Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
Mniej ważne kwestie, pytania do sklepu itp. - RC-Black.com - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Działy partnerskie (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=24)
+--- Dział: Rc-Black.com (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=69)
+--- Wątek: Mniej ważne kwestie, pytania do sklepu itp. - RC-Black.com (/showthread.php?tid=3397)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39


RE: RC-Black.com - Temat Główny - Lukas1985 - 21.03.2024

(20.03.2024, 16:46)Lifeisbrutal napisał(a): olancucki Mi tam to do szczęścia nie potrzebne, każdy ma inną ulubioną grupe substancji. Nie wiem może ja mam tylko takie zdanie, ale chyba lepiej , że black ma coś innego w asortymencie niż te same stimy co są u innych. Chyba o to chodzi w biznesie i w partnerstwie, żeby uzupełniać to czego nie ma drugi. Po co ma być kilka sklepów co ma nasrane te same substancje?
Pewnie wiele osób się ze mną nie zgodzi no, ale życie każdy ma prawo mieć inne zdanie na ten temat.
Ale od niepamiętnych czasów jest taka, że ludzie chcą to samo w każdym sklepie najlepiej w 5 sportach i 3 kolorach. Po co ? To już sami nie wiedzą 😅

W ogóle strony jako stimy przymarly. Brakuje kogoś kto wymyślił coś nowego. Jak już kiedyś pisałem kiedyś kombinowania np alfe pivp (coś jak pihp tylko zamiast aphp to apvp). Ale już w wypadku pentedronu czy hexedronu to praktycznie nic nie da się wymyślić. 
Ew pomyśleć nad 3.4ct-pentedron. Jak to było przy https://m.psychonautwiki.org/wiki/3,4-CTMP
Tylko to już trzeba puścić w tabletkach, bo trafisz czuba co wrzuci 100mg i będzie niepotrzebna lipa. 
Bardzo słabo, że morfoliny tak podupadły. Kiedyś to był dość ceniony stymulant ale eksperymenty z 3-mpm nie były zbyt udane. A, że na rynku od dawna są fluoroamfetaminy i niedawno pojawiły się metyloamfetaminy to morfoliny trochę wypadly z obiegu. 
Potrzebny jest ktoś kto rozrusza ten rynek czymś nowym. Jakiś podstawnik który rozjebie ten system.


RE: RC-Black.com - Temat Główny - Epsiakos - 21.03.2024

Luks odpowiem ci klasykiem.
Jak nie wiadomo o co chodzi, to z reguły idzie o pieniądze ;p
Ja to akurat wiadomo na co po cichu licze w rozsądnej cenie, bo na cebuli to rozbój jeżeli idzie o ceny w detalu


RE: RC-Black.com - Temat Główny - Martin - 24.03.2024

DarkSonia Cierpliwości, godzina czasu to jeszcze nie tak długo. Wink


RE: RC-Black.com - Temat Główny - Czeslawo - 24.03.2024

DarkSonia  Martin  Działa działa, trzeba chwilę poczekać, bo RcBlack gotuje rosół.
( mam nadzieję, że RcBlack  się nie obrazi, że takie poufne info upubliczniam )  i jak ugotuje to zje i dopiero będzie odpiswywał.  Smile

Pisał mi o rosole w PW, także spokojnie, człowiek żyje nie samym $, %, chemią , to wszytko suplementy życia, a na suplach jest napisane, że owe suple nie powinny zastępować zrównoważonej diety, dlatgo dajcie chwile na uzupełnienie kalorii.  Big Grin


RE: RC-Black.com - Temat Główny - DarkSonia - 24.03.2024

smacznego RcBlack ... ja tak nalegam bo my  już dawno po obiedzie, a tu grill się zbliża, i chcemy uzupełnić zapasy o niezbędne vegetariańskie i zdrowe suplementy na wyprawę Wink
edit:
widzę, że jednak mamy problem...
5 godzinę czekam na odzew pisałam zarówno na "nowy" email jak i tutaj na pw.
vendorze, proszę o kontakt. pozdrawiam.


RE: RC-Black.com - Temat Główny - Kapitan - 24.03.2024

Cierpliwości vendor odpisze ma dużo do roboty


RE: Mniej ważne kwestie, pytania do sklepu itp. - RC-Black.com - DarkSonia - 25.03.2024

wróciłam  z pracy, nie mam odezwu ani na email, ani tutaj na pw 
odkąd vendor pojawił się tu na forum nie miałam z nim żadnego problemu z kontaktem, odezwał się zawsze za godzinę/dwie/cztery... ale się odzywał. nie pisałabym tu o tym bez powodu, bo z reguły jestem cierpliwa i tak bywało zawsze, do dziś.
mamy 1:18 dnia następnego...  "od chwili gotowania rosołu"
 w takim razie czekam na odzew tutaj, może rcblack wytłumaczy co się dzieje, 
a moje ew. zamwówienie się przesunie zapewne, o ile w ogóle go sfinalizujemy. ehh


RE: Mniej ważne kwestie, pytania do sklepu itp. - RC-Black.com - kot_kreskowy - 25.03.2024

DarkSonia 
Jak pisałaś na stary to lipa. Jest nowy adres.


RE: RC-Black.com - Temat Główny - LooL99X - 25.03.2024

(24.03.2024, 17:48)Kapitan napisał(a): Cierpliwości vendor odpisze ma dużo do roboty

Dokładnie bo nawet niedziela była tak więc dzisiaj Poniedziałek dzień pracujący .


RE: Mniej ważne kwestie, pytania do sklepu itp. - RC-Black.com - Kapitan - 27.03.2024

RcBlack wprowadzicie do oferty hexen o ile da się jeszcze go zdobyć mam doświadczenie mój ulubiony Henio był w igielkach i 50mg robiło tak że chuj