Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
Posiłki podczas używania. - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Na temat używek (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=7)
+--- Dział: Zdrowie i detoks (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=10)
+--- Wątek: Posiłki podczas używania. (/showthread.php?tid=986)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29


RE: Posiłki podczas używania. - nonoanon - 19.12.2022

Beeniepatu A to wiadomo, że ważna jest regularność przyjmowania, a nie jednorazowo całość, ale dobrze wiedzieć o możliwych dodatkach do wody.
 Dzięki wielkie!

Zastanawia mnie jeszcze kwestia szeroko popularyzowanego zażywania wszelkiego rodzaju witamin i suplementów, która w naszym kraju  jest bardzo popularna, a faktyczne zapotrzebowanie przy normalnym i zróżnicowanym odżywianiu, ale to już może na inny temat kwestia Smile


RE: Posiłki podczas używania. - Lady Giwera - 20.12.2022

Wchodzi w każdym stanie Smile
[Obrazek: marcepan.jpg]


RE: Posiłki podczas używania. - RaeminGhos - 02.02.2023

Ja bym celował w jakieś soki, przeciery, jogurty, serki
Jedzenie z prostym składem, coś lekkiego, zupy krem
Ostatnio widziałem przepis na taką mega odżywczą papkę, ale bardzo dobrą:
całość ma 700kcal
[60g białka ,90g węgli , 10g tłuszczy ]
Składniki:
Twaróg półtłusty 250g
Skyr naturalny
2 banany
Przygotowanie:
Kroimy banany na plasterki, wrzucamy do miski twaróg półtłusty, skyr, pokrojone banany, następnie wszystko ugniatamy na taką papkę, mieszamy, smacznego
Jak lubicie na słodko bardziej to można dodać miodu wg uznania


RE: Posiłki podczas używania. - Lifeisbrutal - 02.02.2023

horsii Łatwo mówić jedzcie nawet na siłę.Ciężko jeść jak rośnie Ci wszystko w buzi.No chyba,że jakieś płynne rzeczy typu jogurt,zupka z paczki (ale wtedy jem ją bez makaronu ta wiem może pojebane ) XD.A tak np nie jestem w stanie tak jak podałeś w przykładzie jabłka zjeść.Jedynie co jeszcze jestem w stanie zjeść to takie kaszki dla dzieci bo to też w miarę płynne


RE: Posiłki podczas używania. - RaeminGhos - 02.02.2023

Lifeisbrutal Zupka chińska absolutnie nie zapewni Ci nic czego potrzebuje Twój organizm...
A jak próbowałeś jeść jabłko? Może pokrojona w mniejsze kawałki by przeszła
Alternatywą dla jabłka jest pomarańcza/mandarynka - bardziej soczysta


RE: Posiłki podczas używania. - kot_kreskowy - 02.02.2023

Po RC nie ma szans u mnie na jakiekolwiek posiłki, natomiast zauważyłem u siebie progres podczas testów amfetaminy.
Nie dość, że potrafię już przestać gdy tego chcę i worek schować do szuflady, to jedzenie nie sprawia mi żadnych problemów. Nawet apetyt mam spory, co jeszcze niedawno było nie do pomyślenia.
Sam jestem conajmniej zdziwiony takim obrotem sprawy 😀
Czy to przez dobry sort euforycznej fety dotąd niespotykanej czy może dojrzałem do pewnych zachowań?
Nie wiem.
Lecz mój progres mnie zadziwia 😎


RE: Posiłki podczas używania. - Lifeisbrutal - 03.02.2023

nonoanon Próbowałem i nic nie wchodzi z wymienionych rzeczy przez Ciebie.Jem tylko to co wymieniłem nic innego nie jestem w stanie przełknąć.Chyba bym musiał je jabłka zmienić żeby zjeść


RE: Posiłki podczas używania. - Maniek - 03.02.2023

Co za problem zrobić mus owocowy wrzucając kawałki jabłka (można dorzucić inne owoce) do blendera czy nawet używając tarki zetrzeć na najmniejszych oczkach, dodać trochę cynamonu, trochę cukru lub miodu i wchodzi jak woda.


RE: Posiłki podczas używania. - kot_kreskowy - 03.02.2023

Maniek 
To takie smoothie?
Kupuję coś podobnego w biedrze zamiast napoju do pracy. Zajebiste.
Ze szpinakiem jest mega😋


RE: Posiłki podczas używania. - Maniek - 03.02.2023

Podobne do smoothie, ale mus jest bardziej gęsty, bo zazwyczaj powstaje z samych owoców, a smoothie przeważnie z dodatkiem wody/soku/lodu Smile Natomiast polecam jedno i drugie.

Fakt, całkiem dobre są te gotowe smoothie z biedry czy lidla.