Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
a-PVP - Opinie o produkcie - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Działy partnerskie (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=24)
+--- Dział: Duch.store (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=58)
+--- Wątek: a-PVP - Opinie o produkcie (/showthread.php?tid=2801)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31


RE: a-PVP - Opinie o produkcie - Lifeisbrutal - 12.12.2023

Na wszystko idzie z czasem sobie wyrobić tolerke czy to cmc czy to pvp. Jak to się mówi apetet rośnie wraz z jedzeniem xD


RE: a-PVP - Opinie o produkcie - kot_kreskowy - 12.12.2023

No cóż, to nie zazdroszczę.
Ale serio dziwne to jest.
Może suple jakieś ogarnij, witaminki etc.

Albo jakaś choroba czy coś w tym stylu.
Nie wiem. Dziwne to jakieś na takiego mocnego skurwysyna jak pvp tolerkę sobie wyrobić...


RE: a-PVP - Opinie o produkcie - 300 SEKUND - 13.12.2023

ALFA PVP Test trzeci:

Wtorek, godzina 3:00 przyjęty szczur (a może stwór lub jaszczur biorąc pod uwagę moc) 

40-50 mg. Spacerek szybki i pod kołderkę. Wyobraźnia już kreowała sceny z filmów dla dorosłych ze mną i z najzajebistrzymi dziewczynami jakie znam. Chociaż po tym, to tak libido wypierdala poza skalę, że nawet 55 letnie milfy, takie zadbane i z piękna urodą były niesamowicie pociągające w moich wizjach) 


Po około godzinie - dwóch połknąłem grudkę bliżej nie określonej masy. Na moje oko z 50-70mg. 


Gdy o 5 rano zostałem sam w mieszkaniu zaczęło się wertowanie stron xxx, fantazjowanie w myślach na zmianę z podziwianiem wdzięków moich ulubionych gwiazd branży XXX. 


Byłem wyczulony na każdy szmer i starałem się nie dawać żadnych szmerów w domu, ponieważ nie wyobrażałem sobie wizyty kogokolwiek w takim wystrzeleniu. 


Do 15 zjadłem łącznie sniffami i kilkoma oralami ze sztukę, może dwie. Po 15 wyjebałem z domu, żeby nie martwić bliskich swoim stanem ;] 


Było grubo, byłem wyczesany, wystrzelony, wypierdolony w chuj, więc zbunkrowałem się na klatce u Zioma, czekając na niego. Po posiedzeniu godziny czy dwóch poszliśmy do tajnej bazy po sprzęt i spokojnie do teraz sobie wapuje maluszki buszki. Sniffy według mnie łatwo za duże przyjąć nie mając wagi jubilerskiej. 


Kolega tylko oral, zaleciłem Mu minimalną dawkę na początek (stary wyjadacz, ale z pvp nie działał). Jest wystrzelony w chuj. Coś musiał dorzucać, bo przed chwilą szluga jaraliśmy i mówił, że Go trzęsie, bo za grubo dał. Ale już się uspokoił i jest si. 


Nie znałem alfy pvp zbyt dobrze, teraz poznałem. Fajna jest, libido to bajka, ale naprawdę trzeba mądrze dawkować. 


Co zauważyłem nie odmóżdza w połączeniu z benzo tak jak PIHP. Cały czas jestem świadomy co robię XD


PS. Pilnie potrzebuje bezno, zostało mi diazepam 20mg, ale już czuję, że zejście będzie kosmiczne. ;D


Duchu Duchu Duchu serio ta pierwsza próbna podziałała subtelnie, pierwszy raz z pvp, do tego tylko vapo i dużo benzo, drugi raz już inaczej, teraz też inaczej, ale za tą ALFĘ PVP przyznaję ocenę:
JA PIERDOLEEEEEE
💛



RE: a-PVP - Opinie o produkcie - Diamentowa - 14.12.2023

Ile jedziesz już z ta alfa ?


RE: a-PVP - Opinie o produkcie - 300 SEKUND - 14.12.2023

Diamentowa po co Ci taka wiedza ile jadę z tą alfą? Robisz jakąś listę rekordzistów? ;] 

W każdym razie nie długo, ale wystarczająco, żeby poznać tą substancję z dwóch stron. Tej najlepszej, jak i tej najgorszej. Chociaż nie uświadczyłem jakichś strasznych paranoi, schiz itd. mimo braku benzo. Nie biegałem po mieście waląc głową w ściany xD


Może najgorsze dopiero przede mną ;D
Chociaż w sumie gorzej być już nie może, bo najgorsze przeżyłem dziś w nocy, ale nie będę się rozwodził o tym. Nie życzę nikomu. 


Naprawdę to trzeba dawkować mądrze i rozsądnie, bo jest to kurewsko mocne i można się zdziwić ;]]]


RE: a-PVP - Opinie o produkcie - Diamentowa - 14.12.2023

No napewno bo tak polecales ta alfę ale chyba się nie skusze zostanę na nepie czy hexenie


RE: a-PVP - Opinie o produkcie - olancucki - 14.12.2023

Alpha-pvp od  duch jest mega kozak!

Vejpuje ciągle, nieustannie.

Robię ciąg i jem, śpię...

Tolerancja rośnie bardzo powoli więc pvp nadaje się do ciągów.. 

Moje roa to vapo.
Pale z folii oraz snortuje lajny rzadko. Dodaj mam różne ja sobie nie zaluje mam, ale towar jest mega ekonomiczny.

Albo mam psyche ze stali (zero schiz), albo temat nie schizuje.

Pale w pracy ciągle co godzinkę. 

Jest zajebiście!!

Stabilny high trwajacy godzinka nie całą.

 Coś pięknego. 

Zastępuje mi alphe-pihp, jest lepsza bo tolerka nie skacze jak pojebana. 

Nadaje się do ciągów. Polecam gorąco każdemu i pozdrawiam forumowiczów i  duch


RE: a-PVP - Opinie o produkcie - Biały Miś - 14.12.2023

Nie, nie wydaje Wam się. Ten temat od duszka nie wywołuje typowych dla jedynki stanów lękowych . Nic tylko pobierać, polecam.


RE: a-PVP - Opinie o produkcie - olancucki - 15.12.2023

Nie śpię i waliłem sobie chmury z folii ale juz mi się skończyła folia.

horsii czy może Ty nie masz może jakiegoś niepotrzebnego kawałku folii aluminiowej?


RE: a-PVP - Opinie o produkcie - horsii - 15.12.2023

olancucki mam, całą rolke nieotwartą nawet i pól otwartej...  aaaale sa potrzebne!

Co ty kurwa na głowe upadłeś paląc z folii? Zaczynajac - to gówno jebane - atomy sreba - pemanentnie osidadaja w twoim organizmie. Wiesz jak wyglada debil przyjmujacy do swojego organizmu duze ilosci takich rzeczy? TAK:
https://en.wikipedia.org/wiki/Paul_Karason
 
Ten typ kuwił srebo koloidalne tak obsesyjnie jak wy kuwicie alfe (ze sreba). Wy jestescie teraz 200% bardziej zryci, a on 2500% badziej niebieski,.

Drugie, co ty, upadłeś drugi raz, pytając o folie za 15 zł co kosztuje?  Nie chce wyciągać prywaty, ale wiadomo czym sie chwaliłeś co brałeś skąd pod wpływem czy to nie, to co jak jest mega potrzeba, to nie możesz zajebać z biedonki folii za 15 zł? Ci ochroniarze to jebani emeryci druga noga na tym swiecie.Zresztą

 >sugerowanie że dziadek 60kg z osteoporozą zatrudniony przez PFRON coś może

Jesteś na benzo w kolko, to kombiinuj jak na stan przystałko.  jak ja jestem na benzo w kolko, to projektuje zamachy terrorystyczne typu Bojinka plot albo jakies public figue assasinations, albo jak otruć całą populacje kraju nowym legalnym rc który jest super, klepie, jezu chyste cuda, to działa tak jak mowili.... a po 1,5  + roku fala zawałów i paralizów, problemów z układem eni nawet nie mozna pozwac producenta.  Kto wie o czym mowa faktycznie, pozdawiam i szanuję piąteczka pozdro życzę dużo zdowia - najwiecej tym co jeszcze sie nie uraczyli tym-tym.... Podobno kultowa 


Ale najczęsciej załącza mi się inner Hiter i wtedy pare godzin jest całkiem zabawnie. Take tam, polecam.


A  kuwa mać na koniec jakbym miał TAKIE CIŚNIENIE NA JEBANĄ TRUJĄCĄ FOLIĘ to wpadłbym tam z nabitym muszkietem i zażądał foli. A jak już taka afera, hostage situation wręcz, to jakiejs drogiej łychy... dobra, nie znam się na łychach, Burbon kuwa dajcie mi Jim Beama red stag kuwa, od razu za manowanie mojego czasu. Zanim te kuwy niewydolne """policyjne""" przyjadą, to ja JB wyzeruje na miejscu butle i nią pierdolnę z całej siły .. do śmietnika przed sklepem. I pójdę do domu i jeszczcze napiszę wam post z relacji. Kuwa, jakiej  relacji? ja livesteam zrobie  z tego z gopro na czole. 


Widzę że zamiast iść do przodu (jak deklarujesz często) to się cofasz. No ale cóż, z kim sie zadajesz, takim sie stajesz, a że twoim BFF jest ten Yalasek który [pozwolę sobie wyciąć co wiem o tym człowieku ze względu na to że są to potencjalnie rujnujące życie infomacje i nie jestem AŻ TAKIM CHUJEM dla społeczności tego foum które badzo lubię] a ten gość daje sie być twoim mentoem wrecz. Kiedy zaczniesz pisać co 3h na czacie do losowych ludzi co paredziesiat minut  czy mają pozyczyc na kebaba jak on?  i jeszcze jak odmówisz to dalej żebra i żebra, skuwiel jebany śpi na tym temacie chyba, bo cały czas robi rękodzieło i nigdy nie widziałem go tu w stanie jakiejkolwiek przytomnosci umysłu.

 Albo pożyczać od ludzi z forum na prawnika, bo jest j e b a n y m  debilem i robił wałki i scamy w necie na własne dane? A potem zdziwiony kurwa że ktoś to zgłosił XDDDDDDDDDDD Czekam na nową postać w ewolucji forum-useów = Yalacucki. 

a no i na koniec: nie wszystko przejebałeś. jest źle ale da radę wyjść. tylko co zrobisz, bo obsewuję cię od dawna i nie widzę jakichs wiekszych postępów, a kroków w tył mnóstwo 


As G-Man said...

[Obrazek: pwdiC8o.png]