Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
Benzodiazepiny - Temat ogólny Duch.store - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Działy partnerskie (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=24)
+--- Dział: Duch.store (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=58)
+--- Wątek: Benzodiazepiny - Temat ogólny Duch.store (/showthread.php?tid=1966)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14


RE: Benzodiazepiny - Temat ogólny Duch.store - Diabeuu666 - 16.11.2023

Apteka apteka apteka!
Zajebiste clony!! 
Xanaxy również

Nic tylko pobierać. Tu nie ma żadnej wyjebki!!

duch  👌🏼❤️


RE: Benzodiazepiny - Temat ogólny Duch.store - swo002 - 22.11.2023

O benzo pytać prywatnie? Bo na stronie nie mogę znaleźć


RE: Benzodiazepiny - Temat ogólny Duch.store - Benito - 22.11.2023

swo002 duch.life


RE: Duch.store - Temat główny - Lifeisbrutal - 30.11.2023

Co jak co ale z benzo od ducha też jestem zadowolony miałem kilka razy  Smile


RE: Duch.store - Temat główny - 300 SEKUND - 30.11.2023

Lifeisbrutal w końcu to leki takie jak w aptece o czym się sam przekonałem, więc wiemy co zamawiamy czego nie można powiedzieć o rc benzo z którymi różnie bywa. Wielokrotnie zamawiałem ze sklepów benzo rc które na forach były nierzadko opisywane w superlatywach, a po zapodaniu ich jedynie niedosyt i wkurw pozostało dzierżyć.


RE: Duch.store - Temat główny - horsii - 30.11.2023

300 SEKUND musiałeś zamawiać jakieś straszne barachło. Większość RC benzo - przynajmniej do niedawna, przed banami - pod względem mocy absolutnie miażdżyła nawet najmocniejsze apteczne benzosy. Większość  rc benzo została tak naprawde opracowana mniej wiecej w tym samym czasie, co to, co mamy w aptekach, tylko że już wtedy zauważyli w laboratorium że niektóre pochodne są tak absurdalnie mocne że to nie miałoby żadnego zastosowania w lecznictwie, dlatego nigdy legalnie nie trafiły na rynek, i trzeba było poczekać aż jakiś chińczyk odkopie 30-letnią prace naukową omawiającą te związki, zsyntezuje je i zacznie sprzedawać - wówczas całkowicie legalnie.


RE: Duch.store - Temat główny - wwojtuss - 30.11.2023

sa slabe RC benzosy i sa kurewsko mocne, lamiace plecy RC benzosy, chociazby uwielbiany przez wielu klonazolam czy zrywajacy tasme flualprazolam, a jest tez deschloroetizolam xD zgeneralizowanie grupy substancji jest niewlasciwe, bo w tej grupie sa kosiarze jak i slabiaki, tak jak w kazdej


RE: Benzodiazepiny - Temat ogólny Duch.store - 300 SEKUND - 01.12.2023

wwojtuss trafiłeś w 10. Kiedyś często zamawiałem eti i deschliroetizolamem się wjebałem na minę. Widzę niby w sklepach rc benzo których nazwy bym nie wykuł w tydzień hehe i może bym testował to, ale już nie widzę sensu skoro znalazłem w końcu ducha i apteczne benzo na półkach w jego sklepie hehe.

Swoją drogą, benzo w moim założeniu ma mi umilić dni, a nie ujebać na amen, żeby mama się jarnęła, że synek znowu ćpa haha.


RE: Benzodiazepiny - Temat ogólny Duch.store - King7 - 10.02.2024

Siemano, szukam w ofercie od ducha czegoś na dobre spanie i czegoś co pomoże mi w ciągu dnia mieć ustabilizowany nastrój bez stanów lękowych co polecacie?


RE: Benzodiazepiny - Temat ogólny Duch.store - horsii - 10.02.2024

Nasennie midazolam lub nitrazepam. Na stany lękowe lorazepam, bromazepam, alprazolam. Ale chłopie uważaj sobie lepiej, bo jak się wpierdolisz, to będziesz płakać. Benzodiazepiny "na dobre spanie" tak o to strzał w stopę.