Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
Bezsenność - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Na temat używek (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=7)
+--- Dział: Zdrowie i detoks (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=10)
+--- Wątek: Bezsenność (/showthread.php?tid=1239)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27


RE: Bezsenność - PUDZILLA - 26.02.2023

Rolmops12345 lek na depresje xd nie ma leku na depresje, jedynym skutecznym lekiem jest terapia i wsparcie bliskich

kwetiapina + depresanty - Depresanty ( 1,4-butanodiol , 2M2B , alkohol , benzodiazepiny , barbiturany , GHB / GBL , metakwalon , opioidy ) - Ta kombinacja nasila rozluźnienie mięśni , amnezję , uspokojenie i depresję oddechową powodowaną przez siebie nawzajem. Przy wyższych dawkach może prowadzić do nagłej, nieoczekiwanej utraty przytomności wraz z niebezpieczną ilością przygnębionego oddychania. Istnieje również zwiększone ryzyko uduszenia się wymiocinami w stanie nieprzytomności. Jeśli nudnościlub wymioty wystąpią przed utratą przytomności, użytkownicy powinni spróbować zasnąć w pozycji bezpiecznej lub poprosić znajomego, aby ich do niej przeniósł. - psychonautwiki

czyli brzmi zajebiście w mixach 

Lifeisbrutal nie, ja nie żartowałem, tylko zasugerowałem, że jeśli masz, to nie odbieraj tego jako atak, każdemu się zdarza, ja np. cierpiałem na depresję dwubiegunową przez co wpierdoliłem się po uszy w rc, a głownie w palenie kanna, gdyż to był najskuteczniejszy lek na wszelkie dolegliwości Podobno kultowa

spytaj o Nasen, moja babka bierze go ponad 20 lat, albo o medyczną marihuane jak nie chcesz się truć tabsami, ja bym tak zrobił

bez odbioru


RE: Bezsenność - Lifeisbrutal - 26.02.2023

Spróbuję z tym Tisercin 25mg,może przepisze skoro piszesz,że taki skuteczny


RE: Bezsenność - DissoEnjoyer - 26.02.2023

A to musi być od razu farmaceutyczne ?

- zostaw kompa/telefon godzine przed snem (światło oszukuje mózg)
- jak nic nie robisz w ciągu dnia, to faktycznie możesz mieć problemy ze snem Podobno kultowa
- zrób tak - jak leżysz, to od góry do dołu napinaj każdy mięsień jaki dasz rade. 5-10 sekund. Tylko żebyś skurczu nie dostała XD. Rozluźnienie mięśni ułatwi zasypianie

Farmaceutyczne ziołowe - nervomix forte, lek otc ziołowy (chmiel, melisa, kozłek i dziurawiec - to ostatnie jest słabym SSRI)
Farmaceutyczne normalne - hydroksyzyna, kwetiapina (na recepte), benzodiazepiny (powodzenia z zażywaniem)

Zbilansowany tryb życia daje najlepszy sen - pamiętajcie o tym, a nie kurwa przypierdol GBL + klony i idź spać

na zawsze

Pozdro


RE: Bezsenność - Beeniepatu - 26.02.2023

Lifeisbrutal dlaczego chcesz stosowac neuroleptyk? Bezsennosc to objaw. Trzeba ustalic przyczyne. Jak nie masz problemu fizjologicznego, to w zaden sposob Ci to nie pomoze. To, ze zasniesz, nie sprawi, ze sen spelni swoj fizjologiczny cel. I bedzie coraz gorzej. Jak masz problemy w zyciu, ktore przezywasz, to nie ma lepszego sposobu niz motywacja. Taka zdobedziesz przez dopaminowa euforie z wysilku fizycznego - max 2h przed spaniem. To pozwoli glowie byc w pozytywnym vibe'ie przed zasnieciem. I korzystnie wplynie na sam proces snu.

Ladowanie lekow bez znajomosci przyczyny, to tylko poglebianie problemu. A juz na pewno lekow, ktorych skutkiem ubocznym jest odcinka a nie pozytywny wplyw na sen (np kwetiapina). 

Jaraj ziolo (indica najlepiej) przed snem - nie dosc, ze sennosc powoduje, to jeszcze pozwala sie uspokoic i bez emocji spojrzec na problemy.

Nie znam detali Twojego ciezkiego okresu, ale wyglada mi to na czynnik zewnetrzny a nie fizjologiczny. Ladujac w siebie leki, w zaden sposob nie sprawisz, ze czynnik zewnetrzny zniknie. A ladujac leki tylko po to by zasnac, to prosta droga do wjebania sie w to rozwiazanie. Niestety budzac sie, wciaz bedzie Dzien Swistaka
I jak nie ma lekow na depresje PUDZILLA... W tym kraju, wciaz najlepsze to 'przesadzasz', 'wez sie w garsc', 'zajabys sie czyms' 'przestan sie mazac'


RE: Bezsenność - Rolmops12345 - 26.02.2023

Beeniepatu popularny lek na depresje to często też tekst "co ty pizda jaka jesteś?" Podobno kultowa


RE: Bezsenność - Beeniepatu - 26.02.2023

Rolmops12345 moze do tego jeszcze jakies LGBT


RE: Bezsenność - Rolmops12345 - 26.02.2023

Nie kumam chyba Podobno kultowa że jak depresja to ciota czy tam pedał? xD


RE: Bezsenność - Beeniepatu - 26.02.2023

Rolmops12345 nie. Chodzi o to, ze depresja jest, poprzez brak edukacji odpowiedniej, postrzegana wciaz jako wymysl obecnych czasow. Tak jak LGBT, edukacja seksualna w szkole, czy promowanie sluchanie dzieci zamiast im rozkazywac i bic.
'W glowach Wam sie poprzewracalo'

Ale odbieglismy od tematu - bezsennosc. Do tego tez mam idealny przyklad podobnego myslenia. Moja Mama nie moze zrozumiec, ze moj Tata budzi sie w nocy i nie moze spac. 'Przeciez jak nie mozesz zasnac, to obroc sie na drugi bok i spij' - taka rada jest


RE: Bezsenność - Rolmops12345 - 26.02.2023

Dzięki za dokładne opisanie o co chodziło. Bezsenność zwalczam kilkoma piwami przed samym snem ale to nie jest oczywiście zdrowy lek na tą dolegliwość Big Grin


RE: Bezsenność - Beeniepatu - 26.02.2023

Rolmops12345 alkohol usypia ale juz zmetabolizowany w aldehyd octowy powoduje wybudzenia. Takze, zeby polozyc spac ok. Poprawic jakosc snu to zdecydowanie nie