Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
Mef**.t* - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Zakupy (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=23)
+--- Dział: Dopalacze sklepy (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=17)
+--- Wątek: Mef**.t* (/showthread.php?tid=267)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42


RE: Mef**.t* - Yeterinio - 27.09.2022

A z tego co ja wiem, to przerwa w funkcjonowaniu wywołana była przez służby. Przejęli im konto bankowe, baze danych możliwe że też bo ją "utracili" no i latają wezwania, ponieważ sam miałem wizyte dwóch miłych panów niedawno(w sprawie kilku zamówień u nich)

Także spodziewajcie się także Smile


RE: Mef**.t* - wwojtuss - 27.09.2022

dalej jarajcie sie mefistem, zamiast miec wyjebane galy ze zdumienia na poczynania chociazby flightrc
jak typowy polak, "cudze chwalicie swego nie znacie"
jakby flighta nie bylo na dopale tylko trzeba byloby go wyszperac w googlu, to byscie walili konia pod to co on wyprawia


RE: Mef**.t* - wwojtuss - 27.09.2022

(27.09.2022, 16:01)Yalasek napisał(a): Ok a więc wytłumacz co w tej wiadomości od flighta jest nie prawda lub obrazą? Hehe gdzie ty masz oczy chłopie czas zdjąć klapki ten post tylko ciebie sprowadza do parteru, vendor pisze prawdę i dodaje uśmiech a ty to bierzesz jako pocisk, może już czas odróżnić prawdę od fikcji i imaginscji

doslownie vendor napisal ze jestes przecpancem i jestes na kazdym forum zeby zgarniac sample, niewystarczajacy powod do refleksji?


RE: Mef**.t* - Maniek - 27.09.2022

Yalasek Nie wiem, noże Ty nie masz jaj (w sumie nie interesuje mnie to kompletnie, Twoja sprawa) ale jeśli chodzi o administrację to nie mamy sobie nic do zarzucenia w tym względzie.

Jeśli chodzi o konto Makalele to durnia możesz robić z kogoś innego, a nie ze mnie. Co Ty myślisz, że sprawdzałem tylko IP tych kont? Big Grin  sprawdziłem kilka rzeczy i sprzęt, opcje, ustawienia - wszystko się pokrywa z Twoim kontem. Już nie wspomnę o małym szczególe czyli sposobie składania zdań, intetrpunkcji czy ogólnie o stylistyce - zapewne to Twój brat bliźniak. Jeśli kolega tak pragnie dołączyć do naszego forum to niech sobie założy konto na swoim ip - przecież niby siedzi w Holandii, a Ty jakimś cudem będąc w PL pisałeś z jego holenderskiego ip - to tylko taki jeden mały przykład. No i ten rzekomy kolega Makalele jest tym za kogo się podaje - nic prostszego: niech to udowodni.

Co Ty w ogóle gadasz za głupoty? Ktoś ma nade mną kontrolę? hahaahaha dawno się tak nie uśmiałem Big Grin   Pudzilla dostał ostrzeżenie i 80% pkt karnych = jeszcze jedno ostrzeżenie i jest automatycznie ban. A potem może dodatkowo Admin się nim zajmie Podobno kultowa  Założenie przy zakładaniu tego forum było takie, że ma tutaj panować wolność przez duże W - w granicach ludzkiej przyzwoitości. Banować mają być osoby tylko w przypadku mass spamu, reklamowania czy jakiegoś wielkiego przewinienia. Nie będzie tutaj jak na dopku, że za złe słowo w czyjąś stronę czy jakieś przekleństwo ktoś dostaje bana, albo traci rangę.

KONIEC OFFTOPU - teamt dotyczy sklepu.


RE: Mef**.t* - Yalasek - 27.09.2022

Hehe racja Maniek sprawdzałem czy to spraediles czy poprostu zadziałało słowo pudzilli że to ja, heh konto było w celach dla jaj tak jak napisałeś całkowicie moje! 

A no to nie wiedziałem na jakiej podstawie chcecie budować forum Maniek w takim razie tu kończą się moje starania, chodziło o to czy forum jest od podstawy budowane na pewnych percypiach takich jak szacunek i wspólną pomoc zamiast donoszenia i kwasu no ale jezrli wolność przez duże W To niech tak bedzie zatem Smile

W takim razie czy masz jaja nie okaże się tu bo inne podejście zostało tu zastosowane więc pewnie je masz, bo. Widzę że lekko tu przyjmujesz wszystko na klatę hehe pozdr

Dobra jak wolność przez duże W to powiem wam że mam was za półgłówków i ogólnie to gówno dupa cycki xd heh


RE: Mef**.t* - Maniek - 27.09.2022

Wolność przez duże W - ale w granicach przyzwoitości.

A jeśli chodzi o Panów, którzy przeginają swoim zachowaniem i odstraszają innych nowych użytkowników od udzielania się - sprawa jest prosta i prosto zostanie rozwiązana - odpoczynek od forum na dłuższy czas - niewiele do tego brakuje.

Dobra koniec offtopa.


RE: Mef**.t* - Szatan69 - 27.09.2022

Nie wiem czemu ludzie jarali się mefistem xD towry takie sobie, płatności też akceptowal kiedy chcial xD i 3 razy dostałem co innego zamiast swojej substancji. Nic żadnej info ani przeprosin jak im napisalem. Na plus to dali sampla 1 pixa benzo xD


RE: Mef**.t* - Maniek - 27.09.2022

Zapewne ich naganiacze wychwalają tego vendora pod niebiosa.


RE: Mef**.t* - Yeterinio - 28.09.2022

To jest wątek mefisa czy trudne sprawy?


RE: Mef**.t* - kot_kreskowy - 28.09.2022

[Obrazek: comment-8k7-OWowvoquvfgc-Hc6-UJhw7jp-ZZSdby-J-w400.jpg]

A dla mnie i tak mefisto ma się obecnie lepiej niż wcześniej, takie mam zdanie i chuj Wam wszystkim do tego🖕
Miłego dnia😘