Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
NEP - Opinie o produkcie - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Działy partnerskie (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=24)
+--- Dział: Duch.store (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=58)
+--- Wątek: NEP - Opinie o produkcie (/showthread.php?tid=2056)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38


RE: NEP - Opinie o produkcie - KiszczaK - 13.08.2023

Nep od vendora to mocna rzecz,ale nie porównywał bym do antydepresanta, tylko konkret stim. 
3dni na tym specyfiku, zapominajac o Bozym swiecie i dostarczaniu organizmowi niezbędnych do funkcjonowania mikroelementów, nawadnianiu, podszedłem bezmyslnie i nie wiem kiedy pękła sprężynka i się porobiło. 
Sztos Nep, ale z rozwagą stosować trzeba tą używkę.


RE: NEP - Opinie o produkcie - olancucki - 13.08.2023

Jest stimem ale stimy mają potencjał w leczeniu depresji. Aktywizują do działania, a to działanie empatogennie niby to czuję jakbym sertraline zjadł.


RE: NEP - Opinie o produkcie - horsii - 13.08.2023

olancucki oczywiście, że stymulanty mają duży potencjał w leczeniu depresji, ale jeśli już jakieś badanie przeczytałeś na ten temat, to muszę cię zasmucić - chodziło o stymulanty typu selegilina, czy nawet SSRI/SNRI (technicznie, są stymulantami, a jak dla mnie to nawet nic nie leczą - ale to stymulanty), a nie badziewne beta-ketony. Po tym jesteś po prostu naćpany, nieważne co ci się wydaje, to niczego nie leczy. Amfetaminę, metamfetaminę okrzyknęli cudownym antydepresantem ponad 100 lat temu, i szybko od tego odeszli. Metkatynonem też swego czasu "leczyli" depresję w związku radzieckim i jakoś nie okazał się genialnym lekiem.


RE: NEP - Opinie o produkcie - olancucki - 13.08.2023

Ja teraz jestem świadom że to jest czysto rekreacyjny stim. Ale co z tego.
Jeśli ja pracuję fizycznie w gastronomii to mnie to nie przeszkadza a wręcz pomaga. Tak jak pisałem odczucia są realne ale moje spostrzeżenia są chyba mylne i nie mam wiedzy ani celu podchodzić do tego tematu inaczej.

Chwilowo używam nepu jako pomoc. Docelowo pomoże mi 2-fma... Nie wiem co jeszcze napisać.

Ale te te ketony czy jak to się nazywa są spoko wg mnie jako rekreacyjny stuff raz na tydzień czy jakiś czas(??)


RE: NEP - Opinie o produkcie - ProducentRC - 13.08.2023

olancucki próbowałeś nepa vapo? Podobno ciekawie wypada podany tą metodą administracji


RE: NEP - Opinie o produkcie - olancucki - 13.08.2023

NEP vapo jest ochydny. Łatwiej się po tym zerzygac niż po Alfie.
NEP jest chyba najlepszy oral albo donosowo wg mnie.
Ostatnio próbowałem vapo 4-cmc przez przypadek XD też ochydne


RE: NEP - Opinie o produkcie - fiodor - 13.08.2023

Vapo nepa nie wchodzi tak jak alfa, szkoda tematu i szybciej się pali niż alfa.


RE: NEP - Opinie o produkcie - olancucki - 16.08.2023

[Obrazek: IMG-20230816-163535-HDR.jpg]

Uwielbiam ten produkt...

Wraz z zachowaniem odstępów między dawkami i stosowaniem mozliwych przerw (nawet niedługich kilkugodzinnych i kilkudniowych) nepu można używać regularnie co jakiś czas, bez obawy że utracimy profil jego działania.

Ładnie pachnie (jak hexen/NEP) i pomimo że gryzie to nie ma tragedii i to jest częściowa znikoma tego co chlor wyprawia.

A spływ od razu nie jest tragedią, bo dopiero po kilku dniach czasu jego nadużywania, NEP kryształu zaczyna smakować sztucznie i chemiczne, i to się odczuwa. 

Przy średnim używaniu to wchodzi jak najlepiej Big Grin ... Bo często nie sięgałem przez dłuższy czas po CMC tylko ze względu jak to żre i pali.

Polecam każdemu!


RE: NEP - Opinie o produkcie - Czeslawo - 16.08.2023

olancucki  Ale fota, to białe meteorty.  Big Grin

Nep od duch  To top materiał, właśnie zamówiłem też, "będzie się działo z znowu nocy będzie mało "  Wink


RE: NEP - Opinie o produkcie - olancucki - 16.08.2023

No Czeslawo  towar pierwsza klasa.

Jest satysfakcja. 

Właśnie snortłem 40mg, tak najbardziej lubię - leciutko się pobudzić....

Pozdroooo!