Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
AMFETAMINA - Opinie o produkcie - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Działy partnerskie (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=24)
+--- Dział: Duch.store (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=58)
+--- Wątek: AMFETAMINA - Opinie o produkcie (/showthread.php?tid=2720)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18


RE: AMFETAMINA - Opinie o produkcie - Kings - 06.02.2024

(06.02.2024, 16:31)Biały Miś napisał(a): Kings pasta od ducha muaalaaaaa 😎🤙

Lepsza od amf?

(06.02.2024, 15:46)Diabeuu666 napisał(a): Jak najbardziej Smile

Amfa 200mg i masz wypierdol z butów na 6h i zaczyna dopiero powoli schodzić.
Natłok myśli, czysta głowa bez schiz, można wyjsc do ludzi ale przy mniejszych dawkach. Libido mocno podniesione. No jest ogień.

Nep mniejsze dawkowanie 50-100mg max i działanie max 1h
Schizy już mogą się pojawić jeśli słabsza patcha. Libido super, chyba większe niż po amfie ale trudniej postawić maszt niz po fecie xD
Przy nepie ciężko wyjść do ludzi..no chyba że walnies 20-30mg

Dzięki Stary za obszerne wytłumaczenie  Smile


RE: AMFETAMINA - Opinie o produkcie - Powerpolish - 07.02.2024

(06.02.2024, 15:20)Kings napisał(a): Dzięki wielkie chłopaki. To mówicie, że w fete od ducha warto zainwestować?

Ja jestem ogólnie fanem fety, bo można przy tym wyjść do ludzi i dość sporo działa, minus taki że zasnąć ciężko


RE: AMFETAMINA - Opinie o produkcie - rocky90 - 07.02.2024

Żeby nie było że robię reklamę ale jeżeli chodzi o amfetaminę Ducha to jest top i nie mówię tylko o clearnetowych sklepach.Testowałem od kilku V z dm i to nawet przy amfetaminie nie leżało(nie które coś jej zawierały),oczywiście pomijając dostępny tam siarczan.Jak amph to tylko z tego sklepu bo wiesz że to jest amf.Jeden lajn i życie wraca dosłownie w człowieka a testując tamte człowiek siedział i się zastanawiał czy coś działa czy nie 😁 Tutaj wystarczy tylko wciągnąć i mamy efekt 😁


RE: AMFETAMINA - Opinie o produkcie - horsii - 07.02.2024

rocky90 myslę, że duch wybaczy ci, że napisałeś pozytywną opinie o jego produkcie w jego dziale... Podobno kultowa


RE: AMFETAMINA - Opinie o produkcie - rocky90 - 08.02.2024

Bardziej chodziło mi czy nie wyłapie jakiegoś warna na temat dm... 😁Pozdro


RE: AMFETAMINA - Opinie o produkcie - Kings - 09.02.2024

Zamówiłem trochę tego specyfiku. Już nie mogę się doczekać  Tongue

Zdam wam na pewno relację jak tylko wyląduje i będę mógł zabrać się za testy  Sleepy


RE: AMFETAMINA - Opinie o produkcie - dzwudziesty - 11.02.2024

Ja odebrałem pastę w tamtym tygodniu, jestem bardzo pozytywnie zaskoczony na pewno coś innego, niż ta tutejsza w moich rejonach. Sort mokry, warto wysypać, przetasac i poczekać aż wyschnie ok 15min. 200mg pokazało pazur, bardzo podwyższone libido, naprawdę mocna noc miałem z partnerką z piątku na sobotę. Co zauważyłem towar jest dość mocno euforyczny, mobilizujący. Właściwie cały piątek do wieczora spędziłem na rozwożeniu ludzi z racji, że nie pije byłem prywatny kierowca. Co podkresle przyjąłem o godzinie 17:00, a dorzutka nastąpiła dopiero o 1 w nocy. Samo wyraziste i intensywne działanie trwało ok 4h, potem zaczęło słabnąć co nie powiem było i tak dość mocne.Nie będę się zbytnio rozpisywał, bo każdy wie jak działa dobre amph. Dzisiaj po przebojach, tańcach i konkretnym seksie ja, parnterka jak i znajomi nie doswiadczaja klasycznej "zjeby" nos w ogóle nie jest zapchany, a to się bardzo ceni. Dobra amfetamina może któregoś dnia się skusze i dla porównania zamowie zwykła w formie grud. A teraz spierdalam robić Kapsalon. Miłej niedzieli.


RE: AMFETAMINA - Opinie o produkcie - nvnvez617 - 13.02.2024

pasta prima sort 10/10.
amfetamina dobra. jest ok. ale po miescie lata lepsza i w lepszych pieniadzach. ale ogolnie okej.


RE: AMFETAMINA - Opinie o produkcie - Powerpolish - 13.02.2024

(07.02.2024, 08:55)rocky90 napisał(a): Żeby nie było że robię reklamę ale jeżeli chodzi o amfetaminę Ducha to jest top i nie mówię tylko o clearnetowych sklepach.Testowałem od kilku V z dm i to nawet przy amfetaminie nie leżało(nie które coś jej zawierały),oczywiście pomijając dostępny tam siarczan.Jak amph to tylko z tego sklepu bo wiesz że to jest amf.Jeden lajn i życie wraca dosłownie w człowieka a testując tamte człowiek siedział i się zastanawiał czy coś działa czy nie 😁 Tutaj wystarczy tylko wciągnąć i mamy efekt 😁

Powiedz mi czy oral coś daje? Wcześniej jak zajebałem sobie 0.1 nosem to działalo, ale nie mam tak rozjebany że postanowiłem dziś zjeść 0.3 i chyba nic nie poczułem, jedynie tyle ze spać się odechciało. Zaraz idę jeszcz raz wrzuć, znów spróbuję 0.3, jak nie zadziała to pierodle


RE: AMFETAMINA - Opinie o produkcie - rocky90 - 14.02.2024

(13.02.2024, 17:31)Powerpolish napisał(a): Powiedz mi czy oral coś daje? Wcześniej jak zajebałem sobie 0.1 nosem to działalo, ale nie mam tak rozjebany że postanowiłem dziś zjeść 0.3 i chyba nic nie poczułem, jedynie tyle ze spać się odechciało. Zaraz idę jeszcz raz wrzuć, znów spróbuję 0.3, jak nie zadziała to pierodle

Ja stosuję tylko sniff.Pamietąj że jak w przeciągu kilku dni/tygodnia brałeś jakieś cmc'ki czy inne kryształy to działania nawet najlepszej amph nie uświadczysz