Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
PASTA- Opinie o produkcie - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Działy partnerskie (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=24)
+--- Dział: Duch.store (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=58)
+--- Wątek: PASTA- Opinie o produkcie (/showthread.php?tid=2486)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18


RE: PASTA- Opinie o produkcie - Diamentowa - 14.12.2023

Zgadzam się ta pasta jest zajebista super działa


RE: PASTA- Opinie o produkcie - KiszczaK - 14.12.2023

Sama pasta nie drożej wychodzi niż amfetamina a działanie spełniające oczekiwania, moje i jak mi się wydaje innych użytkowników. 
Jest ten speed który wyczowalny jest do doch minut po aplikacji. 
Ciężko usiedzieć w miejscu, i nie ma bata żeby co porobić, wyjść coś kreatywnego zrobić, no po prostu działa jak należy i spełnia moje oczekawania w 100 %.
Polecam tą substancję od duch a bo nie można zawieść się na paście bo jest świetna i nie rozpierdala jak nepy i Alfy czyli rc stiny.


RE: PASTA- Opinie o produkcie - C84S - 14.12.2023

KiszczaK a jak suszysz tą pastę?


RE: PASTA- Opinie o produkcie - drpepper - 15.12.2023

C84S gnieciesz w worze wysypujesz na cokolwiek, zostawiasz na dwie godzinki w ciepłym i mało wilgotnym miejscu. Zbierasz i wysypujesz do wora. Jak zależy ci na czasie to rozdrobnij najlepiej jak możesz, zostaw przy grzejniku albo tam gdzie jest ciepło i za 20/30min będziesz miał suchy temat.


RE: PASTA- Opinie o produkcie - rocky90 - 16.12.2023

(24.11.2023, 17:33)drpepper napisał(a): Pasta działa w taki sposób w jaki mi odpowiada. Myślałem, że po zamówieniu amfetaminy poczuje się tak jak dawniej. Niestety brakowało jej czegoś. Może tych dreszczy na ciele, gęsiej skórki, włosów stających dęba. Owszem pojawiały się takie ale przy moich ostatnich dwóch miesiącach musiałem zjeść jakieś 180-200 na start. A przy paście mimo, że po oczyszczeniu i wysuszeniu ubyło 8g to dawkuje mniej a dostaje więcej.
Może być tak rozwiniętą wypowiedź?

Słuchaj a pasta bardziej pobudza ciało czy umysł?Bardziej wchodzi na ciało(nordadrenalina)?Jest wgl różnica w profilu działania pasta/amfa?Dla mnie amfy od duszka to 200mx max i to za mocno,lepiej 150


RE: PASTA- Opinie o produkcie - Biały Miś - 16.12.2023

duch dzięki za gratisik to i ocenię 👻
Zapach, smak typowe fufu lata do tyłu. Wystarczy zaciągnąć się zapachem a włosy stają dęba 🫡
A żołądek już chce wyskoczyć przez gardło 😵‍💫
Kiedyś kochałem ten temat ale wraz z latami, naradzała się miłość do innych substancji 😋😋 a rosło w głowie obrzydzenie do tego smaku i zapachu. Dzięki duchowi mogłem dziś wrócić kilka lat wstecz i poczuć się jak wtedy, gdy zaczynałem przygodę z amfą nazywając ją wtedy "chałwą" . Włosy na rękach po aplikacji sniffem zaczęły tańczyć rumbę 😎
Libido wyjebane, chęci do działania, świeżość umysłu ☃️ zero jakiś dziwnych stanów, działa tak jak należy.
Nic tylko pobierać 😋


RE: PASTA- Opinie o produkcie - Bam - 18.12.2023

Opłaca się wziąć. 50pasty. Bardzo wydajna ...  Sporo wychodzi na iosci


RE: PASTA- Opinie o produkcie - KiszczaK - 22.12.2023

Ja miałem 10 pasty i pochlonolem to w 4dni, oczywiście nie sam.
Produkt jest klepliwy i funkcjonalny, ale to zależy ile zaturbisz i jak często Smile
Suchy materiał daje po kinolu sniffem jak napierdala, ale faza fajna tylko z biegiem czasu już nie robi tak fajnie. 
Mimo wszystko towarek miło się przyjmuje, i jest niedrogi, czyli dostępność i cena jest wielkim plusem.
Mr duch zasługuje na pochwalę Smile


RE: PASTA- Opinie o produkcie - TIR - 23.12.2023

Dobra pasta wydaje się bardziej stymulować niż sucha feta. Dawki 150mg daja takiego powera do działania, gdzie feta wydaje się mniej wypierdalać za to bardziej można się skupić i zrobić coś kreatywnego. Co kto lubi, na pewno produkt bardzo wysokiej czystości. Nie ma tego uczucia, że po pasie wystepuje niedosyt. 
Działanie wiadomo speed, libido w górę, motywacja, ogólna poprawa nastroju. Zejście po ilości samplowej nie wystąpiło. Jednym słowem dobry temat.


RE: PASTA- Opinie o produkcie - Ksawery5000 - 30.12.2023

Mam pytanie , ile z osób zachwalających ten produkt miało do czynienia z pasta z innego źródła ? Z mojego doświadczenia i past jakie próbowałem jest to towar mocno średni. Albo ta pasta leżała jakis czas , albo poprostu jest slaba.Zastanawiam sie czy tylko ja trafilem taki sort. Pozdrawiam