Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
Co robisz kiedy czujesz że jest "za grubo"? - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Na temat używek (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=7)
+--- Dział: Ogólne dyskusje o RC (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=9)
+--- Wątek: Co robisz kiedy czujesz że jest "za grubo"? (/showthread.php?tid=2570)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16


RE: Co robisz kiedy czujesz że jest "za grubo"? - Lifeisbrutal - 26.02.2024

ZmiataZplanszy Podziwiam , że potrafisz się skupić na necie jak jest grubo ja ani leżeć ani patrzeć w tel nie mogę bo wszędzie grubo xDD


RE: Co robisz kiedy czujesz że jest "za grubo"? - Yinsomnia - 05.03.2024

Biore benzo/neuroleptyki ale to jak naprawde jest za grubo.


RE: Co robisz kiedy czujesz że jest "za grubo"? - Supernova - 10.03.2024

Jak jest za grubo a ostatnio mi się zdążyło po hexie od Pabla to odstawiam na jakiś czas wciąganie


RE: Co robisz kiedy czujesz że jest "za grubo"? - yetow - 11.03.2024

Jako że nie jestem doświadczony w tych sprawach to jedyne co mi przychodzi na myśl to uniesienie nóg do góry. Właśnie przed chwilą to zrobiłem, walnąłem 50mg nepa z wagi i czułem że jest mocno.  Płytki oddech, mocne czucie serca, trzęsące się ręce. nie było to na tyle mocno bym czuł że zejdę ale było przez chwilę nieprzyjemnie, na szczęście już powoli organizm się uspokaja.
Postaram się przejrzeć na szybko ten temat w niedalekim czasie i zebrać wszystkie sposoby tutaj wymienione by żaden świeżak w przyszłości nie musiał czytać całego tematu gdy poczuje się źle


RE: Co robisz kiedy czujesz że jest "za grubo"? - Lifeisbrutal - 11.03.2024

yetow Otwórz okno niech będzie dostęp do świeżego powietrza, pij wode małymi łykami powinno też pomóc.


RE: Co robisz kiedy czujesz że jest "za grubo"? - KiszczaK - 11.03.2024

Sen, coś na sen lorafen polecam,. 
Czosnek zbija czosnek albo grrejfrut, nawadnianie i przede wszystkim starać zachować spokój. 
Osobiście takie rzeczy to przetrzymywyalem w koku leżąc i starając przespać po tych rzeczach w/w ale to ciężki kaliber


RE: Co robisz kiedy czujesz że jest "za grubo"? - Lady Giwera - 11.03.2024

jem Smile 
jajecznica z suszonymi pomidorami, kaparami, papryczką jalaenio i białą, wiejska kiełbasą od lokalnego rzeźnika Big Grin Jabadabadooo. 

[Obrazek: jem-kopia.jpg]


RE: Co robisz kiedy czujesz że jest "za grubo"? - Ser Pleśniowy - 17.03.2024

Ostatnio wale dużo jak już walne za dużo to wale jeszcze wincyj


RE: Co robisz kiedy czujesz że jest "za grubo"? - Szarlatan - 17.03.2024

No to nie przesadź z tym jeszcze wincyj ja nigdy tak nie robię odstawiam no dobra może z raz mi się zdążyło


RE: Co robisz kiedy czujesz że jest "za grubo"? - Lifeisbrutal - 17.03.2024

Najlepiej czytać jakieś audiobooki lub coś spokojnego typu na rozwój osobisty. Ale czytajcie tak jak jest napisane. Nie jednym ciągiem jak jest przecinek to ma być. Czytając na jednym wdechu można się za bardzo wczuć w książkę jakby było się jej bohaterem. A to czasem dobre nie jest zależy od kontekstu, wtedy schizy, lęk mogą się nasilić. Wiem coś o tym.