Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
Mef**.t* - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Zakupy (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=23)
+--- Dział: Dopalacze sklepy (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=17)
+--- Wątek: Mef**.t* (/showthread.php?tid=267)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42


RE: Mef**.t* - kot_kreskowy - 26.09.2022

Mefisto Powrócił  i to z jakim asortymentem.
Ło ją pierdolę😎


RE: Mef**.t* - Bam - 26.09.2022

Dajcie spokuj wrocil i co z tego ceny w gore nic taniej.. zadnych nowosci zero stymow fajnych ... vhujowotosc nic nie robil tylko moze mial za goraco pod soba...  i musial zbastowac troche .. a teraz chce odbic kase zamiast dac jaka promocje liczylem na cos wiecej bo tak zapowiadal chiny przniesc do polski hahaha a tu zwykly targ


RE: Mef**.t* - horsii - 26.09.2022

(26.09.2022, 09:17)kot_kreskowy napisał(a): Mefisto Powrócił  i to z jakim asortymentem.
Ło ją pierdolę😎

Śmiesznym Podobno kultowa Wszystko co mają inne sergiusz-shopy, a reakcja jakby się matka boska objawiła.


RE: Mef**.t* - Szyderca - 26.09.2022

Haha beka , wrócił co miał wrócić w sierpniuPodobno kultowa i dalej słabo jak dla mnie.


RE: Mef**.t* - Bam - 26.09.2022

Na dopku wszyscy wniiebowzieci bo tam nie ma pabla ani slonia .heheee


RE: Mef**.t* - kot_kreskowy - 26.09.2022

Mefisto Powrócił  i to z jakim asortymentem.
Ło ja pierdolę😎

(24.09.2022, 22:47)DwDPzN napisał(a): Masz dwa różne rodzaje 3cmc, jeden z nich stówkę taniej, co dziwne bo Mefisto zawsze miał jeden rodzaj. Coś zbyt dużo powiązań z ChemCentrum jest teraz


Co jest dziwne? Że ma dwa rodzaje? Ja nie widzę tu nic dziwnego. No i nie ma 100zł różnicy  tylko 10zł Podobno kultowa

Faktycznie szablon strony podobny i część odczynników się pokrywa, ale  nie dajmy się zwariować pany.
Bo niedługo się okaże, że Ikea oraz sklepik osiedlowy z warzywami,  to też Sergiusza...

Bam  , horsii  pierdolicie...
Chyba zampomnieliście  co było kiedyś na stanie...  3-4 produkty i tyle.
A teraz? No nie gadajcie, że nie ma progresu.
A czemu ich nie było,  to ponoć mieli "ogon".
A ceny? Jak wszędzie.


RE: Mef**.t* - voice.of.voiceless - 26.09.2022

kot_kreskowy nie, my pamiętamy po prostu sklepy, w których miałeś 10 ketonów, 8 benzodiazepin w prochu, po 15 psychodelików wszelakiej maści, gama popierdolonych dysocjantów na wyciagnięcie ręki, do tego liquidy, roztwory, przeróżne pigułki, mieszanki ziołowie, sole tak, do tego jesteśmy przyzwyczajeni, bo tak wyglądały czasy za legalności, dlatego

tak, dlatego pobieramy ciągle za granica, bo przymus zamówienie min. 5gram, albo jakies inne progi nie są z nami krewne. wolę zamówić 5 gram 5 różnych odczynników i nawet poczekać te dwa czy trzy tygodnie. w dodatku do wyboru max (i to przy dobrych wiatrach) 10 produktów czuje sie jak na ulicy, a nie jak u dostawcy. już nie mówię o produktach które ma tylko ten vendor, ale taki mefiutso to ma dwie trojki, benzo w tabsach po wyjebanej w kosmos cenie, 2fdck (nawet kurwa nie dck) ktore ma kazdy jakies gowno i tyle, czym tu sie zachwycać? ja rozumiem ludzi, którzy w świat RC wkroczyli po 2018 roku, ale zasięgnąć historii chyba nikomu nie zaszkodzi hm? ja 5 lat temu to łzy przecierałem przed tym, co było 10 lat temu, a dziś jestem zadowolony z tego co jest, bo i tak dobrze się rynek trzyma (oczywiscie po za granicami Polski, mowiac rynek nie mam na mysli obrotów, mam na myśli to, co jest oferowane klientom i na jakich zasadach). 

i tak szczerze Kocie, co to jest za "progres" u mefisto? bo w dwa lata powiekszyl oferte dwukrotnie? bez przesady, ten sklep tylko liczy na takich ludzi, ktorzy nie zadawają pytań



p.s. flight już powiększył asortyment 3krotnie, ile jest na forum?


RE: Mef**.t* - maciej112 - 26.09.2022

A wiadomo czy mefisto to dalej mefisto czy nastąpiło jakieś przejęcie?


RE: Mef**.t* - horsii - 27.09.2022

kot_kreskowy co to za "progress" skoro sprzedaje to samo co ma każdy, powtarzam każdy vendor - tzn. przeważająca większość oferty to ketony (i to marne).
progress to można powiedzieć np. o flighcie, bo wyskoczył znikąd z tematami których nigdzie nie było, a był na nie ogromny popyt: kanna w prochu, maczany, liquidy, 3-mmc,, to przecież obłęd jest jak na 2022 rok, i ma byc jeszcze grubiej. popatrz sobie na zagranicznych vendorów, jakiegoś funcapsa, chemical-collective, no cokolwiek. 
przecież u nas i tak wszystko nielegalne i tak, sprzedawcy mają w chuju legalność i nic nie próbują lawirować miedzy przepisai bo w opór latają b-k, kanna, wiadomo jak jest - w przeciwieństwie do tych sprzedawców których wymieniłem - oni wciąż muszą balansować na granicy prawa i pajacować z całą legalnością produktu, mają co chwila delegale, a oferty i tak 10x większe niż polskie ketonowe stragany. dlaczego u nas tak nie można? produkty są wszędzie tylko wystarczy je sprowadzić, to nie są jakieś mityczne niedostępne artefakty.
przestańcie sie modlić do vendorów tylko dlatego, "że są" i przestańcie wychwalać przeciętność. nie rozumiem tego, ale to może dlatego że zdążyłem doświadczyć sklepów, w których jest więcej niż 6 ketonów na krzyż. jebana polska kultura kryształu.


RE: Mef**.t* - Szyderca - 27.09.2022

(26.09.2022, 11:55)kot_kreskowy napisał(a): Mefisto Powrócił  i to z jakim asortymentem.
Ło ja pierdolę😎



Co jest dziwne? Że ma dwa rodzaje? Ja nie widzę tu nic dziwnego. No i nie ma 100zł różnicy  tylko 10zł Podobno kultowa

Faktycznie szablon strony podobny i część odczynników się pokrywa, ale  nie dajmy się zwariować pany.
Bo niedługo się okaże, że Ikea oraz sklepik osiedlowy z warzywami,  to też Sergiusza...

Bam  , horsii  pierdolicie...
Chyba zampomnieliście  co było kiedyś na stanie...  3-4 produkty i tyle.
A teraz? No nie gadajcie, że nie ma progresu.
A czemu ich nie było,  to ponoć mieli "ogon".
A ceny? Jak wszędzie.
Hahaha progressive mordo proszę cię bo scyzoryk sie otwiera w kieszeni ... kurwa porządny vendor to ma konkretny temat i praktycznie wszystko co tygryski pragną... a nie kilka gówien co było i jest ciągle.. i jeszcze piszę ze mną o kannabinoid flight na wickr me dostal kontakt i jak pala nawet nie napisał do flight że odemnke dostał kontakt , a wspomnicie moje słowa że niedługo będzie je mieć na stanie hahahah... chuj w taki progressive!