Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
AMFETAMINA - Opinie o produkcie - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Działy partnerskie (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=24)
+--- Dział: Duch.store (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=58)
+--- Wątek: AMFETAMINA - Opinie o produkcie (/showthread.php?tid=2720)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18


RE: AMFETAMINA - Opinie o produkcie - dzwudziesty - 10.03.2024

Eee pasta również trzyma mego poziom, nie jadłem zwykłej, ale para to takie 8.5/10 naprawdę konkretna amph tylko ta konsystencja, suszytc najlepiej na kartce papieru, bądź jakimś kartonie.


RE: AMFETAMINA - Opinie o produkcie - KiszczaK - 11.03.2024

Krajówka jest przede wszystkim funkcjonalna i wyjściowa. 
Nie rozpierdala a czuć po ok 100-150mg fajny efekt na wyjście, zakupy, przejść się na piwerko, ogólnie miło się spędza czas.
Nie jest ciężki typ stimu bo jest to amfetamina nie RC. 
Zamawiając to zawsze musi być w Arsenalem, bo mocne stimy to reja mi baniak.
duch a można polecić Smile


RE: AMFETAMINA - Opinie o produkcie - Diabeuu666 - 12.03.2024

Pasta jest bardzo dobra i ma pokaźną moc.  Co prawda po wysuszeniu z 100g zostaje nam 65g ale nadal to dobra cena za taką ilość i jakość.
I pasty waliłem po 1g nawet na raz hahah
5g zrobiłem w 24h 😁

Ale.to już było wariactwo 😁


RE: AMFETAMINA - Opinie o produkcie - Lifeisbrutal - 12.03.2024

Diabeuu666 Gram amfy na raz? Nie za dużo? To nawet ja będąc przetyranym nie waliłem tyle max 100mg fakt była to inna feta.


RE: AMFETAMINA - Opinie o produkcie - rocky90 - 13.03.2024

Ja po 5g amph duchowej przerobionej w 24h to albo bym zszedł z tego świata albo nie spał kilka dni.Nie wyobrażam sobie,może to wina zajechanych receptorów ketonami.Ktoś w temacie(ketoniarz) z meth też pisał że na strzała poszło 250mg 😁


RE: AMFETAMINA - Opinie o produkcie - dzwudziesty - 13.03.2024

Ja bawiąc się na paście od ducha nie przekraczałem dawki 200mg. Bo niby po co?


RE: AMFETAMINA - Opinie o produkcie - Czeslawo - 15.03.2024

Właśnie po co ?  Może ludzie z przyzwyczajnie do dziadostwa co w większości lata gdzie fu to 10- 15 % to z góry zakładają, że tu też tak trzeba, a to duży błąd, nie patrzeć stereotypami bo zamast pozytwynego efektu, mozna przesadzić. 

Co do pasty i "gotowca" to obie dostępne formy to wysoka półka, przy paście może być ubytek matriału, ale bardziej 15 -20 %. Takie wychodziło kilku osobom.  
Obie dostpene fety to produkty godne polecania.


RE: AMFETAMINA - Opinie o produkcie - Powerpolish - 15.03.2024

(12.03.2024, 17:11)Lifeisbrutal napisał(a): Diabeuu666 Gram amfy na raz? Nie za dużo? To nawet ja będąc przetyranym nie waliłem tyle max 100mg fakt była to inna feta.

Może mu chodziło o grama na cały dzień, na raz nie ma opcji, chyba że mokrej pasty, siarczan gram to spokojnie na cały dzień starcza i jeszcze na noc zostanie jakiś szczur, więc przy gramie spokojnie 24 godziny zabawy, 5 gram to na tydzień


RE: AMFETAMINA - Opinie o produkcie - Diabeuu666 - 15.03.2024

5g zrobiłem w 24h może lekko ponad.
Tak gram na raz też szedł. Po pół gieta na L i P dziurę.

Ale to tylko raz tak poleciałem bo było grubo hehe
A tak to też 300-400mg raz z rana i starczalo na wiele godzin pobudzenia.


RE: AMFETAMINA - Opinie o produkcie - Mef123 - 22.03.2024

Kolega dał mi na dwie kreski amfy i powiem wam, że zacny sprzęt od razu stawia człowieka na nogi jest chcę do rozmowy, jak i robienia wszystkiego sory, że tak krótko, ale miałem tylko odrobinkę tego nie zaznajomiłem się z całym profilem działania wspomnę też, że testy były robione w przyszłym weekendzie Awe polecam

[Obrazek: IMG-20240317-075031.jpg]

Pusta samara osad na opanowaniu to amfetamina polecam ten sprzętSmilePodobno kultowa