Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
Czy lubicie alkohol? Jeśli tak, to jaki konkretnie? - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Na temat używek (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=7)
+--- Dział: Dyskusje na luzie (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=16)
+--- Wątek: Czy lubicie alkohol? Jeśli tak, to jaki konkretnie? (/showthread.php?tid=700)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18


RE: Czy lubicie alkohol? Jeśli tak, to jaki konkretnie? - Lifeisbrutal - 30.12.2023

I jak tam? Smarujecie gardełka już na jutro? U mnie moje ulubione somersby blackberry wjechało 😎


RE: Czy lubicie alkohol? Jeśli tak, to jaki konkretnie? - Martin - 30.12.2023

Lifeisbrutal A jak, już się mrozi i czeka.


RE: Czy lubicie alkohol? Jeśli tak, to jaki konkretnie? - C84S - 30.12.2023

Ja tam jutro bawię się bez alkoholu. Nowy rok zaczynam bez procentów i tak mam cichy zamiar wytrzymać 365 dni bez trunków procentowych.
Dzisiaj wypiję ostatnie 4 piwka i trzymajta kciuki Smile


RE: Czy lubicie alkohol? Jeśli tak, to jaki konkretnie? - kot_kreskowy - 30.12.2023

C84S 
Nie wiem czy masz problem z alko, ale wszystko jest dla ludzi. Byle z głową.
Ja np nie byłem pijany już od lat.
Jednak od czasu do czasu piwko czy dwa wjadą do smaku. Albo jeden, max dwa drinki.

Ale skoro zakładasz abstynencję to nie pozostaje mi nic innego jak życzyć Ci wytrwałości 💪


RE: Czy lubicie alkohol? Jeśli tak, to jaki konkretnie? - elomaniana - 30.12.2023

Fajne postanowienie. Alkohol nawet w małych ilościach jest szkodliwy dla człowieka. Nie mówię tutaj o nalewkach leczniczysz gdzie się tego bierze parę kropli. Ale jedno piwo to już trucizna. Takie są fakty.


RE: Czy lubicie alkohol? Jeśli tak, to jaki konkretnie? - Lifeisbrutal - 30.12.2023

Zaczyna się niewinnie od jednego piwa a kończy na 1l wódy...


RE: Czy lubicie alkohol? Jeśli tak, to jaki konkretnie? - elomaniana - 30.12.2023

Lifeisbrutal mówisz z doświadczenia? Ja np tak nie mam Podobno kultowa


RE: Czy lubicie alkohol? Jeśli tak, to jaki konkretnie? - Lifeisbrutal - 30.12.2023

elomaniana Nie no z doświadczenia raczej nie xD no chyba że wybryki za małolata się liczą to można tak to uznać xD.


RE: Czy lubicie alkohol? Jeśli tak, to jaki konkretnie? - Beeniepatu - 30.12.2023

(30.12.2023, 16:49)C84S napisał(a): Ja tam jutro bawię się bez alkoholu. Nowy rok zaczynam bez procentów i tak mam cichy zamiar wytrzymać 365 dni bez trunków procentowych.
Dzisiaj wypiję ostatnie 4 piwka i trzymajta kciuki Smile

O ile kibicuje w decyzji o odbiciu od alko, o tyle tak zdefiniowane postanowienie z perspektywy wychodzenia z uzaleznien, jest klasycznym przykladem mechanizmu braku rzeczywistej checi odstawki. I bezsilnosci wobec uzywki. Pokazujesz jak 4 piwka sa silniejsze i wazniejsze od Ciebie - najpierw musisz im zadoscuczynic, i dopiero 'od jutra' pomyslisz o sobie. Nie pij dzis!


A tak na marginesie - ten post jest kwintesencja jak debilne wrzucasz posty w watku 'te mysli'. To nie tam wrzucasz czesto wyssane z dupy motta jaki to czlowiek powinnien byc ponad wszystko? Ty jestes ponad wszystko co w zyciu (lacznie z pieniedzmi), ale z piwkiem sobie poradzic nie umiesz. Jeszcze masz zdefiniowane, ze musisz pierdolnac 4 😎 Hajsu do zycia nie potrzebujesz, ale piwka juz zdecydowanie tak. Klasa 😎 No i id dzis jestes dla mnie 'mañana men' 💪 Powodzenia!


PS: nie wiem jak jest naprawde, ale sadzac po tym poscie, masz powod by chciec odstawic. Kibicuje zawsze ludziom podejmujacym proby jakiekolwiek. W mojej opinii jednak  popelniasz na poczatku drogi podstawowy blad - zakladasz jakis czas niepicia - u Ciebie rok. To zupelnie nie tak. Po prostu nie pij dzis - i tak kazdego dnia. Nie licz dni


RE: Czy lubicie alkohol? Jeśli tak, to jaki konkretnie? - hidden - 31.12.2023

litovelek jest grany  Smile
[Obrazek: XYPVmdx.jpg]