Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
3-CMC (cola)- Opinie o produkcie - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Działy partnerskie (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=24)
+--- Dział: Duch.store (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=58)
+--- Wątek: 3-CMC (cola)- Opinie o produkcie (/showthread.php?tid=2515)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21


RE: 3-CMC (cola)- Opinie o produkcie - KoneserTanichWin - 22.09.2023

Piąteczka kocie, mam nadzieję że kiedyś osiągnę twój poziom wiedzy i doświadczeń Big Grin


RE: 3-CMC (cola)- Opinie o produkcie - dzwudziesty - 22.09.2023

Zdecydowanie dla mnie najmocniejsze 3cmc od tego vendora.


RE: 3-CMC (cola)- Opinie o produkcie - kot_kreskowy - 22.09.2023

(22.09.2023, 06:20)KoneserTanichWin napisał(a): Piąteczka kocie, mam nadzieję że kiedyś osiągnę twój poziom wiedzy i doświadczeń Big Grin


Nie chcesz poznać moich doświadczeń.

Zaufaj miPodobno kultowa
#koniecofftopu


RE: 3-CMC (cola)- Opinie o produkcie - KoneserTanichWin - 22.09.2023

Źle to ubrałem w słowa, bardziej chodziło mi o ekspertyzę  

A czytając na forum trochę twojej historii poznałem i zdecydowanie nikomu nie życzę podobnej sytuacji w życiu  Confused


RE: 3-CMC (cola)- Opinie o produkcie - ZmiataZplanszy - 24.09.2023

Co do wysyłki , to express ale pakowanie słodyczy ,mogło byc lepiej bo woń już czuć po otwarciu paczki ,cola jebała już przez Samarę bursztynem takim kureskim że aż ziomek co nie wali to mówię pierwsze co , co tak kurwi bursztynem xd, więc jak teraz patrzę co ludzie pisali ze jebie jak sie tylko kamień do nosa przystawi ,to albo nosa nie mają albo w chuja walą xD co do samego tematu to tylko parę, rajek zladlem nie z wagi max może 100mg było to taki mozgotrzep kanapowy speed to może jakieś 10 procent w tle gdzieś tam grał ale znikomy w ciul , ale żrą to i chcą , mi to nie podchodzi bo wolę speeda typowego , co do samych kamyków to normalnie tłuste były , na Samrce normalnie pot zostawała pomarańczowy , nie wiem czy w pace bo ciepło się spocił temat czy ciul wie , może ktoś coś wie więcej to niech się wypowie
Zdjęć nie zrobiłem pisać do vendora to potwierdzi że paka była xd bo w chuj z dupy tutaj recenzji bez żadnych podstaw


RE: 3-CMC (cola)- Opinie o produkcie - KoneserTanichWin - 24.09.2023

Albo ci się wydaje albo musisz mieć ultra wyczulony nos, temat prawie w ogóle nie jebie o ile nie chcesz go właśnie wsadzić w nos Smile


RE: 3-CMC (cola)- Opinie o produkcie - olancucki - 29.09.2023

Znajomi bardzo chwalą i biorę następne 50g zaraz.

Chuj t z kolorem coli, jest coolowy xd robi tak dobrze euforycznie i długo trzyma, jak się jebnie bombkę to będzie za kilkadziesiąt minut wjeżdża lekka stymulacja fizyczne z podniesionym libido i myślenie o babach doado tego...j

dorzuci się snortem łajna do tego to czuć fajna buzujaca euforieneuforie na głowie i wgl.t

Na colej powolit dosyć tolerka rośnie, więc jaknp. Waliłem to 24h tokto następna dawka dawka bardzi j siadała na oczy i rozpierdalala mnie przyjemnie że się śmiałe do ludIz siebie jaki jestemnacpany xd hahahaha


RE: 3-CMC (cola)- Opinie o produkcie - Lifeisbrutal - 30.09.2023

Piękne kryształki, które faktycznie przypominają zamrożoną cole. Jest to chyba jedna z najbardziej zachęcających trójek wybierając wśród kolorowych. Nie ma żadnego zapachu jeśli jest cały zbity kryształ po skruszeniu lekko może wyczuwalny specyficzny zapach chlora (taki nietypowy ale to na +). Działa w małych dawkach 200mg sniff i jest pięknie proszę się nie sugerować dawkami dla mnie 200mg to mało. Łezki szczęscia się pojawi przez lekkie szmyranie w nosek. Spływ nienachalny ( jeśli chcesz podbić spływ polecam cukierki ice lub gorącej herbaty się napić) xD. Faza idzie w strone 50/50 speed/eufo do pewnego momentu parcie na dorzutki duże przez co temat szybko się kończy z każdą kolejną wrzutą jest stopniowo większy speed. Faza trwa do max godziny. Ale duch zawsze pod ręką. Fajnie łączyło mi się z paleniem w małych ilościach od ducha. Sort cały czas ten sam trzyma poziom.
Ocena 7/10
Kiedyś słowo "cola" kojarzyło mi się z colą teraz to już tylko stawiam na cole duchową.


RE: 3-CMC (cola)- Opinie o produkcie - PIXA - 06.10.2023

Tutaj już nieco mniej speedu trójka wypada.
Sniff bolesny, lekko zapycha klame za to świetnie robi.
Oral wchodzi tak samo pięknie
Dwa dni pojechałem na tej trójce było EKSTRA
Każda dawka zwiększa doznania


RE: 3-CMC (cola)- Opinie o produkcie - PUDZILLA - 06.10.2023

(30.09.2023, 10:16)Lifeisbrutal napisał(a): Spływ nienachalny ( jeśli chcesz podbić spływ polecam cukierki ice lub gorącej herbaty się napić) xD. 

ale co podbić, spływ XD Podobno kultowa ? jak? pierwszy raz się spotykam z tym, żeby ktoś spływ podbijał Podobno kultowa