Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
ZZ***P.*l - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Zakupy (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=23)
+--- Dział: Dopalacze sklepy (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=17)
+--- Wątek: ZZ***P.*l (/showthread.php?tid=2231)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19


RE: ZZZZAP.nl - Temat Główny - Kajabuza - 25.10.2023

Sklep Legit.


[Obrazek: IMG-20231024-201354.jpg]


Ostatnio odebrałem
50x 3 mg Bromazolam
25x 3 mg Pyrazoal
10x 20 mg 2-MAP


W skrócie: na czysto, na sucho - 
20mg 2-MAP sniffem dało dość szybko uczucie takiego rozluźnienia, chillout, jednak po około godzinię czasu dało swędzenie całego ciała, takie uciskanie z tyłu głowy dość nieprzyjemne, mini-mdłości.


Dorzuciłem 1,5 mg bromazolamu i zaczęło się poprawiać, apetyt się wyostrzył (by niejadek zdadł obiadek w sam raz), dorzuciłem więc 4,5 mg Bromazolamu, a jedząc obiad poszło drugie 20 mg 2-MAP sniff plus 3 mg Pyrazolamu. 


Czułem kompletny chillout. Przyjemnie. Tego wieczoru dorzuciłem łącznie jeszcze 5x 20 mg 2-MAP i nie wiem kiedy zasnąłem. Rano trochę zadżumiony, wrzuciłem 3 mg Pyrazolamu, pozostałe 2-MAP i jest ok.


Reasumując: samo 2-MAP dało chwilową poprawę samopoczucia fizyczno-psychicznego, bez Bromka raczej bym niemiło wspominał owe doświadczenie. 


PS. (Nie jestem mistrzem RC i mixów) Pytanie do osób poważnych, dojrzałych z Forum. Osób które znają się trochę na tych substancjach i podzielą się rzetelną wiedzą, a nie dla "jaj" podzielą się swoimi "spostrzeżeniami" na temat poniższych próbek które dostane i tego jak, w jakiej kolejności i jak lepiej nie łączyć, żeby było dobrze, a nie żebym połączył coś, co da złe samopoczucie ku uciesze dzieci 20+ (ubaw po pachy, serio, żal mi takich podludzi)🙂:


Proszek 3-Mec - 1 g
Kryształ Etylo-pentedronu 1 g
3-FMC - 1 g
4-HO-MET 20mg - 2x
Proszek 3-fa - 1 g
a-PiHP - 1 g


Podziękowania dla sklepu Zzzzap.nl 😁


Z góry dziękuję.


RE: ZZZZAP.nl - Temat Główny - horsii - 25.10.2023

3-MECa możesz pierdolnąć oral z 300-400 mg jak masz tolerkę, i jak wejdzie to trochę NEPa sniffem, zeby przyspieszyc fazę jak lubisz, bo sam MEC nie jest za szybki.

Nie widzę sensu mieszania ze sobą pozostałych. Ja osobiście na twoim miejscu zrobiłbym sobie przerwę i po niej stestował 3-FMC bez żadnych miksów, i napisał konkretną recenzję bo nikt tu jeszcze tego nie jadł, a takie opinie typu "wszystko z wszystkim" to wiadomo do czego się nadają


RE: ZZZZAP.nl - Temat Główny - Diabeuu666 - 27.10.2023

Super kontakt, szybka wysyłka, zajebiste pakowanie. Towar bardzo dobry.
Zamówione
Nep
Aiphp


RE: ZZZZAP.nl - Temat Główny - Kajabuza - 27.10.2023

horsii też właśnie myślałem, żeby na pierwszy rzut dać te 3-FMC (Flufedron). Trochę czytałem na Hyperreal'u i może być to ciekawe. 

Przykładowe cytaty: 

"Działa około 1 - 1,5h na takim samym poziomie. Chęć dociągnięcia jest do opanowania i nie jest jakaś ogromna. Środek bardzo przypominający amfetaminę. Euforia, empatia i odrobina stymulacji. Bardzo fajny i nie bardzo nachalny środek"

"Działąniem przebija akutalne klefedrony. Miałem z nim styczność, po spożywaniu 4-MMC/3-MMC, nie sądziłem, że pokaże pazurki Smile
Pozytywnie zaskoczył na plus"

"Dziwi mnie też czemu 3-FMC nie cieszy sie popularnością, jak trafił sie dobry sort naprawde euforia i stymulacja były na wysokim poziomie bez jakiegos wjazdu na organizm. Jak dla mnie ethcat nawet nie ma co leżeć koło flufedrona, jak miałbym wybierac 4-MEC a 3-FMC biore te drugie"

Są też opinie o tym, że działa tak bardzo, że aż wcale i że różowy sort był lepszy. Tu widzę biały/beżowy.

Nic to. Jak nie spróbuję to się nie przekonam. Dam znać.


RE: ZZZZAP.nl - Temat Główny - wchujumamto - 02.11.2023

testował ktoś 2 cmc ? nie 2mmc 
jestem ciekaw odczynnika a nawet nie widzę tematu założonego na forum odnośnie tego produktu z tego sklepu


RE: ZZZZAP.nl - Temat Główny - horsii - 02.11.2023

wchujumamto jest wątek główny substancji - https://dopal.org/showthread.php?tid=2689   
Vendorskiego jeszcze nie ma. 


Maniek założysz?


RE: ZZZZAP.nl - Temat Główny - Kajabuza - 02.11.2023

horsii nie widziałem wcześniej. Witamy nowego użytkownika na Pokładzie. 😎[Obrazek: mlp-my-little-pony.gif]
Każdy to wie, ale jako, że jesteś nowy mała rada: Słuchaj się mnie, a daleko zajdziesz. 😎

Co do dawkowania 3MEC, moim zdaniem nie trzeba aż tyle (300, 400mg)

wchujumamto u Z777Zapków na sztuki można zamawiać. 3MEC w mixie z dość tanim obecnie 3FMC, tak po 100mg pozwolił mi odżyć po 2 nocach. Z kolei 3MEC plus NEP (100 mg + 50) nie powinno nikogo zawieść.
(waliłem też 3MEC+NEP+ALFĘ, ale to szczypta Alfy, tyle co na opuszek palca się przykleiło - niewielka różnica) 


RE: ZZZZAP.nl - Temat Główny - Diabeuu666 - 21.11.2023

Dlaczego tak mało recek jest? Przecież Vendor jest legit, szybka wysyłka, kontakt jest i RC są również bardzo wysokiej jakości


RE: ZZZZAP.nl - Temat Główny - SztywnyMisza - 21.11.2023

Bo nie każdy tu zamawia, a większość zamawia i nie pisze recek bo nie czuje takiej potrzeby sam możesz coś zamówić i napisać recke jak tak chwalisz


RE: ZZZZAP.nl - Temat Główny - Diabeuu666 - 21.11.2023

Pisałem już.
Teraz poszlo też zamowienie większe i recki wpadną z fotkami jak doleci.