Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
3-CMC (cola)- Opinie o produkcie - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Działy partnerskie (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=24)
+--- Dział: Duch.store (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=58)
+--- Wątek: 3-CMC (cola)- Opinie o produkcie (/showthread.php?tid=2515)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21


RE: 3-CMC (cola)- Opinie o produkcie - KapitanKreska - 10.09.2023

PS Gadałem ze szczurami których poczęstowalem i jednak mieli to samo co ja czyli człowiek był skupiony lekko pobudzony, ale jednocześnie rozdrażniony bo ile by nie zjadł to ciągle brakowało tego czegoś. Dodam, że kamienie były bardzo ciemne wręcz czarne i lekko zdeformowane. Nie wiem czy to przez to, że  końcówka czy co ale tak jakby inne działanie niż 3 tygodnie temu.


RE: 3-CMC (cola)- Opinie o produkcie - Merry - 10.09.2023

KapitanKreska to się zdecyduj , pisałeś wczoraj, że szczurom w miarę smakowało,  a dziś piszesz ,że szczury jednak maja takie zdanie jak Ty ? Może czas zrobić sobie przerwę i odpocząć skoro niektórzy pisali tutaj ,że ich robi 100mg a nie sa nowicjuszami...


RE: 3-CMC (cola)- Opinie o produkcie - KapitanKreska - 10.09.2023

(10.09.2023, 14:37)Merry napisał(a): KapitanKreska to się zdecyduj , pisałeś wczoraj, że szczurom w miarę smakowało,  a dziś piszesz ,że szczury jednak maja takie zdanie jak Ty ? Może czas zrobić sobie przerwę i odpocząć skoro niektórzy pisali tutaj ,że ich robi 100mg a nie sa nowicjuszami...

Po prostu rozdałem szczurom i dopiero dzisiaj zebrałem relacje poza wczorajszymi krótkimi smsami których treść brzmiała ( w miarę). Ewidentnie coś z tym było nie tak i to nie jest żaden pocisk, jeszcze kilka stron wstecz wychwalałem i sam zjadlem tego prawie setke. Tak jak mówiłem kamienie były zdeformowane, chropowate i czarne tak jakby hm spód bryły? Może to miało wpływ na profil działania. W każdym bądź razie jak się skończy to nie będę płakał. Wolę zwykłą trójkę od ducha może I trochę droższa, ale za każdym razem tak samo dobra.


RE: 3-CMC (cola)- Opinie o produkcie - kot_kreskowy - 11.09.2023

(10.09.2023, 23:47)KapitanKreska napisał(a): Tak jak mówiłem kamienie były zdeformowane, chropowate i czarne tak jakby hm spód bryły? Może to miało wpływ na profil działania. 

Tylko to. Duch nawet pisał, że temat się kończy.

Syf, który był wśrodku pewnie osiadł na dnie i tyle. Co również koresponduje z opiniami mniej wiecej. 
Na początku zajebiste, później dobre i ok, no i teraz Twoje - że słabo.


RE: 3-CMC (cola)- Opinie o produkcie - KapitanKreska - 11.09.2023

(11.09.2023, 05:38)kot_kreskowy napisał(a): Tylko to. Duch nawet pisał, że temat się kończy.

Syf, który był wśrodku pewnie osiadł na dnie i tyle. Co również koresponduje z opiniami mniej wiecej. 
Na początku zajebiste, później dobre i ok, no i teraz Twoje - że słabo.

Dokładnie tak jak piszesz i żeby rozwiać Merry wątpliwości łap relacje z dzisiaj. Szczur z praktycznie zerową tolerancją, czasem jedynie 2 fdck i 3 cmc raz na pół roku.
[Obrazek: 20230911-123634.jpg]

Także wiem co mówię i co czułem, a do ducha nie mam żalu bo z góry było powiedziane, że temat jest zanieczyszczony. Jedyne do kogo mam żal to do siebie, że zjadłem kilka g tego czarnego syfu zanim zrozumiałem, że coś nie gra. Temat wyczerpany, więcej nie spamuje.


RE: 3-CMC (cola)- Opinie o produkcie - kot_kreskowy - 11.09.2023

KapitanKreska 
Nie spamujesz. Wszystko git, to opinia.
A co do Merry, to może mieć wątpliwości ponieważ pobierała dużo tematu gdy latał jeszcze w kolorze bursztynu, a jak sam pisałeś wcześniej, był to wtedy dobry temat
Zresztą sam go miałem praktycznie na początku gdy wpadł tylko na magazyn i jak dla mnie oraz dla znajomych, którzy wzięli połowę zamowienia - był zajebisty.


Dlatego jestem zdania, żeby wraz z opinią, załączyć foto możliwie dobrej jakości bo to rozwiązuje dużo niejasności, potwierdza faktyczny zakup oraz jest wskaźnikiem aktualnego sortu.

W całej swojej karierze zamieściłem naprawdę setki opini/recenzji, a tych których nie zaopatrzyłem w fotografię było jak na lekarstwo i mógłbym je policzyć na palcach obu rąk i może jednej stopy😎

Piszecie opinie - dawajcie foto Exclamation
Pomagacie tym innym osobom dokonać wyboru. Naprawdę.


RE: 3-CMC (cola)- Opinie o produkcie - olancucki - 12.09.2023

kot_kreskowy nie ma sprawy!
 Jutro wlatuje mi na chatę 30 puszek coca-coli, to zrobię fotki i wstawię je wraz ze swoją skromną opinią na temat tego produktu od 👻.


RE: 3-CMC (cola)- Opinie o produkcie - Czeslawo - 12.09.2023

kot_kreskowy  olancucki O to chodzi, aby być jak najbardziej transparentym w tym co się piszę.  Wink


RE: 3-CMC (cola)- Opinie o produkcie - Lukas1985 - 12.09.2023

(11.09.2023, 05:38)kot_kreskowy napisał(a): Tylko to. Duch nawet pisał, że temat się kończy.

Syf, który był wśrodku pewnie osiadł na dnie i tyle. Co również koresponduje z opiniami mniej wiecej. 
Na początku zajebiste, później dobre i ok, no i teraz Twoje - że słabo.

Nie. Poprostu jak pisałem temat się utlenia więc słabnie.

(11.09.2023, 17:37)KapitanKreska napisał(a): Dokładnie tak jak piszesz i żeby rozwiać Merry wątpliwości łap relacje z dzisiaj. Szczur z praktycznie zerową tolerancją, czasem jedynie 2 fdck i 3 cmc raz na pół roku.
[Obrazek: 20230911-123634.jpg]

Także wiem co mówię i co czułem, a do ducha nie mam żalu bo z góry było powiedziane, że temat jest zanieczyszczony. Jedyne do kogo mam żal to do siebie, że zjadłem kilka g tego czarnego syfu zanim zrozumiałem, że coś nie gra. Temat wyczerpany, więcej nie spamuje.

Miałeś temat jak to oczyścić. Wystarczy woda lub aceton, strzykawka, filtry, spodek i trochę czasu.

Swoją drogą eksplodowała swojego czasu dyskusja. Byliście ostrzegani, kierowani co robić a mimo to poszliście w te substancje. 😉


RE: 3-CMC (cola)- Opinie o produkcie - kot_kreskowy - 12.09.2023

W tskim razie piwinni odpuścić większą część rynku bo 90% to kolorki xd