Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
Czy Hexen wróci ? - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Na temat używek (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=7)
+--- Dział: Dyskusje na luzie (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=16)
+--- Wątek: Czy Hexen wróci ? (/showthread.php?tid=1989)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22


RE: Czy Hexen wróci ? - LoginLogin123 - 30.07.2024

Oj nie wiem. Wszedzie cisza na jego temat. Jakby tak Pablo nagle wyskoczył z info że Heniu na sklepie ale Ori. Żaden analog. I piękne fotki jak tego Nepa. To myślę że połowa forum by na zawał zszedła 😁


RE: Czy Hexen wróci ? - Epsiakos - 30.07.2024

Brom pod hexa można dostać już na darkwebie w dobrej cenie.

Kwestia chemika który ukręci to dobrze, generalnie tam na jednym straganie można było zrobić całościowe zakupy pod poszczególne substancje, między innymi właśnie N-Hexen, a-pihp, a-pvp i parę innych wynalazków.

Tylko jak mówię, musi być ogarnięty chemik to raz, dwa miejsce na gotowanie z dala od wścibskich oczu no i oczywista trzecia pozycja - dopóki niebiescy będą dalej tak na pale trochę latać to zwyczajnie ryzyko jest zbyt duże.
Same półprodukty też kosztują swoje, a jak już coś gotować to nie 0.5kg tylko przynajmniej z 3-5 żeby się to opłaciło i nie trzeba było za chwilę znów dupy nadstawiać.

A zakończę tym, że większość ludzi która nie miała styczności z Hexenem jak był legal, a najmocniejszym stimem który jedli było a-pihp tudzież Nep i chrzanil coś że schizy itp. to Heniek zrobi sobie kuku zwyczajnie, bo tam od wciągnięcia do około 50-60% mocy się ładuje w przeciągu 2 minut 😀
 
Hexen wróci, zresztą jakby nie patrzeć w zeszłym roku już się pojawił u CyberRC którzy sami ugotowali go, niestety wpadli.
W tym co pały udostępniły pisało że jedna z substancji to właśnie hexen, bo zrobili testy itp.


RE: Czy Hexen wróci ? - Czeslawo - 30.07.2024

Epsiakos 
"Hexen wróci, zresztą jakby nie patrzeć w zeszłym roku już się pojawił u CyberRC którzy sami ugotowali go, niestety wpadli.

W tym co pały udostępniły pisało że jedna z substancji to właśnie hexen, bo zrobili testy itp.'


Bardzo bym sobie tego życzył, bo dochodzi do paradoksów, że szybciej dostanie się meth, niż hexen. Smile


RE: Czy Hexen wróci ? - Zkittlez - 22.08.2024

A możliwe , że za pod nazwą Hexen analog ,jeszcze zanim ruszyło te forum , u Esco był hepten?


RE: Czy Hexen wróci ? - horsii - 22.08.2024

jeśli chodzi ci o N-etyloheptedron ("HEP", pierwszy raz słysze określenie "Hepten" Podobno kultowa ) to wątpię. n-etyloheptedron jest zdecydowanie za słaby, ta substancja sie nigdy nie przyjęła, to już było wiele lat temu przerabiane. hexen analog jest za mocny żeby to był ten zwiazek, wydaje mi się.


RE: Czy Hexen wróci ? - Zkittlez - 22.08.2024

Hepten- poprostu powtarzam nazwę którą sam gdzieś usłyszałem .
Ten analog który mam na myśli przypadł mi do gustu , nie był taki zwierzęcy jak Hexen o ile to co kilkukrotnie próbowałem był tym hexenem.


RE: Czy Hexen wróci ? - Mglus808 - 22.08.2024

Po co komu hexen jak jest nep ?? Pamiętam jak nikt nie chciał hexa bo wcześniej był Pentek, dużo robi przyzwyczajenie do sytuacji czasu itp


RE: Czy Hexen wróci ? - kej9 - 22.08.2024

oycze przebacz im bo nie wiedzą co pierdolą


RE: Czy Hexen wróci ? - Myga - 09.09.2024

Tęsknię mocno za hexem dalej nie widać go na żadnym sklepie ktoś ma. Jakieś info?


RE: Czy Hexen wróci ? - Supernova - 09.09.2024

Ani słychu ani widu ja osobiście też czekam na jakieś info bestia