Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
3 MMC - Opinie o produkcie - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Działy partnerskie (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=24)
+--- Dział: Duch.store (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=58)
+--- Wątek: 3 MMC - Opinie o produkcie (/showthread.php?tid=3108)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17


RE: 3 MMC - Opinie o produkcie - Ferdzio Kiepski - 04.04.2024

Towarek klepliwy można ładować w bombki.. napeqwdę psyzna sprawa Podobno kultowa na początku po aplikacji to aż mi się oczopląs zrobił czego się nie spodziewałem.. chociaż rzadko testuję
ale testuję 4-cmc nie myślałem więc duża bomba poszła.. Przede wszystkim polecam bo nie drażni tak żołądka.. Big Grin Nawet po drugiej aplikacji zjadłem obiad wciąż na grubej fazie (ostro serotoninowej! Podobno kultowa )! Miażdzy swoją jakością!
Teraz już dorzucam sniffem więc nie czuć za mocno tego euforycznego kopa.. Powoli idę spać Podobno kultowa Chyba Tongue
Ale każdemu mogę powiedzieć jedno: sorcik pierwsza klasa.. szczególnie jak ktoś nie przeryty i robi przerwy to zmiazdzy czerep! obiecuję albo oddam siano Tongue
duch i dziękuję za sampelkiii.. Heart


RE: 3 MMC - Opinie o produkcie - JureKiler - 04.05.2024

Ktoś coś? Na temat nowego sortu?


RE: 3 MMC - Opinie o produkcie - 28582 - 07.05.2024

Translator



Translator



CZYTAJCIE PRAWDĘ ZANIM SKASUJĄ, BO SZKODA WASZEJ KASY!
Te wszystkie oceny tutaj i w ogóle portale dopkowe od lewa do prawa banują jakiekolwiek negatywne opinie o sklepach i produktach. Ja się sugeruję opiniami tutaj, ale co z tego skoro wyświetlane tutaj są oceny wyłącznie pozytywne, a jak ktoś napisze negatywną to się nawet na tablice nie dostaje. Dlatego też nie będę długo pisał, bo prawdopodobnie i tak nie wyświetlą tej wiadomości. 3mmc od DUCH jest absolutnie nieaktywne i testował to naprawdę tuzin osób. Po prostu najzwyklej nie działa. Mam dać dowód zakupu, że faktycznie kupiłem 50g? A może FV z nipem, co? Zaraz napiszę do ducha żeby podesłał duplikat FV.. śmiechu warte. Te wszystkie fora są zupełnie nie miarodajne jeżeli chodzi o oceny produktów z poszczególnych sklepów. Od Ducha też zamówiłem kartkę. Obiecana dostawa do końca zeszłego tygodnia. Do dzisiaj nawet nie dostałem kodu, a paczka była zamawiana we wtorek. Zawiodłem się na sklepie Duch i więcej nie będę tracił nerwów na ludzi, którzy traktują klientów jak bydło i sobie ich szufladkują. Peace!


RE: 3 MMC - Opinie o produkcie - ZmiataZplanszy - 07.05.2024

28582 tutaj nikt negatywnych opinii nie usuwam xd nie wiem jak musisz być przeżarty żeby to cię nie kopało , raczej wątpię żeby duch jebanl ci walka xD na parę gramów
28582 daj zdjęcie tego sortu jeżeli już rzucasz takie oskarżenia


RE: 3 MMC - Opinie o produkcie - duch - 07.05.2024

(07.05.2024, 14:25)28582 napisał(a): Translator



Translator



CZYTAJCIE PRAWDĘ ZANIM SKASUJĄ, BO SZKODA WASZEJ KASY!
Te wszystkie oceny tutaj i w ogóle portale dopkowe od lewa do prawa banują jakiekolwiek negatywne opinie o sklepach i produktach. Ja się sugeruję opiniami tutaj, ale co z tego skoro wyświetlane tutaj są oceny wyłącznie pozytywne, a jak ktoś napisze negatywną to się nawet na tablice nie dostaje. Dlatego też nie będę długo pisał, bo prawdopodobnie i tak nie wyświetlą tej wiadomości. 3mmc od DUCH jest absolutnie nieaktywne i testował to naprawdę tuzin osób. Po prostu najzwyklej nie działa. Mam dać dowód zakupu, że faktycznie kupiłem 50g? A może FV z nipem, co? Zaraz napiszę do ducha żeby podesłał duplikat FV.. śmiechu warte. Te wszystkie fora są zupełnie nie miarodajne jeżeli chodzi o oceny produktów z poszczególnych sklepów. Od Ducha też zamówiłem kartkę. Obiecana dostawa do końca zeszłego tygodnia. Do dzisiaj nawet nie dostałem kodu, a paczka była zamawiana we wtorek. Zawiodłem się na sklepie Duch i więcej nie będę tracił nerwów na ludzi, którzy traktują klientów jak bydło i sobie ich szufladkują. Peace!






Siema

nie wiem kim jestes i nawet nie chce wiedziec bo napewno jestes idiotą . 

Bo ja jak kazdy normalny gosciu

jezeli jest jakikolwiek problem z czymkolwiek 

to wydaje sie ze pierw piszesz do mnie

i szukamy ewntualnego wyjscia z problemu



piszesz ze 3 mmc nie aktywne - powiem ci dobre , 

kazdy ma prawo do ocen jakie chce, i masz prawo do pisania co chcesz

i nawet jak piszesz bzdury to masz do tego prawo

tylko pytanie kto normalny i znający mnie ci uwierzy



piszesz ze zaplaciles za kartke i nie wyslalem ci jej 

a to tez ciekawe , bardzo nawet 

dlaczego nie napisales do mnie 

i chocby zapytac 

czemu nie wyslalem oplaconego zamowienia

nikt nie pisal mi nic w takiej sprawie 





a wiesz dlaczego ci nie wyslalem kartki 



juz ci tlumacze



pierw skladasz zamowienie u mnie na session

potem otrzymujesz dane do platnosci

oplacasz zamowienie

i paka leci do ciebie







tylko tu jest jeden problem a moze nawet i wiecej



nie napisales do mnie ze chcesz zlozyc takie zamowienie

nie wyslalem ci danych do oplacenia tego zamowienia 

i ty nie oplaciles takiego zamowienia



to jak bys chcial to zalatwic - w twojej wyobrazni ??



bruner nie ze mną takie numery Smile





ps

pacjencie z psychiatrii 

ja nie ktorym za darmo wysylam po pare kartek jak jest taka potrzeba

darmowe sample warte po pareset zloty wysylam praktycznie za kazdą wysylką 

ale tak

pacjent z psychiatrii

rozkminil mnie

to ja przez tyle czasu staram sie , dbam o klienta kazdego , place za reklame , za stronke

sprowadzamy rozne towary i wkladam w to wszystko w huj pracy

i wiecie to wszystko po co

a no po to aby jednego pacjenta oszukac na kartke ( 200 zl )

ja pierdole co ty masz zamiast mózgu chlopie

skąd wy sie bierzecie ?


RE: 3 MMC - Opinie o produkcie - Maniek - 07.05.2024

(07.05.2024, 14:42)duch napisał(a): skąd wy sie bierzecie ?

Konkurencyjne forum.


RE: 3 MMC - Opinie o produkcie - aleksander37 - 07.05.2024

duch  Ja malo sie wypowiadam na twój temat i wiem ze musisz prostować te bzdury ale nie przejmuj sie idiotami a wy debile co piszecie te bzdury spierdalac na inne tak samo durne fora!!!! Korzystalem z kazdego ndostepnego tu sklepu sorry z jednego nie bo jest nowy jeszcze nie zdazylem i kazdy z tych sklepow jest legit koniec tematu
Pozdrawiam


RE: 3 MMC - Opinie o produkcie - JureKiler - 07.05.2024

Tak jest Wink zdjęcie sortu i opinia wtedy może będzie wiarygodna. 
Ps. Opinii nikt nie usuwa nie raz pisałem gorsze rzeczy o sortach z którymi było coś nie tak u różnych vendoorow to chuj że mi ludzie nie wierzyli ale opinii nikt nie usuwał.
Duch na kartkę kogoś
Wyjebal 😂😂😂😂 hit


RE: 3 MMC - Opinie o produkcie - 28582 - 07.05.2024

Translator



[quote pid="88507" dateline="1715089359"]
Siema! Jak dbacie o każdego klienta, to proszę dbajcie o mnie też i nie zarzucajcie od razu że jestem idiotą. Sprawę kartek dzisiaj rozwiązaliśmy, więc zmienię to w poście - jestem normalny, ale nie twierdź proszę że takiej sytuacji nie było bo co dzisiaj w takim razie rozwiązaliśmy?Zamówienie również złożyłem jak napisałeś, to nie pierwsze moje zamówienie u Ciebie. Nie przeczę że wkładacie w to wszystko dużo pracy. Ja też handluję, czymś innym ale wciąż i wiem jak klient potrafi wkurwić i być niewdzięczny. Nie próbuję takim być. Myślę, że albo za daleko pociągnąłeś mój komentarz, albo ja faktycznie zbyt brutalnie go napisałem, ale jeżeli chodzi o 3mmc no to naprawdę sorry, ale to nie tylko moja opinia. Tuzin osób to próbowało, ale ok. Niech kupują tego jak najwięcej, ale szkoda reputacji na takie coś. Zajrzę jeszcze do Was, bo jeszcze 2 produkty mnie korcą. Dziękuję za pomyślne w każdym razie rozwiązanie kwestii kartek :) Pozdrawiam Was serdecznie, Z. L.



[/quote]



(07.05.2024, 14:42)duch napisał(a): Siema

nie wiem kim jestes i nawet nie chce wiedziec bo napewno jestes idiotą . 

Bo ja jak kazdy normalny gosciu

jezeli jest jakikolwiek problem z czymkolwiek 

to wydaje sie ze pierw piszesz do mnie

i szukamy ewntualnego wyjscia z problemu



piszesz ze 3 mmc nie aktywne - powiem ci dobre , 

kazdy ma prawo do ocen jakie chce, i masz prawo do pisania co chcesz

i nawet jak piszesz bzdury to masz do tego prawo

tylko pytanie kto normalny i znający mnie ci uwierzy



piszesz ze zaplaciles za kartke i nie wyslalem ci jej 

a to tez ciekawe , bardzo nawet 

dlaczego nie napisales do mnie 

i chocby zapytac 

czemu nie wyslalem oplaconego zamowienia

nikt nie pisal mi nic w takiej sprawie 





a wiesz dlaczego ci nie wyslalem kartki 



juz ci tlumacze



pierw skladasz zamowienie u mnie na session

potem otrzymujesz dane do platnosci

oplacasz zamowienie

i paka leci do ciebie







tylko tu jest jeden problem a moze nawet i wiecej



nie napisales do mnie ze chcesz zlozyc takie zamowienie

nie wyslalem ci danych do oplacenia tego zamowienia 

i ty nie oplaciles takiego zamowienia



to jak bys chcial to zalatwic - w twojej wyobrazni ??



bruner nie ze mną takie numery :)





ps

pacjencie z psychiatrii 

ja nie ktorym za darmo wysylam po pare kartek jak jest taka potrzeba

darmowe sample warte po pareset zloty wysylam praktycznie za kazdą wysylką 

ale tak

pacjent z psychiatrii

rozkminil mnie

to ja przez tyle czasu staram sie , dbam o klienta kazdego , place za reklame , za stronke

sprowadzamy rozne towary i wkladam w to wszystko w huj pracy

i wiecie to wszystko po co

a no po to aby jednego pacjenta oszukac na kartke ( 200 zl )

ja pierdole co ty masz zamiast mózgu chlopie

skąd wy sie bierzecie ?

Translator



(07.05.2024, 15:04)JureKiler napisał(a): Tak jest ;) zdjęcie sortu i opinia wtedy może będzie wiarygodna. 
Ps. Opinii nikt nie usuwa nie raz pisałem gorsze rzeczy o sortach z którymi było coś nie tak u różnych vendoorow to chuj że mi ludzie nie wierzyli ale opinii nikt nie usuwał.
Duch na kartkę kogoś
Wyjebal 😂😂😂😂 hit

No temat kartki jest rozwiązany, także pośmiej się pod pierzyną z tego tekstu. Duch chociaż wziął temat na poważnie i rozwiązał sprawę. Zdjęcie sortu - na dniach, bo z 50g jeszcze mi ze 25g zostało, a kupiłem to 2 miesiące temu. No nie schodzi poprostu. Widzę, że tutaj panuje jakiś sekciarski styl.. ktoś napisze coś nieprzychylnego acz prawdziwego, to od razu 7 się odzywa nie znając tematu i zaczyna swoje mądrości prawić. A może Ty pokaż mi zdjęcie Twojego sortu, żebym wiedział że masz to samo i jesteś z tego zadowolony, co? Pierdole te udzielanie się na forum. Myślałem tylko, że recki są bardziej rzetelne. Pozostaje zamawiać małe ilości, testować i później najwyżej większe zamówienie. Trzymajcie się Wy wszyscy co aż podskoczyliście od mojej opinii. Mam nadzieję, że już wylądowaliście.. a może doczekam się z 50ciu odpowiedzi na mój post. To się nazywa być popularnym. Peace out my niggas!


RE: 3 MMC - Opinie o produkcie - Lukas1985 - 07.05.2024

28582  na przyszłość zaczynaj opinie od zdjęcia sortu który zamówiłeś.