Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
Mniej ważne kwestie, pytania do sklepu itp. - RC-Black.com - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Działy partnerskie (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=24)
+--- Dział: Rc-Black.com (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=69)
+--- Wątek: Mniej ważne kwestie, pytania do sklepu itp. - RC-Black.com (/showthread.php?tid=3397)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31


RE: Mniej ważne kwestie, pytania do sklepu itp. - RC-Black.com - Maniek - 28.03.2024

kurvvisko A można wiedzieć po co bierzesz taką końską dawkę aż 100mg na raz? Podobno kultowa


RE: Mniej ważne kwestie, pytania do sklepu itp. - RC-Black.com - dzik - 28.03.2024

Przecież te 100 mg dzielisz na pół lub na cztery. 100 mg raz próbowałem i 50mg działa identycznie.


RE: Mniej ważne kwestie, pytania do sklepu itp. - RC-Black.com - kurvvisko - 28.03.2024

dzik dokładnie tak właśnie robię, chodzi tylko o oszczędność hajsu xd


RE: Mniej ważne kwestie, pytania do sklepu itp. - RC-Black.com - Maniek - 28.03.2024

Spoko, bo już myślałem, że oczekujesz czegoś więcej niż tylko oszczędności w przypadku zakupu 100mg Podobno kultowa


RE: RC-Black.com - Temat Główny - LooL99X - 29.03.2024

Dobra bez zbędnego pierdolenia i gry wstępnej szukam zrozumiałych i konkretnych odpowiedzi xD
Są na sklepie zabawki, które znam tylko z nazwy i ewentualnie przeczytałem jakieś posty sprzed 4 lat .
X-MDMA
4 EMC
4 MEC
4 FEC
Dokładnie te z podstawką 4 to zapewne euforyki i tylko bombka . A co jest różni od siebie ?
Ps.
Ten 4MMC ma jak ten z 2009r waliłeś kreskę dobra i za chwilę musiałeś usiąść xd
Pytam bo mogą przydać mi się te informacje .
Dzięki .


RE: RC-Black.com - Temat Główny - kurvvisko - 29.03.2024

Potwierdzam, 4mmc mnie tak zrobiło, że nigdy się tak nie ućpałem, ale w pozytywnym sensie 😂


RE: RC-Black.com - Temat Główny - LooL99X - 29.03.2024

kurvvisko  jaki stosunek eufo /speed ?


RE: RC-Black.com - Temat Główny - Lifeisbrutal - 29.03.2024

LooL99X Ale to wszystko zależy od organizmu każdy jest inny a najważniejsza sprawa to to ile masz neuroprzekaźniki.


RE: RC-Black.com - Temat Główny - Epsiakos - 29.03.2024

LooL99X powiem ci tak, zależy od drogi podania.
Struktura ta sama więc jeżeli twoje receptory są w dobrym stanie i nie cpales od 2009 w częstotliwości raz na weekend, a w międzyczasie przy delegalu itp nie przerzuciłeś się na cmcki to powinno cię właśnie tak sięgnąć.

Może nie dokładnie tak jak w tamtych latach (nie pamiętam zwyczajnie jak wtedy dokładnie się czułem xD wątpliwe żeby ktokolwiek pamiętał dokładnie tak dawno) ale jak łykałem ostatnimi czasy od blacka czy wcześniej od Patrona 4mmc to ja dalej czułem ten zajebisty efekt który dawał Mefedron.
Wszystko zależy od organizmu, częstotliwości brania specyfików które działają na konkretne receptory itp.


RE: RC-Black.com - Temat Główny - Czeslawo - 29.03.2024

Epsiakos  Pewnie  że pamietam tamte czasy, na nawet to jak w szkole siedziałem w ławce Aleksadrem Shulginem, także  2009, to jak wczoraj. 

Aleksander dobry chłop ale nie dawał ściągać tylko pisał te książki.  Podobno kultowa