Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
MDMA - Opinie o produkcie - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Działy partnerskie (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=24)
+--- Dział: Duch.store (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=58)
+--- Wątek: MDMA - Opinie o produkcie (/showthread.php?tid=2618)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19


RE: MDMA - Opinie o produkcie - BrylancikowA - 09.12.2023

Te MDMA to jest naprawdę mocne ale faza piękna


RE: MDMA - Opinie o produkcie - Diamentowa - 13.12.2023

Miałam kiedyś te MDMA i wywala z butów świetnej jakości


RE: MDMA - Opinie o produkcie - TIR - 24.12.2023

Ale to jest czyściutka emka! 200mg wywaliło mnie w kosmos, dawno się tak nie czułem. Towar jest pierwsza klasa działa spokojnie z 3h a dorzutki działają praktycznie tak samo. Euforia, empatia, libido, potliwośc i lekki szczekoscisk, czyli typowe efekty dla dobrego mdma. Po ilości samplowej zwaly nie doświadczyłem, aczkolwiek należy pamiętać by mieć koło siebie jakiś napoj bo bardzo wysusza Wink


RE: MDMA - Opinie o produkcie - LOBO - 25.12.2023

Spozniona recenzja, omylkowo niewrzucona, za to swiatecznie pasterkowa...
Piatek wieczor, paczka odebrana z "my precious" ;-). Tel do znajomego czy reflektuje nad symbolicznym piwkiem...jego mina bezcenna , gdy oznajmiam co posiadam. Kapsulki po 150mg. Ponad 30 minut i...to co nastapilo bylo czyms niesamowitym! Przemeczenie dluzacym sie tygodniem wyblaklo, a przejsce spacerem do sklepu, zamienilo sie w ekstatyczno-"filozoficzne" rozwazania nad istotą absolutu. Tym, iz Jezus caly czas musialbyc na emce. dlatego byl taki pelen milosierdzia ;D. Istnieje duze prawdopodobienstwo, iz jest to jakosciowo najlepszsza postac MDMA w Polsce jak i na swiecie! Nawet w eL Aj, takiej nie posiadaja! ;-)


RE: MDMA - Opinie o produkcie - KiszczaK - 25.12.2023

Mdma od duch a to substancją jedyna i najlepsza na tym forum, która działa jak emka powinna działać. 
Jeden z produktów które są w ścisłej czołówce z bo jest moc w tej substancjii i energia 😍


RE: MDMA - Opinie o produkcie - ZmiataZplanszy - 31.12.2023

Zdj foty z fleszem robiłem , temat aktualnie brązowy
[Obrazek: Snapchat-297507554.jpg]


RE: MDMA - Opinie o produkcie - dzwudziesty - 31.12.2023

Cały czas ten potężny sort?


RE: MDMA - Opinie o produkcie - qazplm1233 - 29.01.2024

MDMA naprawdę wiele MDMA w krysztale miałem doczynienia , ale ten sort bije na łeb , 200mg oczy jak 5zl , libido kosmos , empatia ,błogostan , no i polecam szczególnie z laską obok  Podobno kultowa niesamowite doznania, no i wiadomo tylko P.O


RE: MDMA - Opinie o produkcie - W4M4H - 30.01.2024

Mdma jest mocne, przyjemne. Widać że to jest mdma, po cenie myślałem że będzie to średniak, lecz jakość jest na bardzo wysokim poziomie. Nie poleciłbym innej mki, oprócz tej na duchu


RE: MDMA - Opinie o produkcie - Mef123 - 03.02.2024

Strasznie ryje ten sort turban 🧝 pokazałem się tym sportem w Holli i mam dość do teraz starszy jest wypierdol po 125 mg dla weterana pana klefa? 
Jest oczoplons tego jeszcze chyba nikt nie pisał więc pytam część 🌃