Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
3-CMC (cola)- Opinie o produkcie - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Działy partnerskie (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=24)
+--- Dział: Duch.store (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=58)
+--- Wątek: 3-CMC (cola)- Opinie o produkcie (/showthread.php?tid=2515)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21


RE: 3-CMC (cola)- Opinie o produkcie - olancucki - 07.09.2023

dzwudziesty ja lubię dobrze się zrobić tym cola oralnie, a potem dojebac lekko 30-40mg nepu donosowo wtedy jest piękno, hehe

Euforia jest zajebista po tym produkcie. I tolerancja nie skacze jak pojebana. Tylko tak płynnie rośnie.

Ale za każdą dawka da się coś uzyskać z tego haju.


-------------->

Poczekajmy aż duch wprowadzi 4-MMC kiedyś, wtedy będę musiał mieć oba odczynniki.


RE: 3-CMC (cola)- Opinie o produkcie - Beeniepatu - 07.09.2023

(07.09.2023, 15:43)olancucki napisał(a): dzwudziesty co nie że oral robi jak nic innego? Produkt jest wyjątkowy a nie wadliwy, fajnie że tani.

Zamawiam 25g.

'Produkt jest wyjatkowy a nie wadliwy, fajnie, ze tani'

Mozesz spokojnie na bazarze z dziadostwem pracowac. To jak o Tobie powiedziec, ze nie jestes idiota, tylko pozytywnie zakrecony. Jak myslales, ze blysniesz intelektem, to musze Cie zmartwic. Robisz duch antyreklame. Napisales wlasnie, ze temat  chujowy, ale to nic bo najwazniejsze, ze tani. I nie zmieni tego Twoja intencja. Napisales jasno i wyraznie. Jak uwazasz, ze nie wadliwy, to po co o tym wspominasz? Poszlo w eter niestety.

Jak uwazasz, ze temat Ci odpowiada, nie masz do niego zadnych uwag ipolecasz go innym, to po prostu:

[Obrazek: 7yczxh.jpg]


RE: 3-CMC (cola)- Opinie o produkcie - duch - 07.09.2023

dobrze ze ta cola juz sie konczy  Smile


RE: 3-CMC (cola)- Opinie o produkcie - olancucki - 07.09.2023

duch  Beeniepatu 

Szczerze to jak sobie przypomnę to tylko powłoka jakby była kolorokowa a Kris taki normalny, łagodny i bardzo euforycznie działał.

 Ludzie pobierają, ja zamówię też 25g. Pytają się nawet na osiedlu o te coca-coli... 
Ja czekam do wtorku na zamówienie i potem wrzucę swoje odczucia z coca-cola na nowo zaktualizowanie.

Pozdrawiam


Dokładnie Biniek, coleslaw. Hahahahah xd

duch a nie ma wielkiej dolewki!, Jak w burger King?

Albo zastąp coca colę pewnym 4-MMC, bo ta euforia jest fajna.

Cola jest rare szkoda że się kończy.


RE: 3-CMC (cola)- Opinie o produkcie - mati54 - 08.09.2023

Dodam od siebie parę słów.  Od premiery Coli sam troche zjadlem a szczury zjadly blizej 3cyfr niz 2 lacznie, wiec w odroznieniu od osob ktore testowaly to tylko przez ekran komputera moge sie wypowiedziec. 


Sniff niesie pewien posmak, ktorego nie ma przy transparentnej trojce, mniej szczypie w nos, dzialanie bardziej pod eufo ale delikatnie 60/40 eufo-speed. 
A teraz cos czego nie rozumiem jako stary uzytkownik forum, czyli nagonka na vendora za jego produkt. Sam vendor napisal wade produktu, obnizyl cene na starcie, wiec skad tyle jadu sie wylalo ? Dziwi to szczegolnie ze pod sortami Esco czyli banditem ktory tez jest pomaranczowy nie ma nawet glosu o szkodliwosci jak tu. Jak pisalem ze omikron to zart, cena zostala zmniejszona dopiero jak zaczely splywac zle recenzje. Zachowanie niektoych osob zaczelo przypominac zachowanie pewnego pana na S z konkurencyjnego forum, mimo ze tak sie nim brzydzicie. Esco odrobil lekcje po wpadce, duszek tez widac ze chce wszystkich zadowolic. Zwyczajnie zamiast stosowac podwojne standardy w zachowaniu lepiej jest wspolnie cos budowac. Tyle ode mnie.


RE: 3-CMC (cola)- Opinie o produkcie - dzwudziesty - 08.09.2023

Dokładnie! Warto wziąć pod uwage, że sklep nie ukrywa przed klientem niczego i nie wpycha gówna klientom. Zawsze szczerze opisuje sytuację, zmniejsza cenę bądź nawet nie wprowadza do sprzedaży feralnego produktu, a dobrze pamiętacie inne sklepy pasjonat,VIP, predator.


RE: 3-CMC (cola)- Opinie o produkcie - Epsiakos - 08.09.2023

U mnie chwalili mocno cole, mimo koloru.
Głównie zachwalali jak ich wybija z "kapci"


RE: 3-CMC (cola)- Opinie o produkcie - kot_kreskowy - 08.09.2023

(07.09.2023, 20:10)duch napisał(a): dobrze ze ta cola juz sie konczy  Smile


 Może warto uzupełnić magazyny😎

Jeśli synteza miałaby względną powtarzalność to ćpuny będą szczęśliwe bo temat działa elegancko👍


mati54 
Złote słowa💪
Szacun!


RE: 3-CMC (cola)- Opinie o produkcie - KapitanKreska - 09.09.2023

Tak jak wcześniej wziąłem 5 dziesiąt i mi mega smakowało tak po wczorajszym mam niedosyt i w trakcie zabawy musiałem dzwonić po osiedlową trójkę. Jednak czuć tą różnicę może to przez to, że jestem mega przeżarty,  bo szczurom cola w miarę  smakowała... Dla mnie jedyne co za tym przemawia to cena.


RE: 3-CMC (cola)- Opinie o produkcie - Czeslawo - 09.09.2023

mati54  Dzięki za wpis, w zasadzie koresponduje z tym co chciałem napisać w powyższym temacie, ale mnie ubiegłeś.  Big Grin

kot_kreskowy  Też tak uważam odnośnie tego co zawarł w poście mati54 .  Wink