Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
Jakiej substancji nigdy nie zazyjesz ? - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Na temat używek (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=7)
+--- Dział: Ogólne dyskusje o RC (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=9)
+--- Wątek: Jakiej substancji nigdy nie zazyjesz ? (/showthread.php?tid=1023)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30


RE: Jakiej substancji nigdy nie zazyjesz ? - Lifeisbrutal - 08.02.2023

RaeminGhos No to trochę chore doprowadzać się mając świadomość do takiego stanu..Rozumiem ciekawość.Ale chyba ta ciekawość rozum zjadła


RE: Jakiej substancji nigdy nie zazyjesz ? - RaeminGhos - 08.02.2023

Lifeisbrutal To jest stimiara generalnie. Chodziła z opiowrakiem, chciała go lepiej zrozumieć, chciała mu pomóc, chciała go wyrwać z tego gówna. Niestety jej się nie udało. Generalnie nie wjebała się w opio, wyszła z tego.


RE: Jakiej substancji nigdy nie zazyjesz ? - Beeniepatu - 08.02.2023

RaeminGhos Lifeisbrutal stosowanie substancji by cos zbadac, zobaczyc jak jest, generalnie nie moze spowodowac uzaleznienia. A w przypadku fizycznego, duzo prosciej jest z niego wyjsc. Bo to nie uklad nagrody, bedacy czescia ukladu limbicznego odpowiada za branie substancji ale czesc mozgu odpowiedzialna za podejmowanie decyzji, zlokalizowana w czesci czolowej mozgu. To definiuje ocene doznan z perspektywy 'co sie stanie' a nie 'jak sie bedziemy czuc'. To odgrywa bardzo wazna role. Bo to mozg determinuje nasze podejscie do substancji


RE: Jakiej substancji nigdy nie zazyjesz ? - GlasshanD - 28.02.2023

Nie ma takiej siły która namówiła by mnie  aby kiedykolwiek  spróbować  fenatylu ,opio ,hery.

Panicznie boję się ich dewastacyjnej sily :/


RE: Jakiej substancji nigdy nie zazyjesz ? - Rolmops12345 - 28.02.2023

Marihuany, kanna. I piszę poważnie. Chodźby mi ktoś płacił tysiaka za spalenie lufki natury nawet nie zrobię tego, bo stan który powoduje u mnie trawa jest gorszy niż schizy po Alfach.


RE: Jakiej substancji nigdy nie zazyjesz ? - sebekx9 - 28.02.2023

Deliriantów


RE: Jakiej substancji nigdy nie zazyjesz ? - Lifeisbrutal - 28.02.2023

Rolmops12345 ale grzeszysz ziomek marihuana najlepsze co może być naturalne ziółko


RE: Jakiej substancji nigdy nie zazyjesz ? - Rolmops12345 - 28.02.2023

Lifeisbrutal przygodę z używami nie licząc alko zaczynałem od jarania. Paliłem dzień w dzień, później wjechał ciąg na amfie kilka lat i coś mi się w główce poprzestawiało. Czuję się po prostu źle po paleniu. Raz się nażarłem klonów, to wziąłem parę buchów i było miło ten jeden raz.
Chciałbym sobie zapalić się wyczilować, ale nie mogę. Ostatnim razem próbowałem z NL natury. Spaliłem dupkę dosłownie i zaraz musiałem 8 (słownie OSIEM) browarów jeden za drugim spić, żeby załagodzić ten chujowy stan na ciele i umyśle.


RE: Jakiej substancji nigdy nie zazyjesz ? - Hoxed - 01.03.2023

żadnych dysocjantow ani psychodelikow, na mnie zle to dziala po prostu xD


RE: Jakiej substancji nigdy nie zazyjesz ? - DŻUMA - 05.03.2023

Bieluń dziędzierzawa - wciąż prześladuje mnie w snach i śnią mi się koszmarne tripy Smile mimo faktu, że nigdy przez myśl mi nie przeszło, aby tego spróbować.
Myślę, że nie ma takiego argumentu, który nakłoniłby mnie do spożycia tejże rośliny. Czuję ogromny lęk, a zarazem respekt i ciekawość,
Strach mieszany z fascynacją, ale tylko jako gorliwa czytelniczka tych wszystkich pokręconych recenzji. I na tym pozostanę Smile Wszak chyba wszystkie substancje działające na receptor sigma mają w sobie coś wyjątkowo tajemniczego.