Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
duch.store - propozycje produktów - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Działy partnerskie (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=24)
+--- Dział: Duch.store (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=58)
+--- Wątek: duch.store - propozycje produktów (/showthread.php?tid=1959)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37


RE: duch.store - propozycje produktów - duch - 19.10.2023

Inferno , próbowałem parę razy i mi nie wyszło z kanna , 
jak na razie mam kartki na butinace i palenie.
Jeżeli gdzieś znajdę możliwość kupna większej ilości i dobrej jakości
to z pewnością będzie.


RE: duch.store - propozycje produktów - wojtas99 - 19.10.2023

(19.10.2023, 15:07)duch napisał(a): bedzie L i H

boze czekamy za LSD !! GOOD BLESS DUCH


RE: duch.store - propozycje produktów - SztywnyMisza - 19.10.2023

Fajnie jakby buticana w prochu się pojawiła i luqidy susz fake hash Podobno kultowa


RE: duch.store - propozycje produktów - Kajabuza - 19.10.2023

A koksik, ale taki szlachetny, najczystszy Duchu nie myślałeś ogarniać? Nie wiem jakie ceny by były takiego kocura i jak popyt, ale nie ukrywam, że skusiłbym się. 👻


RE: duch.store - propozycje produktów - KiszczaK - 23.10.2023

Benzo w prochu, to coś co horsii  w temacie jakimś pisał lub coś w stylu etizolam.
W pigulach flualprazolam, tak to chyba się nazywało, jakieś fajne, klepiące


RE: duch.store - propozycje produktów - LOBO - 23.10.2023

(19.10.2023, 15:07)duch napisał(a): bedzie L i H

Super!... Także oczekuję i myślę że nie tylko ja na Pana H'a ;-)


RE: duch.store - propozycje produktów - Kajabuza - 26.10.2023

Temat "benzo w prochu" był już poruszany nawet w dziale Escobara czy Słonia. Moim skromnym zdaniem dla takiej garstki osób Vendorowi może się nie kalkulować ogarniać X ilości benzo w prochu, bo benzo-prochowcy to raczej ułamek procenta PL ćpunków.

Chyba, że tabsy, to wtedy Alfiarze być może by kupowali na stany krytyczne. 🙂
Może warto zapoznać się z 3FMC.

Posiada jeden sklep partnerski biały/beżowy proch, jednak z tego co czytam na Hyperreal'u różowy dla wielu robił dobrą/lepszą robotę. Będę testował ten biały/beżowy, ale substancja tak czy siak wydaje się ciekawa według wielu opinii.


RE: duch.store - propozycje produktów - horsii - 28.10.2023

Kajabuza  3-FMC pojawiło się za granicą dlatego, że wszystkie lepsze beta-ketony typu ostatnio zbanowane 3-cmc, a wcześniej 4-cmc, 3-mmc itd. są już nielegalne, a tam się przejmują przepisami, w przeciwieństwie do naszych vendorów. Oni mają z braku laku 3-ceca kurwa na sklepach, więc o czym my mówimy Podobno kultowa  



Wątpie żeby ta substancja znalazła jakiekolwiek większe grono odbiorców, jak wszyscy już żrą ogólnodostępne 3/4-cmc, 4-mmc,(którym zresztą 3-fmc nie dorasta do pięt). To ta sama sytuacja jak ta którą opisaleś z pożeraczami bzd w prochu będącymi ułamkiem ogółu. Tylko z tą różnicą, że na krajowym rynku jest myślę dość sporo dobrych, popularnych ketonów - i podstawianych metkatów, i pirolidynoketonów, itd. i ludzie je żrą. A benzo dobre w prochu jest może jedno, i to nawet nie w Polsce.


Badania przeprowadzone przez Instytut Mojego Portfela wykazują, że o wiele więcej ludzi szuka rc benzo w prochu jako tańszej, bardziej opłacalnej i pod każdym względem lepszej alternatywy dla gównianego deschloroetizolamu w tabletkach, niż zapomnianego, nieznanego praktycznie nikomu 3-FMC jako alternatywy dla mefedronu. Chyba nie bez powodu do tego 2021 roku (czy kiedy tam był delegal 3-mmc) w Holandii żarli własnie 3-MMC a nie 3-FMC, i przypomnieli sobie dopiero o tym jak już wszystkie sensowne pochodne zostały dopisane do ustawy?


RE: duch.store - propozycje produktów - Diabeuu666 - 28.10.2023

MDPV
APHP ocet Wink
Hexen
Benzo benzo benzo
Kokaina ale naprawdę kozacka 
MDA ❤️ ( jakbyś to ogarnal to kocur na maxa !!! )
Dużo tego w Kanadzie ponoć mają i w Australii hehe
Meth/Pico
Crack


RE: duch.store - propozycje produktów - Zkittlez - 28.10.2023

A moze peny thc? Koko tez było by ciekawym tematem.