Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
NEP - N-Etylonorpentedron - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Chemicznie (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=25)
+--- Dział: Stymulanty (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=27)
+--- Wątek: NEP - N-Etylonorpentedron (/showthread.php?tid=166)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18


RE: NEP - N-Etylonorpentedron - horsii - 31.01.2024

nawebe  Takie pomyłki typu 3-cmc wychodzące jako metamfetamina itd. to sie pojawiac mogą przy tych testerach jednorazowych. W laboratorium kryminalistycznym nie ma miejsca na takie jaja bo nie robią tego testerami za 30zl. Mial NEP-a to wyjdzie NEP.


RE: NEP - N-Etylonorpentedron - Elvis Kreśle - 31.01.2024

Koledze kolegi na przypale wykazało kokainę na pierwszych testach, dopiero po dokładnym badaniu wyszło, że NEP Podobno kultowa


RE: NEP - N-Etylonorpentedron - wwojtuss - 03.02.2024

dokladnie to co horsii napisal, bledy to moga sie pojawic na testach na mocz wykonywanych przez mame czy pielegniarke w szpitalu (3cmc wychodzace jako mdma i amfetamina chociazby XD), nie w laboratorium kryminalistycznym


RE: NEP - N-Etylonorpentedron - Szarlatan - 06.02.2024

(18.01.2024, 16:55)wwojtuss napisał(a): Szarlatan jak przesadzisz to wtedy czuc lekka euforie, ew. przy vapo, ale tak ogolnie to praktycznie nie

Dzięki wielkie za pomoc


RE: NEP - N-Etylonorpentedron - Mef123 - 17.02.2024

Gdzie uderzać po nepa słoń czy ChemCloud?


RE: NEP - N-Etylonorpentedron - swo002 - 17.02.2024

Bardziej polecam chemcloud na podstawie moich doświadczeń ale nie wiem jak z aktualnym sortem


RE: NEP - N-Etylonorpentedron - Ferdzio Kiepski - 17.02.2024

(17.02.2024, 00:25)Mef123 napisał(a): Gdzie uderzać po nepa słoń czy ChemCloud?

Ja ponad roktemu Chemclud pakowałem, miernota była nie wiem jak teraz z sortami. Słoniowy nie jest może najlepszy ale jak się nie chce za dużej ilosci można uderzać. Tongue A ja czekam na duchowy bo w krysztale najlepszy Nepik


RE: NEP - N-Etylonorpentedron - Paktowski - 01.04.2024

Ferdzio Kiepski Właśnie tak. NEP w krysztale to całkiem inna bajka, niż te pudry. Ze swoich spostrzeżeń wiem, że bardziej uderza, a efekty uboczne są mniej dotkliwe. Naprawdę. Nieraz miałem kardio po 2 kresce "pudru", a na krysztale mogłem jechać kilka dób.


RE: NEP - N-Etylonorpentedron - olancucki - 06.04.2024

Co jest z nepem nie tak? 

Kolega wypowiadał się że średnio mu pasuje ogólnie działanie i mówił że ten produkt nic nie daje a vapo nawet nie czuć. 

Ja bardzo lubiłem vapować Nep, ale w pamięci kontakt z nim już mi się zatarł. 

Nie wiem jak tego dokonam ale muszę stanąć na rzęsach żeby pozyskać Nep i udowodnić sobie że to jest dobry odczynnik. 

Z tego co pamiętam to działanie zawierało się w podniesionym libido, spidu oraz nutce euforii i podniesionym nastroju oraz generalnemu podniecenie. 

Vapo zaś dawalo to samo tylko mocniej plus dopaminowo wyjebke i luzik, zaciesz mordy. Hmm... Póki sobie nie przypomne to nie będę wiedział.


RE: NEP - N-Etylonorpentedron - Ferdzio Kiepski - 09.04.2024

olancucki Kolego drogi Podobno kultowa Przejrzałem Twoich postów kilka stron w tym wiele zachwalających odczynniki stymulacyjne.. Podobno kultowa W sumie to większość z nich taka była
nie zabrakło wzmianek o NEPiku Tongue Znasz ten towar od podszewki
moglbys Bardziej rozwinąć swoje pytanie nt. co jest z nim nie tak, proszę? Podobno kultowa a jeśli faktycznie kontakt z nim Ci się już zatarł, to polecam przerwę.. psychuszkę? Podobno kultowa nie piszę złośliwie ale widzę że głowę masz już jedną z gorzej przerytych tutaj użytkowników(samych wielbicieli RC) Smile ciężki przypadek

Co jest z nim nie tak? nie wiem.. niektórych schizuje inni mówią że brak im tej 'magiii' jak w 3-cmc.. że bania nie ta że nic nie czują.. że tachykardia.. że wazokonstrykcja Podobno kultowa Niektórzy wolą po prostu mniej ogarniać i nie czuć jak po NEPie tej noradrenaliny.. wolą dopaminę Tongue
więc tak kończąc.. w każdym rc moze byc cos nie tak