Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
Kolega z forum. Uwaga na Diabeuu666! - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Hydepark (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=45)
+--- Dział: Luźne tematy (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=47)
+--- Wątek: Kolega z forum. Uwaga na Diabeuu666! (/showthread.php?tid=3944)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14


RE: Mniej ważne kwestie, sugestie, pytania do sklepu - Escobar.store - Powerpolish - 01.08.2024

Belzega znow dane będziesz podawl na forum publicznie?


RE: Mniej ważne kwestie, sugestie, pytania do sklepu - Escobar.store - Terrorysta - 01.08.2024

Rozkminiony po 5ciu postach hahah


RE: Mniej ważne kwestie, sugestie, pytania do sklepu - Escobar.store - Lucyfer6666 - 01.08.2024

Szach mat😀


RE: Mniej ważne kwestie, sugestie, pytania do sklepu - Escobar.store - Belzega - 01.08.2024

Stach mat. Zaawsze odebrałem kazda paczkę więc możecie sobie pisać i jechać na ręcznym przy tym skoro was to ciągle tak jara.
Mialem czas do poniedziałku???? Więc odebrałem w niedzielę. Bo wiecie ja Mam rodzinę. Takie coś jak córka a nie lufka takie coś co się zwie.dziewczyna a nie kreska !!!!! Takie coś jak wyjazd z nimi gdzieś!!! Wrócilem. Byłem wyjebany ale 24h do odbioru miałem nadal. Ale co tu znaleźć na Diabła żeby go wypierdolić. Ujebac. Żałosne..tak to wygląda właśnie ale to są fakty!!!!!!!!

(01.08.2024, 07:21)Lucyfer6666 napisał(a): Szach mat😀

Tobie szach mata starzy zajebali. W sumie stary Bo nie kupił kondona a matka mata bo żeś się urodził.. zamknij piz.... Jak nie wiesz do kogo piszesz!!!

(01.08.2024, 06:26)Epsiakos napisał(a): Ale odbierzesz tym razem ? ; )

Zejdź ze mnie. Serio.. gościu ujebales się jak rzep.
Nic do Ciebie nie mam. Nic do Ciebie nie pisze..a  Ty ciągle jak latrerek zza furtki do mnie szczekasz.....


RE: Mniej ważne kwestie, sugestie, pytania do sklepu - Escobar.store - Epsiakos - 01.08.2024

Belzega dam ci czas żebys to przeczytał tym razem, nie jak poprzednio.

Masz dożywotniego Bana od samego Admina więc daruj sobie teksty w stylu "uczepiles się mnie" bo generalnie nie rusza mnie to, pretensje miej do siebie samego za szopkę która odstawileś tutaj pewnego lipcowego weekendu.


RE: Mniej ważne kwestie, sugestie, pytania do sklepu - Escobar.store - Belzega - 01.08.2024

Śmiech na sali. Szopke
.bo Wielki Pan Escobar.wymaga odebrania nagrody która ją wygrałem w danym momencie co do sekundy!!!!!! Sorry ale też mam kurwa swoje.zycie!!!!!!
A ten @powerpedał niech zamknij mordę bo już cały ekran ochlapany mam spermą. 

Jak pisałem o Froggu że to wał itp to hejt na mnie. Myślicie że że ja nie mam swoich dojść???? Pisałem wyraźnie że to jebany scamer!!!!! To mi dojebaliscie banem!!!! A kim. Się okazal?  Tak ja wróżbita Maciej!!!!!!!
Nie znacie mnie a ocenianie i nie poznacie.
ale.zawsze za tym forum stałem murem!!!!
I tak teraz chcecie mnie nagrodzić???????
Wiem co piszę!!!!!!! Tak.latwo Vendorów łapać na takie haczyki żeby wiedzieć kiedy już wal będzie.  Ale ok jestem pojebany 😵‍💫🫨

(01.08.2024, 10:26)LOBO napisał(a): Kondoma kondoma, a nie kondona kierwa !!!!

ty wiesz najlepiej przecież hahahhahh

(01.08.2024, 09:49)Powerpolish napisał(a): Belzega  na chuj się produkujesz jak i tak zaraz bana dostaniesz.  Nie szkoda ci czasu? Piszesz ze masz rodzine i że nie masz dużo czasu,  po czym wchodzisz na forum I tracisz czas. Następnym razem daj sobie nazwę Błazen, bo to najbardziej pasuje do ciebie,  lub pajac, bo tyle co masz wspólnego z diabłem co moja była,  zobaczyłeś diabła jak ściągnąłem gacie.
Ty wyszedłeś za nim wszedłeś 🤘🏻


RE: Mniej ważne kwestie, sugestie, pytania do sklepu - Escobar.store - Epsiakos - 01.08.2024

Belzega co ty za bzdury pierdolisz za przeproszeniem?

Za Froga nie dostałeś żadnego bana to po pierwsze, dostałeś później moderację za zwykle bluzganie na innych użytkowników.

Sprawa nagrody, to ty napierdzielales srednio co 30min wiadomości do Esco i jeszcze napisałeś swój kod i nr telefonu użyty.

Nigdy nie stałeś murem, poza tymi którzy ci darmowe ćpanie dawali, moment w którym Black ci kurek ukręcił to zacząłeś na niego jechać równo i w dodatku podszywając się pod kot_kreskowy chciałeś sample wyciągnąć żeby później napisać że nie dobierzesz jednak.

A co do Froga, wiesz że sam namawiałes innych użytkowników żeby kupowali u niego i my mamy te posty.

Dalej chcesz się pogrążać? Teraz dwa konta na raz będziesz zakładać ?

Jeszcze teraz piszesz "wielki pan Escobar" a parę postów wyżej podniecałeś się że zamówisz Nepa.
Nie zamówisz.


Wrócę z pracy to posprzątam w tym dziale


RE: Kolega z forum. Uwaga na Diabeuu666! - smakosz - 01.08.2024

ahahahahahhahahhaha co za idiota Big Grin   Ma ponoć rodzine i dziecko a codzienie ćpa i chleje czym sam się chwalił na forum wstawiając zdjęcie śniadania w postaci klonów i browarów i pisząc na czacie Big Grin   Typ ma dojścia ahahahahhahahahahahahaha i wie jak wyłapywać tych vendorów ktorzy będą robić scam Big Grin  no typ rozpierdala mnie na łopatki każdym swoim wpisem Big Grin


RE: Kolega z forum. Uwaga na Diabeuu666! - Epsiakos - 01.08.2024

Belzega

Dowiedzialem sie ze to ze odebrales "wszystkie paczki" to jest jedno wielkie PIERDOLONE klasmtwo, bo jednej na 100% nie odebrales a drugiej na 99% ale to sie dowiem.

Tej sprzed miesiaca w ktorej bylo 5g MDPHP, gdzie Esco sie nad toba zlitowal i nie dal ci bana wtedy na nagrody, no tak ale to nie twoja wina tylko tej wscibskiej i zlej Moderacji ktora sie uwziela na ciebie prawda ? Bo przeciez ty byles i dalej uwazasz sie za prestizowego uzytkownika o nieskalanej reputacji na ktorego kazdy inny uzytkownik nic nie robil tylko wpatrywal sie niczym babcie w obrazek o. Rydzyka prawda ?


Mieszasz sie we wlasnych zeznaniach, krecisz i farmazony takie walisz ze glowa mala

Kurwa zeby darmochy nie odebrac to juz trzeba miec konkretny łeb do interesów, nic tylko pobierac od ciebie kluczowa wiedze na ten temat


RE: Kolega z forum. Uwaga na Diabeuu666! - smakosz - 01.08.2024

ahahahahhahahahahhaha i jeszcze paczek nie odbiera idiota skończony a o sample prosi sie do każdego sklepu. Może specjalnie nie odbierał żeby przypał naruchać sklepom?