Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
Piguły Cola - Opinie o produkcie - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Działy partnerskie (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=24)
+--- Dział: Duch.store (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=58)
+--- Wątek: Piguły Cola - Opinie o produkcie (/showthread.php?tid=2677)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15


RE: Piguły Cola - Opinie o produkcie - Elvis Kreśle - 29.01.2024

Horsii zasłyszałem to u Mestosława (kanał WiemCoĆpiem na YT). Z ciekawości zajrzałem w jakiś artykuł i podają ilość tabletek, a proszki wagowo ale nie wiem jak to jest odnośnie faktycznych badań w razie przypału, 🤔

Przykład:
"Specjalistyczne badania narkotestem potwierdziły, że skład tabletek zawiera substancję MDMA (tj. ecstasy). Badaniu narkotestem również poddano biały proszek, co potwierdziło zawartość amfetaminy. Funkcjonariusze zabezpieczyli w sumie 353 tabletki o wadze ponad 153 g oraz jeden woreczek białego proszku o wadze 2 g"


RE: Piguły Cola - Opinie o produkcie - horsii - 29.01.2024

I co, myślisz że na badaniu narkotestem się kończy, i to nie trafia do laboratorium policyjnego gdzie jest to badane dogłębnie? I że na podstawie badania narkotestem jednorazowym wydają wyroki? xD


RE: Piguły Cola - Opinie o produkcie - Elvis Kreśle - 29.01.2024

A to już nie wiem, ale chyba lepiej dla sądu wygląda "posiadał 500 piguł, a nie 1000" xD chociaż 500 piguł też nie przetłumaczy raczej, że na własny użytek xD

PS. Miałem pisać, bo dostałem od Ducha w gratisie po kilka tych i tych za co dziękuję, ale rzuciłem ćpanie po jakimś czasie (XD) i oddałem koledze (czego dziś żałuję xD ) ale kolega był w 7 niebie. Zjadł najpierw pół coli i pół punishera. Jego SMS: "o człowieku gdzie góra gdzie dół" cokolwiek to znaczyło 😃

Później jadł oddzielnie i stwierdził, że punishery jakiegoś takiego większego pazura miały co dziwne, bo skład niby ten sam.


RE: Piguły Cola - Opinie o produkcie - horsii - 29.01.2024

(29.01.2024, 14:08)Elvis Kreśle napisał(a): A to już nie wiem, ale chyba lepiej dla sądu wygląda 


[Obrazek: sNcOcVB.png]


RE: Piguły Cola - Opinie o produkcie - LOBO - 29.01.2024

Elvis, juz dawno nie zyje, wiec ta pierwsza teoria, ma date waznosci koniec... 1977r ;-) ... Tu juz nie ma, czego minimalizowac. Jak widac, powyzej. Dozywotnia abstynecja rowniez nic nie pomoze... ;-)

"Później jadł oddzielnie i stwierdził, że punishery jakiegoś takiego większego pazura miały co dziwne, bo skład niby ten sam."

Bo Punishery sa na CMC, Cole Na eMce...


RE: Piguły Cola - Opinie o produkcie - wwojtuss - 06.04.2024

wie ktos moze ile dokladnie wazy jedna pigula cola? bo mam 4 czesci i lacznie wychodzi 0.3g i nie wiem czy to bedzie dwusetka mdma czy 100 czy 150


RE: Piguły Cola - Opinie o produkcie - rocky90 - 06.04.2024

wwojtuss one chyba mają w granicach 180-220(ja bym był bliżej 200mg),mogę się mylić ale gdzieś mi się to kiedyś przewinęło w internatach.


RE: Piguły Cola - Opinie o produkcie - Bartek - 10.04.2024

Wg mnie nie ma w nich 200mg ponieważ nie czuć tego co daje 200 mg samej emki od ducha.
Zjedzone 3 na raz nie pobiło 300 mg emki od ducha


RE: Piguły Cola - Opinie o produkcie - Czeslawo - 11.04.2024

Bartek  Jedna Cola i jest dobrze, 1,5 to już jest kosmos, a mam trochę doświadcznia z pixami, także uważam, że tworzenie teorii spiskowych to dla Alexa Jones'a.  Smile


RE: Piguły Cola - Opinie o produkcie - LOBO - 11.04.2024

(06.04.2024, 07:32)wwojtuss napisał(a): wie ktos moze ile dokladnie wazy jedna pigula cola? bo mam 4 czesci i lacznie wychodzi 0.3g i nie wiem czy to bedzie dwusetka mdma czy 100 czy 150

Okolo 350mg cala tabsa