Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
Czy Hexen wróci ? - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Na temat używek (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=7)
+--- Dział: Dyskusje na luzie (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=16)
+--- Wątek: Czy Hexen wróci ? (/showthread.php?tid=1989)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22


RE: Czy Hexen wróci ? - horsii - 17.04.2024

Zgadza się.


RE: Czy Hexen wróci ? - Epsiakos - 17.04.2024

Czyli odpowiedź jest jedna, obecny Nep jest tańszy w produkcji i zapewne w jakimś stopniu legalny.
Ergo - nie opyla sie


RE: Czy Hexen wróci ? - Diabeuu666 - 17.04.2024

Kurwa to jakby stwierdzic że się nie opyla apvp więc robimy apihp albo nie robimy 3cmc więc 2cmc
Co się kurwa nie opyla???
60zl za gram mogę dać!!
Niech wróci pentek..to wam kapcie spadną.


RE: Czy Hexen wróci ? - horsii - 17.04.2024

Nie wszyscy mają w dupie przepisy - w holandii są zadowoleni z nep-a. Już sie o tym rozpisywałem gdzieś. Nie opłaca sie, za mało ludzi to kupi.


RE: Czy Hexen wróci ? - kot_kreskowy - 17.04.2024

Nep (jak zresztą pokazał duch ) można doprowadzić do takiej perfekcji że czochra bobra niczym Openhaimer Hiroszimę 😎
Nie ryjąc przy tym zbytnio beretu.
Za czasów kolka jadłem raz pentedron, był już wtedy chyba nielegal, ryło to czosnek grubo.


RE: Czy Hexen wróci ? - Epsiakos - 17.04.2024

Diabeuu666 no dobra spoko, daj i 100 jak ja za hexen tylko po co ?
Takich osób, gotowych zapłacić momentami absurdalne ceny jest garstka a zapału na zakupy w tej cenie też na długo nie wystarczy.
Pisałem wyżej odnośnie właśnie Hexenu, żeby ryzykować w produkcję czegoś trzeba mieć pewność że znajdzie się rynek zbytu adekwatny do ryzyka no i oczywiście koszty ugotowania muszą się kalkulować prawda ? Nikt nie robi tego w imię idei, a po co ryzykować w produkcję i handel specyfiku który ma swojego legalnego spadkobiercę


A twoje porównanie akurat do apvp było kompletnie nie trafione w tym przypadku, bo apvp zastąpić się nie da zwyczajnie, mówię tutaj o profilu działania.
Nie zarlem aphp więc pomine, ale apihp np jest tak daleko w tyle za apvp że nie ma co się w to zagłębiać.

A jak kolega wyżej pisał, Holendrzy są zadowoleni, ciężko było mi znaleźć bezpośrednie porównanie co do działania między obecnym nepem a pentkiem bo zachodni userzy swoimi recenzjami opisywali w bardzo podobnym stylu działanie obu.

Musiałby się wypowiedz ktoś to próbował obie substancje, a zarazem byłby obiektywny w ocenie.


RE: Czy Hexen wróci ? - kej9 - 17.04.2024

bez przesady z tymi cenami Big Grin ale moze bby sie udalo rzucic jakis maly batch, zobaczyc jak to sie sprzeda. a mysle ze by nie zalegalo. kot_kreskowy kocie to nep byl jeszcze slabszy? bo nie wiem czyje bobry czochra ale nie moje Tongue 2 podejscie ostatnio i prawie zero efektow oprocz troche podniesionego samopoczucia i lekko powiekszonych zrenic po zjedzeniu sporej ilosci. vapo/sniff/oral. pierwsze bylo z cebuli jakos na poczatku roku i 1 chuj. sprobowal bym tego pentka bo dane mi nie bylo


RE: Czy Hexen wróci ? - kot_kreskowy - 18.04.2024

kej9 
Nie wiem czym ty tam bobry czochrasz, skoro nie potrafisz wstrzelić sie w temat może zajmij się modelarstwem 🤷


RE: Czy Hexen wróci ? - Czeslawo - 18.04.2024

(17.04.2024, 21:18)horsii napisał(a): Nie wszyscy mają w dupie przepisy - w holandii są zadowoleni z nep-a. Już sie o tym rozpisywałem gdzieś. Nie opłaca sie, za mało ludzi to kupi.

Rozumiem, że napisałeś to z głębokim bólem serca, bo wyczekujesz go podobnie jak ja. Smile


RE: Czy Hexen wróci ? - horsii - 18.04.2024

Czeslawo trochę... fajnie byłoby przykurwić tego dziadowstwa po tylu latach, ale się już pogodziłem z tym że raczej tego nie zobaczymy. Poza tym są substancje które wolałbym bardziej zobaczyć na rynku z powrotem, niż hex-en.