Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
Bezsenność - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Na temat używek (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=7)
+--- Dział: Zdrowie i detoks (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=10)
+--- Wątek: Bezsenność (/showthread.php?tid=1239)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27


RE: Bezsenność - Czeslawo - 21.03.2023

Ja  miałem w spray tylko po 3 dniach pompka sie zepusla haha. 

Stosuje czasem 5mg i wydaje mi się, że dziala lepiej niż estazolam, ale lorka nie przebija. Big Grin


RE: Bezsenność - Twilight Sparkle - 22.03.2023

Najlepsze w tym sprayu jest to że trzymam go sobie pod poduszką i używam jak się kładę i mam ochotę i działa praktycznie od razu. O tabletkach musiałam pamiętać godzinę przed spaniem i zazwyczaj nie pamiętałam.


RE: Bezsenność - Nikolka - 10.04.2023

(19.03.2023, 11:09)Kajabuza napisał(a): Jeniecka polityka farmaceutyczna to ciota i laps, a Ibuprofen w dawce 400 mg/tabletka jest już na receptę, ale o dziwo można dostać bez recepty Schlafsterne co w tłumaczeniu znaczy "Śpiące Gwiazdy" czy też "Gwiazdy Snu". 
Pomógł przespać pół dnia i całą noc z jedną pobudką na prosiłek. 
[Obrazek: IMG-20230319-105828-1.jpg]


O tak! Dyksolamina czyli to co jest w polskich aptekach w noctis noc z tym, że 12,5mg dawka a nie 30. To się może wydawać niemożliwe, ale po ciągu na benzodiazepinach (Diazepam, klonazepam) około 2 tygodnie i nagłym odstawieniu wzięcie 4 tych noctisów pomogło mi normalnie przespać noce po odstawieniu 😁


RE: Bezsenność - kot_kreskowy - 10.04.2023

Nie rozumiem problemu bezsenności.
Po prostu się kładę i zasypiam.
Polecam spacer, najlepiej w lesie. Olejki eteryczne wydzielane przez drzewa potrafią zdziałać cuda😃


RE: Bezsenność - Mrs.Darkness - 11.04.2023

Melatonina,krople walerianowe wywietrzyć pokój przed spaniem,mleko wypić


RE: Bezsenność - ProducentRC - 11.04.2023

Mi zajebiście pomogła passiflora


RE: Bezsenność - Chochlik - 16.04.2023

2 x 150mg trazodonu (trittico) i spanko, rano człowiek budzi się rześki i mozna zaczynać dzień 🐒🐒

Ja go wdrożyłem z lekarzem w grudniu i super jest, często wybudzałem się w nocy przez dużą ilość leków aktywizujacych w moim menu, trazodon okazal się strzalem w dziesiątkę i nie uzaleznia. Jak któregoś wieczorka zapomnę wziąć to nie ma efektu bezsenności z odbicia i tez zasne. 😇😇


RE: Bezsenność - Mrs.Darkness - 16.04.2023

Ja polecam clona,a tak to krople walerianowe i melatonina


RE: Bezsenność - wWild - 19.06.2023

Stosowanie kropli CBD pozytywnie i skutecznie wpływa na bezsenność przy dłuższej kuracji. Nie tylko w bezsenności cbd ma wiele zastosowań pozytywnie wpływających na zdrowie


RE: Bezsenność - RaeminGhos - 19.06.2023

kot_kreskowy Zgadzam się z wychodzeniem do lasu w ogóle, a zwłaszcza w tak pięknie panującą pogodę, gdzie te wszystkie olejki eteryczne faktycznie się rozchodzą w całym powietrzu ^^
A ja jeszcze polecam przed zaśnięciem wyłączyć wszystkie urządzenia co najmniej godzinę przed zaśnięciem, poczytać jakąś książkę, albo jak ktoś nie lubi w nocy czytać, to polecam z całym swoim serduszkiem zacząć praktykować medytację
A jeżeli chodzi o mix to ogromnie warto spróbować ODWARU z shankhapushpi, coś niesamowitego.