Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
a-PVP - Opinie o produkcie - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Działy partnerskie (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=24)
+--- Dział: Duch.store (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=58)
+--- Wątek: a-PVP - Opinie o produkcie (/showthread.php?tid=2801)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31


RE: a-PVP - Opinie o produkcie - GlasshanD - 28.12.2023

Ta pvp to  pierdolony terrorysta mimo solidnych  zasiekow hektarow zaminowanego terenenu jebana z uśmiechem na worku metodycznie rozpracowywala te wszystkie wydawalo mi sie że nie do obejscia zabezpieczenia ,a jednak zniszczenia sa tak rozlegle i dotkliwe że od dwoch dni nie wychodze z domu lecząc i ratujac resztki mojej myslalem że silnej psychiki ,emocjonalnie jestem dzisiaj wrakiem i  niechętnie pezyznaje że przeliczylem sie ze swoimi możliwościami tudzież silami
Uwazajcie na ten wynalazek  nie dla nooba 
Nawet niejeden koneser może się mocno zdziwic Podobno kultowa
Mimo wszystko 10/10


RE: a-PVP - Opinie o produkcie - kot_kreskowy - 29.12.2023

GlasshanD 
Nie histeryzuj😎
Po prostu Ci sie tylko wydawało, że jesteś twardy Podobno kultowa

Ja ojebałem w sobotę i niedzielę 5alfy+15 innych gadżetów a we wtorek pojechałem do pracy.😎
Tak, wiem, było święto, ale sytuacja tego wymagała.
Wasz kaskader Podobno kultowa


RE: a-PVP - Opinie o produkcie - Biały Miś - 17.01.2024

Alfo, substancjo moja! ty jesteś jak zdrowie;
Ile cię trzeba cenić, ten tylko się dowie,
Kto cię stracił. Dziś piękność twą w całej ozdobie, grudach i pyle
Widzę i opisuję, bo tęsknię po tobie...


Chuja tam tęsknię bo kurwa wleciała paka od wuja ducha.  Angel Podobno kultowa

Sort jak by się wydawał lepszy od poprzednika ale to tylko moje, mało ważne odczucia.
Sniff 150-200mg i jest pięknie, 30 sekund i zalewa ciało fala dopaminowego rushu .
Energia i chęć do działania jest zabójcza, więc panie Areczku, zapraszam na nadgodziny 🤪
Zapach jak zawsze, fiołki i konwalie... A tak serio to zajebisty smak i zapach dania od najlepszego kucharza don ducha ma ta pvp. Gdyby postacie w metinie wypierdalały duchową alfę to duchowe na P wbite od razu  Podobno kultowa

Paka mając na uwadze przeprowadzke do Syrii, 10/10
Kontakt jak zawsze 10/10
I teraz Edyta Herbuś.... Moc 11/10.
[Obrazek: z28890366Q,Edyta-Herbus.jpg]
Tak jak wspomniałem, klepie mnie lepiej niż poprzedni sorcik.
Pobierać panyyyyyy bo Jarek z Tuskiem wszystko wykupią i chuje same będą se ćpać w sejmie  Podobno kultowa
Duduś poleca duchową pvp 🫰

A bym kurwa zapomniał o procentach 🫡
Nie zawaham się użyć takiej ilości w eufo oczywiście przez pierwsze 20 minut gdy peak jest piękny eufo 70-30, później oscyluje to w granicach przewagi speeda 60-40 przez resztę czasu trwania.


RE: a-PVP - Opinie o produkcie - qazplm1233 - 29.01.2024

Apvp genialne to czego mi brakowało najbardziej %)   Sunia Alficzunia Heart , każdy alfiarz będzie w niebie  Podobno kultowa


RE: a-PVP - Opinie o produkcie - Diabeuu666 - 30.01.2024

Możecie wrzucić fotę aktualnego sortu?


RE: a-PVP - Opinie o produkcie - horsii - 30.01.2024

Ta alfa to przechuj, ja nie przepadam za pirolidynoketonami i ogólnie jestem z tych co to stosunkowo latwo popadają w jakieś paranoje. Ale 15gr ostatnio łącznie zjadłem i w zasadzie nic. Zadnej porytki. Bomba kosmos. Każda dorzutka klepie. Szatan diabeł jak chuj.  Podobno kultowa


RE: a-PVP - Opinie o produkcie - Elvis Kreśle - 02.02.2024

Temat dla mocnych graczy. 

Pierwszy buch zrobi smaka na następne, następne mogą okazać się punktem zwrotnym w tej szalonej grze PVP. 

Jak masz przegiąć, to lepiej zamów cmc, ściągnij 50 mg i opowiadaj na forach, że waliłeś mefedrrron.

Coś pięknego. 

Nic dodać nic ująć. 💪🤠


RE: a-PVP - Opinie o produkcie - Ferdzio Kiepski - 09.02.2024

Ta ALICA to kozak TOTAL, rozpierdol Podobno kultowa
Co ja wyczyniłem, nie pierwszy raz biorę Cię PVP: Ja vs Ty..
Po ostatnim locie odpływ totalny, nie będę pisał dawek, bo ktoś podchwyci i zrobi sobie kuku. Po ostatnich testach, przy drugiej deszczowej nocce w plenerze(często wychodzę do lasu/polanki), spora laga uprzedzona buszkiem tych kryształków czas zaczął płynąć inaczej.
Znalazłem się w nieznanym miejscu, każdy krok upewniał mnie w tym co raz bardziej. Poczułem metaliczny zapach w nozdrzach, szedłem za nim aby zobaczyć skąd to dobiega.
Między gałęziami drzew, mimo iż była noc ujrzałem światło więc pobiegłem jak najszybciej go zbadać. Prowadziło do ukrytej FABRYKI KURWA ROBOTÓW, pracujących po cichu, naprawdę, jedyne co słyszałem to ruch ich kończyn... Pomyślałem, że z pewnością są tak ciche, nie odzywają się dlatego, że chcą się schować przed ludźmi - na pewno coś knują! Na pewno myślą o przejęciu nad nami władzy.
Jeden z nich mnie zauważył, miął coś w rodzaju strzykawki(?) XXL, takiej 1.5m na oko w swoich szczypcach i zaczął iść w moją stronę - zacząłem uciekać, przebiegłem pewnie z 5 kilometrów, zanim się obróciłem. Okazało się, że już mnie nie goni? Może w cale tego nie robił? Byłem niezauważony?
Dalej szło tylko VAPO, bałem się że mnie usłyszą, dalej czułem ten dziwny zapach. Do domu wróciłem po chyba 3/4 dniach, w ktorych walka toczyła się nadal. Na szczęście mam swoje ścieżki  i myślę, że byłem niezauważony przez nikogo.
Polecam każdemu kto lubi ostry wypierdol ALFICZKI. NIE JEST TO PRODUKT DLA AMATORRRRRRÓW. Po prostu kozak w chuj Heart 
Pozdrawiam serdecznie wszystkich Podobno kultowa
Dzięki duch za takie cuda w ofercie


RE: a-PVP - Opinie o produkcie - Kings - 11.02.2024

Czy można porównać fazę po tym do Piko?


RE: a-PVP - Opinie o produkcie - kot_kreskowy - 11.02.2024

Kings 
Nieporównywalne.
Metamfetamina i alfa to dwie zupełnie inaczej działające substancje.