Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
NEP - Opinie o produkcie - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Działy partnerskie (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=24)
+--- Dział: Duch.store (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=58)
+--- Wątek: NEP - Opinie o produkcie (/showthread.php?tid=2056)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39


RE: NEP - Opinie o produkcie - olancucki - 18.08.2023

(18.08.2023, 19:53)Nieświadomka napisał(a): Jakie teraz wrzucanie porcje przy obecnym sorcie ?

(18.08.2023, 20:29)horsii napisał(a): Ale to, że jakiś debil na reddicie ci napisał, to wiesz - ja na r/researchchemicals widziałem gościa, który chciał robić roztwór benzodiazepin w acetonie (czy tam izopropanolu - jeden chuj, izopropanol po metabolizmie -> aceton) i je tak pić, a ostatnio innego który chciał przyjebać 4-bromoamfetamine którą dostał w samplu xD

Psychonautwiki to też bardzo, bardzo mierne źródło, ja bym na 100% poważnie tam nie brał niczego poza dawkowaniem na które i tak trzeba brać zajebistą korektę i poczytać fora i posty na zasadzie jak klepie ostatni sort czegośtam, bo dawkowania są tam z reguły bardzo zaniżone, a przy niektórych substancjach zdaje się że w ogóle oderwane od rzeczywistości - 5x za duże, 5x za małe itd.

Poza tym tam od jakiegoś czasu jest takie quality control, że nie ma go wcale - nie dopuszczają do publikacji jako "oficjalne" stron o niektórych substancjach, bo "za mało źródeł", "niepotwierdzone info", a obok wiszą takie głupoty i niestworzone rzeczy jak to, że 4-cmc jest prodrugiem do 3-cmc a potem to w ogóle wychodzą z tego jakieś kosmiczne epoksydy, albo że kodeina jest prodrugiem do morfiny - no i z tym nie byłoby w tym nic niezgodnego z prawdą, gdyby nie ciąg dalszy, że potem morfina jest z powrotem metabolizowana do kodeiny, potem znowu do morfiny... kurwa perpetuum mobile, dziwne że jeszcze ludzie nie pękają od tych metabolitów.

NEP nie jest entaktogenem. Nie ma żadnego znaczącego farmakologicznie powinowactwa do serotoniny czy to wyrzut czy to wychwyt zwrotny. Nie ma prawa mieć, patrząc na budowę (długi łańcuch w pozycji alfa, brak 3,4-md na benzenie - jedyne co mogłoby tam dać ODROBINĘ serotoniny --> patrz bk-EBDP)

 
To że jesteś wyjebany-nastymulowany i chce ci się gadać z ludźmi to nie znaczy że substancja jest  zaraz  entaktogenem, tu chodzi o coś więcej (no, nie powiem że w dużej mierze o serotoninę), to jest "głębsze" odczucie niż  "jestem wypierdolony i chce mi sie gadać aaaaaaaaaa" - chyba brałeś MDMA czy jakieś furany typu APB, MAPB i wiesz doskonale że to absolutnie nie jest to samo, jak masz ochotę się "integrować" z  towarzystwem po tym, a po głupim NDRI typu nep.


Dokładnie, tak! Jestem takiego samego zdania. Zaimponowałeś mi jeszcze bardziej Panie horsii 

Zapamiętałem że pisało że przy większych dawkach a mi się zdarzyło zjeść za dużo trochę marnując materiał, ale odczułem to słabe powinowactwo do serotoniny. Na prawdę. Przysięgam na słowo honoru. Poczułem się właśnie tak jak po ssri sertraline czy CMC. W pracy nic mi się za bardzo nie chciało i musialem se konia walić do końca przez co spóźniłem się do pracy. XD

(18.08.2023, 20:43)wwojtuss napisał(a): aha i wziales opinie jednego typka z reddita, postawiles ja na piedestal i postanowiles szerzyc slowo boze na naszym super zajebistym forum o dopalaczach, oznaczajac przy tym siedmiu NIEWIERNYCH


nep ma tyle wspolnego z empatogennoscia co pewna osoba z forum z nickiem na K z byciem szczerym, tak jakby slowa napisane przez horsii nie wystarczyly xD 


psychonautwiki jest fajne tylko wtedy, kiedy potrzebujesz zobaczyc dawke czegos co bierzesz pierwszy raz, a nie wiesz co to jest forum o dopkach, dla 13 latkow zaczynajacych przygode z kodeina albo cos, dalej juz sie nie nadaje do uzytku, bo to glupoty oplecione w madre slowa typu podobienstwo strukturalne czy farmakologia xDD



a i radze uwazac, laczenie NEPa z praca fizyczna moze sie skonczyc zle, tak samo jak cwiczenie po stymulantach, uwazaj na serducho, szczegolnie w lato, ktore teraz mamy

Moje serducho ma się znakomicie! 🤣 😂

Po marihuanie skunie za mocnym miałem ataki paniki i serducho mapierdalalo jak pojebane aż do tego stopnia że raz jak przesadziłem z baka to zacząłem biegać po osiedlu bo tak mi serce waliło.. pobiegłem do ojca żeby mnie zawiózł mnie na sor angielski.


Serce dawało się we znaki tylko jak zaczynałem po hexenie (na pierwszy raz) oraz po bk-ebdp jakimś.

Nic nie czuję po stimach serca. Ja mam naturalnie niskie ciśnienie. 

Nawet w pracy gdy zapierdalam szybko jak muszę bo pracuje w gastronomii jako pomocnik kucharza i mam dużo obowiązków to nic się nie dzieje nie odzywa.

Dorzucam w kiblu tego NEPA, ale teraz będę go używał w dni wolne a w pracy 2-FMA..

ZAWSZE PIJE DUZO WODY Z SOKIEM ZA CYTRYNY ORAZ MIODEM I MIĘTĄ I JEM DUŻO KILKUKROTNIE W CIAGU ZMISNY BO PRACUJĘ W RESTAURACJI.


Dodatkowo mam propranolol i mogę go zawsze użyć. Ale wątpię że będzie taka potrzeba bo serce mam zdrowe i nic mnie nie boli nie uciska.

Tak to nie mam, oj nie nie.


RE: NEP - Opinie o produkcie - Nieświadomka - 18.08.2023

Otrzymałem dziś pakę ale dawki 100mg nie działają. Definitywnie słabszy niż w zeszłych tygodniach. Wracam do badania za jakiś czas.


RE: NEP - Opinie o produkcie - olancucki - 18.08.2023

(18.08.2023, 21:12)Nieświadomka napisał(a): Otrzymałem dziś pakę ale dawki 100mg nie działają. Definitywnie słabszy niż w zeszłych tygodniach. Wracam do badania za jakiś czas.

Dzięki że zamieściłeś ten komentarz! Ja tego nie odczułem że słabszy ale biorę to pod uwagę i ostatnie 2 gramy oszczędzam a jak się skończy to poczekam na nowy batch i przy okazji spróbuję skąd inąd żeby porównać że NEP Ducha może lepsiejszy na pewno nie gorszy albo na odwrót.


RE: NEP - Opinie o produkcie - Beeniepatu - 18.08.2023

(18.08.2023, 19:58)olancucki napisał(a): Nieświadomka 

Ja wrzucam 40mg co półtorej h, bo jestem: 181cmm 66.6kg.

Co jakiś czas plukam nos 👃 irigasinem oraz używam xylometazolim, i materiał wgl nie zatyka kichaey przy dziennym użytkowaniu. Jeden minus jest że lekko piecze. Intensywnie ale krótko w porównaniu do np. 3-FPM...

Beeniepatu 
wwojtuss 
PUDZILLA 
horsii 
kot_kreskowy 
Czeslawo 
Maniek 

Patrzcie jak nie wierzycie:

[Obrazek: Screenshot-20230818-210608.png]



[Obrazek: Screenshot-20230818-211201.png]

Nie wiem czego niby mialem sie dowiedziec. Jedyne co tu widac to to, ze masz braki w angielskim. Poza tym, od razu wiem, ze jestes 'selective reader'. Przeczytaj jeszcze raz to co wrzuciles - tylko moze na glos. Sam wyjasniles typa co Ci napisal, ze NEP to empatogen 😎


RE: NEP - Opinie o produkcie - olancucki - 18.08.2023

No to braki mogę nadrobić(?) 
Mam mature rozszerzoną zdana na 100% pisemną i ustna oraz zdany egzamin Ielts poziom akademicki na poziomie 7.5/10.

Zniosę każdy komentarz i przyjmę jako wskazówkę ALE CHAMSTWA TYPU tlas NIE ZNIESĘ.

Mam to zacytować? Patrzcie co tu jest napisane na tym psychonaut.
"The stimulating effects of NEP are believed to mainly be caused by its activity as a norepinephrine-dopamine reuptake inhibitor (NDRI). The reported entactogenic effects it displays may also be due to its activity as a serotonin reuptake inhibitor or releasing agent in moderate to high doses, although new research has shown very low serotonin reuptake inhibition.[1]"

I ja to właśnie odczułem, dokładnie tak jak mówię ODCZULEM TO a nie mieszałem z niczym....

Waliłem sam NEP od wieczora 24:00 do 12:00 w południe (mówię poważnie) i po wypiciu piwa 4.5procent i zjedzeniu piętnastej lagi 60-70mg czy którejś zacząłem czuć to we flakach. Poczułem się jak ... Nie umiem powiedzieć.

Więc sorry ale mój eksperyment dowodzi że NEP po przerobieniu sztuki w noc może dać entaktogenne efekty w jakimś stopniu pomimo że jego powinowactwo do receptorów serotoninowych jest znikome.

Nie wiem co więcej dodać. Mogę nawet się wylogować i zająć życiem a nie ćpaniem czy jak to mówicie bo niby przesadzam... Ale PROSZĘ niech nikt mnie nie ciśnie jak tlas bo to jest przegięcie..

Jawna prowokacja. I ja teraz muszę się odnosić do tego postu i udowadniać że gość źle zrozumiał treść która zamieściłem albo specjalnie umieścił komentarz typu schemat celowo żeby brzmieć mądrze bo jest nowy. Gadałem z typem na kamerce, rozpoznałem jego osobę i osobowość. Nic do niego nie mam ale niech nie pierdoli mi jak jestem od niego 2x starszy. Tzn. ja mój komentarz wyrażał jak wrażliwy byłem i poryty kiedy zamieszczałem dany komentarz. Nie była to negatywna opinia na temat nepik który wpierdalam codziennie teraz.

Niech on wydupia z takimi oczywistymi faktami które stawiają mnie w zwlym świetle... O pewnych rzeczach się nie rozmawia!!!

Mój inny komentarz gówno-recenzja mówiła że NEP jest zajebisty i nie ryje oraz nie jest kompulsywny.

Zniszczyliście mnie. Taki bezkarny tlas nie wie co uruchamia. Ja nie mam czasu nic udowadniać nikomu. Mam się z każdym sądzić?

Dosłownie zrobił ze mnie specjalnie intencjonalnie debila, śmieci durnia. Przygłupa. 

Czy ten małolat widział chociaż moja pochlebną recenzję ta pierwszą? NIE, ALBO TAK I SPECJALNIE MNIE SPROWOKOWAL. 

TYLE SOBIE NERWOW NAPSULEM.

We zakładzie k. Było to samo zawsze.. prowokacja mnie a potem robienie ze mnie tego złego... Podstępnie I złośliwie.

JA JESTEM SZLACHETNĄ JEDNOSTKĄ JAKO CZŁOWIEK


RE: NEP - Opinie o produkcie - Beeniepatu - 18.08.2023

olancucki odstaw na jakis czas tematy, bo juz sie robi groteska gruba. W zdaniach uzywasz absurdow logicznych, probujac nimi argumentowac swoje tezy. Odpusc, bo za chwile kazdy bedzie z Toba cisnal. Nie masz za grosz pokory, nie sluchasz co sie do Ciebie mowi, zgrywasz specjaliste od dragow, a nic o nich nie wiesz. Dlatego wlasnie jestes w takim miejscu, jakim jestes. Swiadomosc zerowa.

A Twoj angielski moge skomentowac jednym: IELTS ma egzamin akademicki, a nie okresla 'akademickiej' znajomosci jezyka... Popelniasz non-stop ten sam blad. Nie bierzesz pod uwage, ze po przeciwnej stronie moze byc ktos madrzejszy od Ciebie. Ktos, kto zawsze chetnie powie 'sprawdzam'. Ty masz problem z zastosowaniem prawidlowego czasu. Jak widac IELTS i matura nic nie znacza. Ale o tym spiewal juz Lady Pank


RE: NEP - Opinie o produkcie - olancucki - 18.08.2023

(18.08.2023, 21:51)Beeniepatu napisał(a): olancucki odstaw na jakis czas tematy, bo juz sie robi groteska gruba. W zdaniach uzywasz absurdow logicznych, probujac nimi argumentowac swoje tezy. Odpusc, bo za chwile kazdy bedzie z Toba cisnal. Nie masz za grosz pokory, nie sluchasz co sie do Ciebie mowi, zgrywasz specjaliste od dragow, a nic o nich nie wiesz. Dlatego wlasnie jestes w takim miejscu, jakim jestes. Swiadomosc zerowa.


Nie ma sprawy. W takim razie wylogowuje się i nie wracam tu już nigdy skoro nie macie tolerancji dla ludzi z niepełnosprawnościami. Mam diagnozę i mam zaniki świadomości.

 Żadna to nagroda bronić się w strachu i zwątpieniu czy się uda na czas coś udowodnić.. to jest zbyt ryzykowne. 

Ja się odcinam bo na ulicy dostał bym pewnie przekope od Was czy coś takiego i tyle.

Mam zaniki świadomości oraz nie potrafię udowadniać. Często nie jestem krytyczny wobec choroby. 

Skoro ten pedał tlas mnie tu nie chcę i wy rowniez ciągle piętnujecie to ja się odcinam i nie zamieszcze już żadnego komentarza przez dłuższy czas..


Ps. Właśnie dowiedziałem się że mój sąsiad grał na weselu mojego brata na organach kilka lat temu a krrrrk jest duży. Lol!

Mówię nie! Nie będę już uruchamiał tej machiny nigdy. Idę zapalić jointa i się uspokoić. Żegnam na zawsze.



Przepraszam i dziękuję za to czego mnie nauczyliście!


RE: NEP - Opinie o produkcie - Beeniepatu - 18.08.2023

olancucki masz zaniki swiadomosci??? Wiemy o tym doskonale. Nie my ale cpanie jest Twoim problemem. I odciecie sie od Forum wyjdzie Ci tylko na dobre. Moge tez pomoc Ci w odcieciu poprzez rozeslanie info do V, ze prosisz o to, zeby Ci nic nie sprzedawali. Chocbys blagal na kolanach... Wchodzisz w to?


RE: NEP - Opinie o produkcie - olancucki - 18.08.2023

(18.08.2023, 22:08)Beeniepatu napisał(a): olancucki masz zaniki swiadomosci??? Wiemy o tym doskonale. Nie my ale cpanie jest Twoim problemem. I odciecie sie od Forum wyjdzie Ci tylko na dobre. Moge tez pomoc Ci w odcieciu poprzez rozeslanie info do V, ze prosisz o to, zeby Ci nic nie sprzedawali. Chocbys blagal na kolanach... Wchodzisz w to?

Dziękuję. Nie ma takiej konieczności chyba?

Wolałbym moc pobierać sobie materiał. Więc przykro mi ale muszę być ASERTYWNY. BARDZO DOBRZE ZNAM DEFINICJE ASERTYWNOSCI. 

Są pewne zasady których glad nie przestrzega. Jest dzieckiem w dzieci są bezlitosne.

Ja nikomu nie wjeżdżam na strukturę psych emocjonalna.


Dystans i szacunek cechuje moje podejście do drugiego człowieka. 

Pozdrawiam. Idę się leczyć.


RE: NEP - Opinie o produkcie - Beeniepatu - 18.08.2023

olancucki i znow absurd logiczny. Asertywnosc polega na nieuzywaniu slow 'przepraszam' , 'przykro mi'. Asertywna odmowa oparta jest na postawieniu sie w pozycji osoby, ktora odmawia z powodu XYZ.... Przepraszasz a potem wersalikami piszesz, ze jestes mistrzem asertywnosci 😎 Gdzie nie staniesz tam braki u Pana.

Klasyczny przyklad asertywnosci, to w przypadku spoznienia sie gdzies, nie przepraszamy za spoznienie, tylko dziekujemy,ze ktos poczekal