Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
frogbullshop - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Zakupy (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=23)
+--- Dział: Nieuczciwe sklepy (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=19)
+--- Wątek: frogbullshop (/showthread.php?tid=4096)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15


RE: frogbullshop - Kapitan - 10.08.2024

Działa sklep można pobierać ?


RE: frogbullshop - kej9 - 10.08.2024

smialo Podobno kultowa


RE: frogbullshop - Lifeisbrutal - 10.08.2024

Kapitan Działa na Majorce xxDD
A tak na serio wyjebał ludzi.
Froogg ty ch*ju jebany niech cię tam w dupewyruchają jak ty zrobiłeś to innym na hajs.


RE: frogbullshop - yetow - 11.08.2024

Kapitan nie bez powodu temat jest w nieuczciwych sklepach  Podobno kultowa


RE: frogbullshop - DarkSonia - 13.08.2024

o kurcze, ale ćwirki, nie było mnie tu ledwo 2 miesiąc a tu takie jaja haha  Big Grin
nie no dobra nie śmieję się bo wiem, że wielu poleciało z dolarami
moja teoria na to jest taka, że FROG najzwyczajniej w świecie zaczął ćpać swój towar i w pewnym momencie mu odwaliło
nagle masz wyjebane, chcesz szybko pieniadzę i najlepiej gdzieś na wyspach opalać dupę
znam to z autopsji
potrafiłam na ciągu klefedronowym przypiepszyc mojej szefowej w twarz, rzucić pracę, wywalić faceta z domu i łazić po klubach codziennie byle się nawalić
a potem był tylko żal i zgrzytanie zębów cos ię narobiło, frog się pewnie niedługo obudzi i się zacznie może nawet i próba powrotu ( może pod inną ksywą ) ci ludzie tak mają znałam niejednego dilera, i  z jednym nawet przypadkiem kiedyś byłam ( dowiedziałam się za późno o tym ) wiem jak traktował ludzi i jak kombinował. teraz siedzi.


RE: frogbullshop - Lifeisbrutal - 13.08.2024

DarkSonia I to jest zaszczyt do chwalenia się? Masakra..


RE: frogbullshop - TIR - 13.08.2024

DarkSonia XD na bank właśnie to zrobił frog xD Wywalił swojego faceta z domu i byl w związku z dillerem.
A tak serio to po prostu dosyć śmiałe teorie. Może po prostu zgarnął hajs i się zawinal? XD


RE: frogbullshop - LOBO - 13.08.2024

(13.08.2024, 12:02)DarkSonia napisał(a): o kurcze, ale ćwirki, nie było mnie tu ledwo 2 miesiąc a tu takie jaja haha  Big Grin
nie no dobra nie śmieję się bo wiem, że wielu poleciało z dolarami
moja teoria na to jest taka, że FROG najzwyczajniej w świecie zaczął ćpać swój towar i w pewnym momencie mu odwaliło
nagle masz wyjebane, chcesz szybko pieniadzę i najlepiej gdzieś na wyspach opalać dupę
znam to z autopsji
potrafiłam na ciągu klefedronowym przypiepszyc mojej szefowej w twarz, rzucić pracę, wywalić faceta z domu i łazić po klubach codziennie byle się nawalić
a potem był tylko żal i zgrzytanie zębów cos ię narobiło, frog się pewnie niedługo obudzi i się zacznie może nawet i próba powrotu ( może pod inną ksywą ) ci ludzie tak mają znałam niejednego dilera, i  z jednym nawet przypadkiem kiedyś byłam ( dowiedziałam się za późno o tym ) wiem jak traktował ludzi i jak kombinował. teraz siedzi.

Dokladnuie 1 do -100 mam takie same przemyslenia odnsonie do zabencji...otzrasnie sie zejdzie mu klefajstos, wroci odda pokornie pinionzki...usmiechcnie sie i powie -  prima aprilis nabralem Was hahahaha ;-) Big Grin  Big Grin

Kiedys tak samo zrobiul jeden V w punikt to samo!...i co z nim teraz!? a lezy zakopany na pustyni Bledowskiej Big Grin

DarkSonia brakwoalo tu Ciebie, tesknilem za Twym analitycznym zalotnym kocim okiem i kobieca perspektywą! ❤


RE: frogbullshop - DarkSonia - 13.08.2024

(13.08.2024, 12:35)TIR napisał(a): DarkSonia XD na bank właśnie to zrobił frog xD Wywalił swojego faceta z domu i byl w związku z dillerem.
A tak serio to po prostu dosyć śmiałe teorie. Może po prostu zgarnął hajs i się zawinal? XD

TO TEORIA jak tysiące które tutaj padły
mądry typ wie, że może trafić na pewną osobę, która może go bardzo uszkodzić za to że go wypierdzieli na hajs
każdy ogarnięty to wie, a ten kto ma to w dupie jest albo głupi, albo naćpany
- a wiadomo, jak narkotyki to i jaki świat to ciągnie za sobą

jak taki typ trafia do więzienia, to prędzej czy później i tak wychodzi za co siedzi, gdzie handlował ( np forum dopal? ) i jaką miał ksywe a potem to już kwestia czasu az to dojdzie do innych "lokali" w danym kratkowie, czy innym w innej części kraju i po kolesiu tutaj nie ma przebacz

i myślę, że życie w niedługim czasie szybko zweryfikuje tego typa bo mnie osobiście wkurwił ( pomimo, że nic od niego nie zamówiłam )

(13.08.2024, 12:28)Lifeisbrutal napisał(a): DarkSonia I to jest zaszczyt do chwalenia się? Masakra..


tak, bo w przeciwieństwie do ciebie miałam ten świat na codzień i wiem jak potem wygląda chociażbvy =-=-=próba=-=-= wyjebania kogoś na dolary

a skoro nie jesteś tego świadom i traktujesz mojne wypowiedzi jako swego rodzaju atrakcję życiową, no to się koleszko pomyliłeś  Heart
bo mi do śmiechu nie jest i nigdy nie było w tych tematach

(13.08.2024, 12:44)LOBO napisał(a): DarkSonia brakwoalo tu Ciebie, tesknilem za Twym analitycznym zalotnym kocim okiem i kobieca perspektywą! ❤


może się zdziwisz, ale mi Twojego podejścia do wielu tematów także  Big Grin


RE: frogbullshop - LOBO - 13.08.2024

DarkSonia A dziekuje dziekuje czuje sie wyrozniony i lechce to me skromne ego😎

To pytanie powstaje... Moze sie zdziwisz...Kiedy wspolny klefajstos w romantico scenerii Big Grin
Pogadamy o teoriach żabowych i nie tylko;-)