wiedziec najlepiej jak szybko mija Ci peak


RE: NEP - N-Etylonorpentedron - Mrs.Darkness - 19.08.2023

Ja polecam nep od duch bardzo dobry stim długo działa wydajny klepie tak jak powinien sort sztos


RE: NEP - N-Etylonorpentedron - Epsiakos - 19.08.2023

(14.08.2023, 21:59)Benito napisał(a): Epsiakos no teraz po takich jest git, co ile dorzucać?
wwojtuss jak kupię wagę to będę wiedział dokładnie. 😃

Po większości stimow peak masz w okolicy 1h-1.5h i tego się trzymam, po 20minutach będziesz wiedział też czy ilość przyjęta jest wystarczająco duża, chociaż i tak bym już do tej pierwszej nie dorzucał a dopiero przy drugiej