Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
Mniej ważne kwestie, pytania do sklepu itp. - RC-Black.com - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Działy partnerskie (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=24)
+--- Dział: Rc-Black.com (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=69)
+--- Wątek: Mniej ważne kwestie, pytania do sklepu itp. - RC-Black.com (/showthread.php?tid=3397)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31


RE: RC-Black.com - Temat Główny - DarkSonia - 29.03.2024

(29.03.2024, 16:16)LooL99X napisał(a): Dobra bez zbędnego pierdolenia i gry wstępnej szukam zrozumiałych i konkretnych odpowiedzi xD
Są na sklepie zabawki, które znam tylko z nazwy i ewentualnie przeczytałem jakieś posty sprzed 4 lat .
X-MDMA
4 EMC
4 MEC
4 FEC
Dokładnie te z podstawką 4 to zapewne euforyki i tylko bombka . A co jest różni od siebie ?
Ps.
Ten 4MMC ma jak ten z 2009r waliłeś kreskę dobra i za chwilę musiałeś usiąść xd
Pytam bo mogą przydać mi się te informacje .
Dzięki .


tak, ten 4MMC tak działa - chociaz to zależy głównie od tego ile masz przerwy od CMC i innych wynalazków.

No i trzeba do tematu podejść wyspanym, nawet 2 dorzutka działa konkretnie, kolejne dają taką fazę jak po kilku głębszych do klubu idealne, a muza wchodzi cudownie. Heart


RE: RC-Black.com - Temat Główny - LooL99X - 29.03.2024

Chodzi o dawki to myślę, że jak bym miał to przypierdolić to 350+400mg Bomba ?
A ktoś ktoś co coś bierze na sportowo ?


RE: RC-Black.com - Temat Główny - Kapitan - 29.03.2024

Lepiej zajeb 300mg mocny sort jest


RE: RC-Black.com - Temat Główny - Epsiakos - 29.03.2024

(29.03.2024, 16:59)Czeslawo napisał(a): Epsiakos  Pewnie  że pamietam tamte czasy, na nawet to jak w szkole siedziałem w ławce Aleksadrem Shulginem, także  2009, to jak wczoraj. 

Aleksander dobry chłop ale nie dawał ściągać tylko pisał te książki.  Podobno kultowa
Parsklem xD widzę że nie tylko ja lubię sarkazm


RE: Mniej ważne kwestie, pytania do sklepu itp. - RC-Black.com - kurvvisko - 29.03.2024

LooL99X już pisałem w wątku o tej czwórce, że ja nie umiem tego opisać w ten sposób, mimo że mam matematyczny łeb xd
Nosiło mnie ale czułem się też tak zajebiście przyjebany, więc eufo na pewno mocniej niż speed.


RE: Mniej ważne kwestie, pytania do sklepu itp. - RC-Black.com - Epsiakos - 29.03.2024

No bo taka prawda, wszystko zależy od wielu czynników jak np jakość naszych neuroprzekaźników, czy jesteśmy wypoczęci, jak się prowadzimy czy też nasze samopoczucie.
Mogłem coś pominąć, zapomnieć albo i zwyczajnie nie wiem.
A no i oczywiście droga podania, ale o rzeczach oczywistych prawic nie będę bo było wałkowane wystarczająco wiele razy


RE: Mniej ważne kwestie, pytania do sklepu itp. - RC-Black.com - kudzek - 01.04.2024

Siema, jak wyglada kontakt z kierownikem? Wystarczy napisac na maila podanego w kontakcie i czekac na odpowiedz czy pisać na forum bo to pierwsza stycznosc


RE: Mniej ważne kwestie, pytania do sklepu itp. - RC-Black.com - Lifeisbrutal - 01.04.2024

kudzek  Na maila tylko sprawdź wątek "KONTAKT" mają nowego maila. Pw tutaj też możesz pisać, ale szybciej odpowiedź dostaniesz na pocztę jeśli chodzi o zamówienie.


RE: Mniej ważne kwestie, pytania do sklepu itp. - RC-Black.com - kinia03x - 01.04.2024

(01.04.2024, 00:14)kudzek napisał(a): Siema, jak wyglada kontakt z kierownikem? Wystarczy napisac na maila podanego w kontakcie i czekac na odpowiedz czy pisać na forum bo to pierwsza stycznosc

I koniecznie przez privnote albo temp


RE: Mniej ważne kwestie, pytania do sklepu itp. - RC-Black.com - LooL99X - 01.04.2024

Wszystko jest w regulaminie sklepu napisane Smile
Najlepiej najpierw się zapoznać a jak czegoś nie rozumiesz to dopytać xd
Miłego dnia .