Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
NEP - Opinie o produkcie - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Działy partnerskie (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=24)
+--- Dział: Duch.store (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=58)
+--- Wątek: NEP - Opinie o produkcie (/showthread.php?tid=2056)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40


RE: NEP - Opinie o produkcie - Beeniepatu - 17.08.2023

(13.08.2023, 10:23)olancucki napisał(a): Działa empatogennie przy większych dawkach tak jak pisało na necie. Zajebisty towar. Najlepszy antydepresant ever. I do tego aktywizujący. Daje clearhead jak metylofenidat.

Jakiś czas temu odstawiłem ssri bo miałem dosyć i ten Nep idealnie mi zapełnia to miejsce. I papierosy wreszcie smakują.
[Obrazek: received-180087835083787.jpg]

Nep dziala empatogennie? Mozesz to prosze powtorzyc?


RE: NEP - Opinie o produkcie - olancucki - 17.08.2023

Sorki szanowny Panie   Beeniepatu ,chciałem napisać że czuć entaktogenne działanie przy umiarkowanych i wyższych dawkach.

Big Grin XD ale mamy wzbogacony wątek o produkcie NEP od ducha


RE: NEP - Opinie o produkcie - wwojtuss - 17.08.2023

nep jest antydeprestantem i dziala empatogennie i daje clearhead, ciekawych rzeczy sie czlowiek dowiaduje tego siedemnastego sierpnia

przestan probowac brzmiec madrze i pisz te swoje glupotki po prostu, albo nie pisz na forum pod wplywem bo to az szczypie w oczy


RE: NEP - Opinie o produkcie - Beeniepatu - 17.08.2023

(17.08.2023, 01:07)olancucki napisał(a): Sorki szanowny Panie   Beeniepatu ,chciałem napisać że czuć entaktogenne działanie przy umiarkowanych i wyższych dawkach.

Big Grin XD ale mamy wzbogacony wątek o produkcie NEP od ducha
 Nep est entaktogenny???
(17.08.2023, 01:32)wwojtuss napisał(a): nep jest antydeprestantem i dziala empatogennie i daje clearhead, ciekawych rzeczy sie czlowiek dowiaduje tego siedemnastego sierpnia

przestan probowac brzmiec madrze i pisz te swoje glupotki po prostu, albo nie pisz na forum pod wplywem bo to az szczypie w oczy

Dokladnie


RE: NEP - Opinie o produkcie - olancucki - 17.08.2023

wwojtuss  Beeniepatu No dobra. Skoro tak jest, to nie będę się kłócił.

Po co mam wzbudzać zainteresowanie policji(?)

NEP daje w czachę jak Messerschmitt.


RE: NEP - Opinie o produkcie - Nieświadomka - 18.08.2023

Jakie teraz wrzucanie porcje przy obecnym sorcie ?


RE: NEP - Opinie o produkcie - olancucki - 18.08.2023

Nieświadomka 

Ja wrzucam 40mg co półtorej h, bo jestem: 181cmm 66.6kg.

Co jakiś czas plukam nos 👃 irigasinem oraz używam xylometazolim, i materiał wgl nie zatyka kichaey przy dziennym użytkowaniu. Jeden minus jest że lekko piecze. Intensywnie ale krótko w porównaniu do np. 3-FPM...

Beeniepatu 
wwojtuss 
PUDZILLA 
horsii 
kot_kreskowy 
Czeslawo 
Maniek 

Patrzcie jak nie wierzycie:

[Obrazek: Screenshot-20230818-210608.png]

(18.08.2023, 19:58)olancucki napisał(a): Nieświadomka 

Ja wrzucam 40mg co półtorej h, bo jestem: 181cmm 66.6kg.

Co jakiś czas plukam nos 👃 irigasinem oraz używam xylometazolim, i materiał wgl nie zatyka kichaey przy dziennym użytkowaniu. Jeden minus jest że lekko piecze. Intensywnie ale krótko w porównaniu do np. 3-FPM...

Beeniepatu 
wwojtuss 
PUDZILLA 
horsii 
kot_kreskowy 
Czeslawo 
Maniek 

Patrzcie jak nie wierzycie:

[Obrazek: Screenshot-20230818-210608.png]


[Obrazek: Screenshot-20230818-211201.png]


RE: NEP - Opinie o produkcie - horsii - 18.08.2023

Ale to, że jakiś debil na reddicie ci napisał, to wiesz - ja na r/researchchemicals widziałem gościa, który chciał robić roztwór benzodiazepin w acetonie (czy tam izopropanolu - jeden chuj, izopropanol po metabolizmie -> aceton) i je tak pić, a ostatnio innego który chciał przyjebać 4-bromoamfetamine którą dostał w samplu xD

Psychonautwiki to też bardzo, bardzo mierne źródło, ja bym na 100% poważnie tam nie brał niczego poza dawkowaniem na które i tak trzeba brać zajebistą korektę i poczytać fora i posty na zasadzie jak klepie ostatni sort czegośtam, bo dawkowania są tam z reguły bardzo zaniżone, a przy niektórych substancjach zdaje się że w ogóle oderwane od rzeczywistości - 5x za duże, 5x za małe itd.

Poza tym tam od jakiegoś czasu jest takie quality control, że nie ma go wcale - nie dopuszczają do publikacji jako "oficjalne" stron o niektórych substancjach, bo "za mało źródeł", "niepotwierdzone info", a obok wiszą takie głupoty i niestworzone rzeczy jak to, że 4-cmc jest prodrugiem do 3-cmc a potem to w ogóle wychodzą z tego jakieś kosmiczne epoksydy, albo że kodeina jest prodrugiem do morfiny - no i z tym nie byłoby w tym nic niezgodnego z prawdą, gdyby nie ciąg dalszy, że potem morfina jest z powrotem metabolizowana do kodeiny, potem znowu do morfiny... kurwa perpetuum mobile, dziwne że jeszcze ludzie nie pękają od tych metabolitów.

NEP nie jest entaktogenem. Nie ma żadnego znaczącego farmakologicznie powinowactwa do serotoniny czy to wyrzut czy to wychwyt zwrotny. Nie ma prawa mieć, patrząc na budowę (długi łańcuch w pozycji alfa, brak 3,4-md na benzenie - jedyne co mogłoby tam dać ODROBINĘ serotoniny --> patrz bk-EBDP)

 
To że jesteś wyjebany-nastymulowany i chce ci się gadać z ludźmi to nie znaczy że substancja jest  zaraz  entaktogenem, tu chodzi o coś więcej (no, nie powiem że w dużej mierze o serotoninę), to jest "głębsze" odczucie niż  "jestem wypierdolony i chce mi sie gadać aaaaaaaaaa" - chyba brałeś MDMA czy jakieś furany typu APB, MAPB i wiesz doskonale że to absolutnie nie jest to samo, jak masz ochotę się "integrować" z  towarzystwem po tym, a po głupim NDRI typu nep.


RE: NEP - Opinie o produkcie - Epsiakos - 18.08.2023

Nep jest niczym innym jak zwykłym ndri, żre te stimy od dłuższego czasu to wiem i one różnią się naprawdę nie znacznie, wyczuł bym uwierz mi olancucki byku obudź się wreszcie i poczytaj co Horsiak pisze


RE: NEP - Opinie o produkcie - wwojtuss - 18.08.2023

aha i wziales opinie jednego typka z reddita, postawiles ja na piedestal i postanowiles szerzyc slowo boze na naszym super zajebistym forum o dopalaczach, oznaczajac przy tym siedmiu NIEWIERNYCH


nep ma tyle wspolnego z empatogennoscia co pewna osoba z forum z nickiem na K z byciem szczerym, tak jakby slowa napisane przez horsii nie wystarczyly xD 


psychonautwiki jest fajne tylko wtedy, kiedy potrzebujesz zobaczyc dawke czegos co bierzesz pierwszy raz, a nie wiesz co to jest forum o dopkach, dla 13 latkow zaczynajacych przygode z kodeina albo cos, dalej juz sie nie nadaje do uzytku, bo to glupoty oplecione w madre slowa typu podobienstwo strukturalne czy farmakologia xDD



a i radze uwazac, laczenie NEPa z praca fizyczna moze sie skonczyc zle, tak samo jak cwiczenie po stymulantach, uwazaj na serducho, szczegolnie w lato, ktore teraz mamy