Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
NEP - Opinie o produkcie - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Działy partnerskie (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=24)
+--- Dział: Duch.store (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=58)
+--- Wątek: NEP - Opinie o produkcie (/showthread.php?tid=2056)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40


RE: NEP - Opinie o produkcie - KiszczaK - 26.07.2023

No Nep od duch  to mi robil dobrze i czulem sie jak terminator.
Krechy lecialy bez wagi jak zawsze, tylko tym razem popelnilem ten błąd i po prostu moc mnie położyła na łopatki.
Towar klasa sama w sobie, nie ma opcji zeby sie zawieźć.. W tym prochu drzemie moc,z którą się nie fika, a pobawić mozna sie świetnie.


RE: NEP - Opinie o produkcie - rocky90 - 06.08.2023

Naprawdę ciekawy produkt,tak jak nie lubię stymulantów typu amfa(tej pustej stymulacji która się ciągnie i ciągnie),tutaj się zaskoczyłem.
Podanie sniff.
Pierwsza dawka 50mg i po chwili coś tam czuć.
Za jakiś czas drugie podejście i dawka 100mg i się srogo zdziwiłem.Momentami za mocno myślałem że jeszcze coś zatrze w środku,oczy uciekają.Dawka optymalną dla mnie 80mg.Jest stymulacja ale nie jakąś silnie nachalna,no i nie jest to pusta stymulacja.Nastrój w górę, pewność siebie w górę i chęć porobienia czegoś czy spotkania z ludźmi(bo też jest silna potrzeba rozmów).Dawkować z głową i odczekać do następnej dawki a nie dorzucać co chwila jak cmc bo można sobie krzywdę zrobić i pilnować dawek.


RE: NEP - Opinie o produkcie - Radik39 - 06.08.2023

Każdy zachwala ten Napik od duszka ,super. 
Ja czekam na pierwsze zamówienie w tym sklepie, zamówiony Nep i mam nadzieję, że się nie zawiodę. 
Spokojnej nocki i owocnych badań życzę, pozdrawiam.


RE: NEP - Opinie o produkcie - kot_kreskowy - 08.08.2023

[Obrazek: IMG-20230729-124533.jpg]

[Obrazek: IMG-20230729-124027.jpg]
Testowane tydzień temu.

Powiem tak:
ZAJEBISTY CUDOWNY WSPANIAŁY
Jest to numer 1 wśród nepów!
Bezapelacyjnie kurwa Exclamation
Sztos😎🔥😈
9,5/10 
POLECAM W CHUJ  Podobno kultowa


RE: NEP - Opinie o produkcie - ProducentRC - 08.08.2023

Temat muszę przyznać jak waliłem lekko ponad msc temu- jedna wada wciąga jak koks prawie, w dodatku dość mocno obciąża nerki i serce, uważajcie z dawkami i dbajcie o siebie


RE: NEP - Opinie o produkcie - rocky90 - 08.08.2023

Ktoś się orientuje jaki jest okres półtrwania?Jakie robić odstępy między dawkami żeby sobie krzywdy nie zrobić?


RE: NEP - Opinie o produkcie - Epsiakos - 08.08.2023

rocky90 jeżeli ci się nie spieszy poczekaj do przyszłej środy, zdam relacje

Ty ale przecież zamawiales i działałes ostatnio xD ale ok ja stosuję prostą zasadę która sprawdza się z 90% stimow, w moim przypadku z reguły 1.5h czyli kiedy peak już schodzi i po prostu czuje że efekty słabną ale musisz sam sprawdzić ile to u ciebie będzie trwać bo każdy organizm jest inny


RE: NEP - Opinie o produkcie - Biały Miś - 08.08.2023

Zamówione... Smaka robicie więc będziemy testować 👌


RE: NEP - Opinie o produkcie - rocky90 - 09.08.2023

(08.08.2023, 20:26)Epsiakos napisał(a): rocky90 jeżeli ci się nie spieszy poczekaj do przyszłej środy, zdam relacje

Ty ale przecież zamawiales i działałes ostatnio xD ale ok ja stosuję prostą zasadę która sprawdza się z 90% stimow, w moim przypadku z reguły 1.5h czyli kiedy peak już schodzi i po prostu czuje że efekty słabną ale musisz sam sprawdzić ile to u ciebie będzie trwać bo każdy organizm jest inny

Tak dostałem sztukę w gratisie na spróbowanie.Wolę się upewnić żeby nie przesadzić bo produkt mocny to nie cmc gdzie co godzinę a nawet mniej można.


RE: NEP - Opinie o produkcie - Czeslawo - 09.08.2023

rocky90  Prawda Nep aktywny nawet w najmniejszych dawkach, zasada taka, uczulenówka - 10mg, następnie zaczynaj o możliwie niskich dawek rzędu 20 - 30 mg, warto mieć pod ręką też benzo.  

Nie "syp" nigdy na oko, waga to podstawa do prawidłowego odmierzenia substancji, konsystencja jednej nie musi odpowiadać innej, wydaje się to oczywiste, a jednak nie dla wszystkich.