Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
Posiłki podczas używania. - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Na temat używek (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=7)
+--- Dział: Zdrowie i detoks (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=10)
+--- Wątek: Posiłki podczas używania. (/showthread.php?tid=986)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29


RE: Posiłki podczas używania. - Szatan69 - 11.12.2022

Ukrainiec mowi ze najlepsze na zwala kanapki nuttella z cebula xD


RE: Posiłki podczas używania. - mati54 - 11.12.2022

Z nutella czy dzemem to i sam ze smakiem opierdole a i pod dam podklad z masla orzechowego ale z cebula xd ?


RE: Posiłki podczas używania. - Aladina - 12.12.2022

Mi tam wszystko płynne podchodzi, zwłaszcza zupki różnego rodzaju, mogą być także jogurty oraz szejki.


RE: Posiłki podczas używania. - Dilleraaaa - 12.12.2022

Zdrowe pełnowartościowe posiłki to najważniejsze.Posiłkach najlepiej bogatych w błonnik,który zawierają warzywa,produkty pełnoziarniste.Stosowanie preparatów zawierających witaminy i mikroelementy,które powstały z niedoboru.Posiłki powinny składać się z źródła białka( mięsa) źródła węglowodanów np ryż,kasza.Tłuszczów ( olejów roślinnych).Ważną funkcję pełnią też warzywa,owoce.Posiłki powinny być lekko strawne aby dodatkowo nie obciążać żołądka.Od siebie polecam zupy,musy,soki,koktajle,owoce: banany,jabłka


RE: Posiłki podczas używania. - KiszczaK - 12.12.2022

Normalnie wszystko idzie ogarnąć z jedzeniem.
wystarczy jesc malymui kąskami,bez pospiechu i nie myśleć żeby juz cos wciągnąć do nosa...
po malu,bez pispiechu i ja tak robię,i niee mam problemow z tym.
Czasami sa posilki wymagajace czegoś do popicia w wiekszych ilosciach,wtedy po prostu biore ulubiony napój .


RE: Posiłki podczas używania. - Beeniepatu - 12.12.2022

Dilleraaaa chyba mam deja vu. To nie Ty juz kiedys pisales o tym? O tej lekkostrawnosci? Nie pamietam, zebys umial to uzasadnic jak Cie zapytalem o to, zebys wytlumaczyl 'dlaczego'. Chyba, ze Cie z kims pomylilem. Nie wydaje mi sie jednak. Jak piszesz, ze powinny, to niapisz dlaczego. Obciazanie zoladka nie jest wyjasnieniem. Dlaczego nie obciazac zoladka??? Rozwin, dziekuje z gory.


RE: Posiłki podczas używania. - Dilleraaaa - 12.12.2022

Beeniepatu Nie pomyliłeś.Kurcze trochę mnie złamałeś i nie wiem jak zebrać to w słowach. Chodziło mi o to,że jak już ma być ten posiłek lekkostrawny to dlatego żeby dodatkowo sobie nie obciążyć żołądka np tłustym jedzeniem bo może to tylko zaszkodzić prawidłowej pracy jelit. Tak to ujmę inaczej nie potrafię się do tego odnieść.


RE: Posiłki podczas używania. - C84S - 12.12.2022

Szatan69
Ja dziś próbowałem kanapkę z dżemem wiśniowym oraz z powidłami, a na to cebula - po ukraińsku. Nawet, nawet powiem wam  Smile


RE: Posiłki podczas używania. - Pazyfea - 13.12.2022

(11.12.2022, 16:43)Szatan69 napisał(a): Ukrainiec mowi ze najlepsze na zwala kanapki nuttella z cebula xD

Niezly mix XD

(09.12.2022, 20:31)Yalasek napisał(a): Ostatnio taki eksperyment - Naleśniki robisz sam + do środka serek wiejski + do niego cukier + kakao dodatkowo do środka dałem makaron z dnia poprzedniego + nutella! no cudo normalnie, a i jednego Rolla z 2 naleśników robię tak jest najlepszy w smaku i dortku MOCNO polecam

Ja polecam naleśniki z pasztetem profi!


RE: Posiłki podczas używania. - Dilleraaaa - 13.12.2022

Można też spróbować mleko z masłem,miodem i czosnkiem co prawda ma to właściwości pomagające w przeziębieniu,ale także usuwa szkodliwe bakterie, toksyny z organizmu