Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
4-MMC - Mefedron - C11H15NO - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Chemicznie (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=25)
+--- Dział: Euforyki i empatogeny (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=26)
+--- Wątek: 4-MMC - Mefedron - C11H15NO (/showthread.php?tid=261)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18


RE: 4-MMC - Mefedron - C11H15NO - LOBO - 20.05.2024

(20.05.2024, 17:58)DarkSonia napisał(a): i co tym chcesz przekazać bo chyba nie zrozumiałam
ja w pl nie jadlam takiego 4MMC tylko od blacka, pewnie są tu i tam czy chocby od vendorow z tego forum przypominajace ten dawny ryz o ktorym tyle sie mowi, ja ten ryz jadlam w pradze i serio jest dobry
a skoro zmiana sklepu robi az taką różnicę teoria z przepalonymi receptorami troche idzie w odstawkę
nie mowie tutaj ze tolerka i kondycja receptorów nie graja zadnej roli bo lukas zaraz wjedzie i zacznie sęię odbijanie sedna
sugeruje tylko ze ci którzy narzekają na delegale itp niech czasami sprubóją innego źródła bo może ich to zaskoczyć - mnie zaskoczyło
i wiadomo niech zadbaja troche o glowe a nie tylko o kolejna kreske Shy
to tyle odemnie

To stad z forum...wiec takie pisanie, ze trzeba do Pragi jechac, aby dobrego mefa zdobyc i miec kontakty...ja Prage mam 15 metrow pieszo od mej willi z basenem- w paczkowozie...i ma napisane Praga, nawet jak sie przymruzy oczy to widac most KarolaBig Grin no proszem ja Ciebie;-D
Chce Ci uswiadomic iz dokladnie takie same w wygladzie sorty i jakosci jak nie lepsze,  sa tuz pod nosem, nie tzreba u "tulipanow" miec kontakty i tam jezdzic czy zmawiać, i takie pindolenie...ze tam jest "el dorado" i tzreba tam jechac , a tu jest jakas lepianka czu cuś i jak na polske to calkiem dobry sort akurat Blacka jest dobry ale...sa/byly tu lepsze jakosciowo pod rozna postacia wygladajace Big Grin , No otoz nie...dlatego tez nie uwazam aby chopokom stad brakowalo luuzuuu... kumajeta Big Grin

edt: "a skoro zmiana sklepu robi az taką różnicę teoria z przepalonymi receptorami troche idzie w odstawkę" osz kierwa...ja na tym zakoncze Naszą przemila subtelna konwersacje...


RE: 4-MMC Original - Opinie o produkcie. - Diabeuu666 - 20.05.2024

Myślę że sort nigdy nie wróci już taki sam i piszcie co chcecie.
Mefedron
3MMC
Apvp
Pentek 

Wszystko będzie zbliżone ale nie takie jak wtedy i to nie wina przejebanego łba


RE: 4-MMC - Mefedron - C11H15NO - DarkSonia - 20.05.2024

(20.05.2024, 18:47)LOBO napisał(a): To stad z forum...wiec takie pisanie, ze trzeba do Pragi jechac, aby dobrego mefa zdobyc i miec kontakty...ja Prage mam 15 metrow pieszo od mej willi z basenem- w paczkowozie...i ma napisane Praga, nawet jak sie przymruzy oczy to widac most KarolaBig Grin no proszem ja Ciebie;-D
Chce Ci uswiadomic iz dokladnie takie same w wygladzie sorty i jakosci jak nie lepsze,  sa tuz pod nosem, nie tzreba u "tulipanow" miec kontakty i tam jezdzic czy zmawiać, i takie pindolenie...ze tam jest "el dorado" i tzreba tam jechac , a tu jest jakas lepianka czu cuś i jak na polske to calkiem dobry sort akurat Blacka jest dobry ale...sa/byly tu lepsze jakosciowo pod rozna postacia wygladajace Big Grin , No otoz nie...dlatego tez nie uwazam aby chopokom stad brakowalo luuzuuu... kumajeta Big Grin

edt: "a skoro zmiana sklepu robi az taką różnicę teoria z przepalonymi receptorami troche idzie w odstawkę" osz kierwa...ja na tym zakoncze Naszą przemila subtelna konwersacje...

1. JA biorę z pragi bo mam do niej godz drogi,  twoje sarkazmy nie robia na mnie wrazenia

2. Nie napisałam ,że w pl nie ma  tak dobrych, po prostu innych nie jadłam w pl niz od blacka, zwl kiedy czytalam recki innego vendora z tego forum gdzie byl sam speed , zajrzyj masz to na tacy, to tez wina receptorow testujacych a gdy biora od blacka ci sami userzy to co po leczeniu sa czy jak? nierozumiem jadlam w de, w nl, ale ten czeski mnie zaskoczyl i zaskakuje za każdym razem jak jestem w Pradze i dzielę się tym na forum nic więcej
3. nie wiem co mi próbujesz udowodnic przeciez ja w zadnym poscie nie pisze ze tolerka nie jest wazna, odpoczynek, suplementacja itd wrecz podkreslam ze jest to wl wazne.  Blush
4. nadal mi nikt rozsadnie nie wytlumaczyl skad ta roznica w dzialaniu, daje to jako przyklad. wpierw sprobuj a potem powiedz ze sie mylę. 
edt: "a skoro zmiana sklepu robi az taką różnicę teoria z przepalonymi receptorami troche idzie w odstawkę" osz kierwa...ja na tym zakoncze Naszą przemila subtelna konwersacje...
przecież to przykład z tego forum haha Smile
 
5 nie twierdze ze brakuje komus luzu raczej jak zaczyna ktos bezpodstawnie wjezdzac na innych tylko dlatego ze nie popieraja jakis badan czy większości ludzi ktorrym z lenistwa nie chce sie klapek z oczy zdjac, to reaguje. a Ty LOBO wez pod uwage ze piszesz w większości do osób mocno uzależnionych
a te slowa "ale nawet tak prostej i logicznej kurwa rzeczy te karykatury mozgowiny, nie potrafia zrozumiec."
raczej oznaczają brak luzu, więc wyluzuj, zmniejsz dawkę i ogarnij sobie coś dobrego, ale nie obrazaj tu nikogo bo serio jest to niepotrzebne.
kurcze lubię to forum, moze za tydzień znowu pojadę pozwiedzać haha  Big Grin


RE: 4-MMC - Mefedron - C11H15NO - Lukas1985 - 21.05.2024

Jeśli mieli sam speed po mefedronie i po zmianie na inny sort jest kumate eufo speed to oznacza, że tamten sort był chujowy. Czego nie rozumiesz ? Rozmawiamy o mefedronie, chcesz mieć pewność, że to mefedron zainwestuje 200zl w gc-ms.


RE: 4-MMC - Mefedron - C11H15NO - DarkSonia - 21.05.2024

a to jednak są chujowe sorty?
nie mam więcej pytań haha Big Grin


RE: 4-MMC - Mefedron - C11H15NO - Lukas1985 - 21.05.2024

Nooo yyyy tak. A gdzie ja Ci napisałem, że każdy sort jest ok ? Nadal nie rozumiesz. My tutaj rozmawiamy o mefedronie. O dobrym czystym mefedronie, każdy dobry czysty mefedron działa tak samo, dla tej substancji nie ma znaczenia czy mamy 2000 rok czy 2010 czy 2024. 
Całość tej dyskusji zanyka się w tym, że niektórzy mówią, że jedyny i prawdziwy mefedron był w ryżu w 2009-10roku co jest bzdurą. Taką samą bzdurą jest bajdurzenie o tej całej magii itd. 
Jasne idzie trafić słaby sort nikt i nigdzie tego nie zanegował ale nie o tym jest rozmowa.


RE: 4-MMC - Mefedron - C11H15NO - DarkSonia - 21.05.2024

(21.05.2024, 12:29)Lukas1985 napisał(a): Nooo yyyy tak. A gdzie ja Ci napisałem, że każdy sort jest ok ? Nadal nie rozumiesz. My tutaj rozmawiamy o mefedronie. O dobrym czystym mefedronie, każdy dobry czysty mefedron działa tak samo, dla tej substancji nie ma znaczenia czy mamy 2000 rok czy 2010 czy 2024. 

jak masz daremny sort, o którym piszesz powyżej to subiektywne odczucia zwalisz na zajazd receptorów, tudzież tolerkę czy może właśnie na temat? Confused
(21.05.2024, 12:29)Lukas1985 napisał(a): Nooo yyyy tak. A gdzie ja Ci napisałem, że każdy sort jest ok ? Nadal nie rozumiesz. My tutaj rozmawiamy o mefedronie. O dobrym czystym mefedronie, każdy dobry czysty mefedron działa tak samo, dla tej substancji nie ma znaczenia czy mamy 2000 rok czy 2010 czy 2024. 
Całość tej dyskusji zanyka się w tym, że niektórzy mówią, że jedyny i prawdziwy mefedron był w ryżu w 2009-10roku co jest bzdurą. Taką samą bzdurą jest bajdurzenie o tej całej magii itd. 
Jasne idzie trafić słaby sort nikt i nigdzie tego nie zanegował ale nie o tym jest rozmowa.
magia jest ja lubię wiele środków, ale jak trafisz na daremny temat to magia znika.

Ja na mefedron nie narzekam, bardziej piszę tu o ludziach, którzy wl. może mają dojście do kiepskiego tematu, a winę zwalają - czy chociażby ty wmawiasz im, że z góry to ich wina,że są starzy, mają przeorane receptory, głowy i tolerki. Weź po uwagę ,że może im brakować po prostu dojścia lub chęci na zmianę dostawcy i dop po spróbowaniu kilku źródeł powiedziała bym komuś , że to z nim coś nie tak a nie z sortem. Shy
a co do postaci kryształów to ponoć to kwestia tylko syntezy czy tam krystalizacji uściślając , tylko czemu nikt tych pięknych kryształów ryżowych nie ma w ofercie.? Angel


RE: 4-MMC Original - Opinie o produkcie. - Sniffiarz97 - 22.05.2024

4MMC speduje mocno? Generalnie sorty z 4 z przodu jadłem jakieś rok temu i pamiętam że obraz się kratkowal i widziałem na kolorowo bardziej xd


RE: 4-MMC - Mefedron - C11H15NO - Epsiakos - 30.05.2024

Przeczytalem wreszczie cala ta rozmowe, na poligonie nie bylo jak bo wiaderkowy nie nadazal z nabieraniem LTE na terenie stolowki.


Powtorze slowa Lukas1985 ale i tak wiem ze nie dotrze do polowy ludzi odnosnie tych sortow, I do co niektorych myslal czlowiek ze jak doswiadczony to i logika w parze bedzie szla no ale...


Jezeli cos sie nazywa 4MMC i jest nim, to nie wazne czy jest z 2004 czy 2024 czy kurwa 3909, w dalszym ciagu jest to ta sama substancja o tym samym wzorze chemicznym.

Jak patrze kurwa ze ktos pisze ze "teraz ten mefedron to duzo chujowszy niz sprzed delegalu"

Kurwa duzo chujowsze to sa ale receptory kurwa mac, jak ktos pamieta sorty z tamtego okresu to wiadomo ze jak teraz zajebie pasa to nie poczuje tego samego co wtedy, kiedy przed dopkami na naszym rynku byly krazki, feta, ziolo i koks nie mowiac ze trzeba bylo miec dojscie jeszcze.

Widzicie ile to lat ? Ile przez ten czas zjedliscie chlorow i innych substancji ? Ja na swoim przykladzie moge wprost powiedziec, w 2019 chyba to bylo albo 2018 na pewno w pazdzierniku doszla do mnie wtedy ostatnia paka od RCMonstera z Hexenem, bo grudniowej nie licze bo do kibla poszla zwyczajnie (dostalem kofeine bezwodna).
2020-2023 prawie nic, jeszcze do grudnia zeszlego roku ilosc zjedzonego przezemnie CMC wynosila 20~ gram lacznie na cala moja kadencje brania, dopiero w 2023 zamowilem Nepa najpierw z niebieskiego forum, co opisywalem i nastepny od Ducha.
A teraz do czego zmierzam

Pojawil sie 3MMC u Ducha na sklepie, jak nie bylo Hexa u mnie to zawsze 3mmc bralem bo z ta szmata 4 toksyczna relacja zawsze byla i staral sie czlowiek unikac (jak czestowali to pierwszy bylem) i sort byl kurwa tak zajebiscie lepszy od tego co kiedys na bank mialem ze zapomnialem po dzis dzien Napisac recenzji.

Roznica sa wasze kurwa receptory, Jezeli walicie CMC regularnie od lat nawet 3, niech bedzie ze co dwa tygodnie we weekend.

To generalnie raz ze nie poczujecie wow jezeli mowimy o osobach ktore nie zalapaly sie na materialy sprzed delegala, a do reszty to chyba odpowiedz macie co nie ? Kurwa zrozumial bym gdybyscie nie wiedzieli czym i jak, albo gdyby to bylo drogie.

Kurwa gosc wam rzuca jakie konkretnie ziola/suple i jak dawkowac, stara sie a wy kurwa pierdolicie takie bzdury niektorzy ze sie odechciewa na to forum wchodzic, bo niektorzy to tak kurwa zyja ta nostalgia ze zapomnieli jakie KURWA POTEZNE byly zjazdy po 4mmc od niektorych osob, jaki kac moralny wjezdzal na nastepny dzien nie mowiac ze dwa dni to czlowiek struty zwyczajnie chodzil.

Jak przyszedlem tutaj, pierwsze zamowienie u patrona to wlasnie 4MMC. Wyplukanie z sero wiadomo itp, ale nie bylo nic z tych rzeczy ktore pamietalem bardzo dokladnie, no poza smrodem calego ciala ale akurat to element zabawy z tym. Niektorzy wala euforyki ze stimami na przemian, daj boze w odstepach tygodniowych, to i tak cud ze cos czuja przy np 4MMC gdzie dopa to juz chyba sie poddala i flage wywiesila.




OBECNE SORTY TYCH SUBSTANCJI KTORE TAK KAZDY PAMIETA CZYLI 4MMC , 3MMC CZY APVP SA WIEKSZOSCI PRZYPADKOW O WIELE LEPSZEJ JAKOSCI NIZ WTEDY BYLY !!!! CZYSTSZE KURWA MAC, WAS KLEPALY ZANIECZYSZCZENIA.


EDUKOWAC SIE MALPY



RE: 4-MMC - Mefedron - C11H15NO - horsii - 30.05.2024

(30.05.2024, 17:44)Epsiakos napisał(a): Jezeli cos sie nazywa 4MMC i jest nim, to nie wazne czy jest z 2004 czy 2024 czy kurwa 3909, w dalszym ciagu jest to ta sama substancja o tym samym wzorze chemicznym.

Jak patrze kurwa ze ktos pisze ze "teraz ten mefedron to duzo chujowszy niz sprzed delegalu"


Ja przysięgam, niedługo będzie tak, że jak zobaczę post, który uzasadnia zastosowanie takiego wytłumaczenia jak zacytowane powyżej,
to dla autora takiego posta będzie od razu ban. Że to w ogóle mówić trzeba. To jest kurwa nie do pomyślenia. Bądźmy poważni. Po tylu latach wałkowania (a nie powinno być trzeba tego w ogóle wałkować).  W horoskop też wierzycie?