Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
Czy Hexen wróci ? - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Na temat używek (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=7)
+--- Dział: Dyskusje na luzie (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=16)
+--- Wątek: Czy Hexen wróci ? (/showthread.php?tid=1989)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22


RE: Czy Hexen wróci ? - kot_kreskowy - 17.09.2024

Hexenu nie ma od dwóch lat to nie mogłeś go widzieć.


RE: Czy Hexen wróci ? - Epsiakos - 17.09.2024

Ja widziałem na dn, nie na polskim markecie ale skoro siedzisz i śledzisz dn polski to na bank zauważyłeś że prekursory są oferowane  już u lekką ręką ponad połowy chemików, i to w dobrych cenacg


RE: Czy Hexen wróci ? - nonoanon - 18.09.2024

może się uda, skoro temat opio jest tak popularny medialnie to przejdzie taki rc'k łatwiej


RE: Czy Hexen wróci ? - Czeslawo - 19.09.2024

(17.09.2024, 18:44)Epsiakos napisał(a): Ja widziałem na dn, nie na polskim markecie ale skoro siedzisz i śledzisz dn polski to na bank zauważyłeś że prekursory są oferowane  już u lekką ręką ponad połowy chemików, i to w dobrych cenacg

To prawda są, kwestia czy ktoś podejmie się syntezy i produkcji ? 
Wiele równań jest z niewiadomą, pytanie też o opłacalność dla obu stron.

Pytanie (jeśli powiedzmy 1g) miałby być hipotetycznie po ponad 100zł to jaka ilość ludzi by faktycznie by była zainteresowana zakupem po tyle PLN  w dużych ilościach?
Być może koszta produkcji i ciągłość dostaw prekursorów to rzeczy, które wpływają na stan obecny w tym temacie ?


RE: Czy Hexen wróci ? - Epsiakos - 19.09.2024

Jest opłacalna, koszty produkcji takie same jak przy aphp.
Ale w Polsce lepiej gotować cmc, bo apvp labo zlikwidowane nie tak dawno i tak wysyłała większość na wschód .. tu bym doszukiwał się problemu  Podobno kultowa


RE: Czy Hexen wróci ? - kot_kreskowy - 19.09.2024

Epsiakos 
Robią dragi u nas i ślą je do krajów byłego zsrr?
Jesteś pewien?
Mieć 'otwartą' granicę z chinami, w dodatku rosja to kraj złamanego systemu gdzie wszystko załatwisz łapówką, to robienie tego u nas wydaje się irracjonalne.
W zasadzie jedynym co przekonuje do produkcji tego u nas to odległości i związane z tym koszty transportu;
Bo jeśli szukać zbytu w rosji to tylko w jej części europejskiej(Moskwa/Petersburg) więc może faktycznie lepiej zaryzykować przemyt tu a niżeli sprowadzać to bądź prekursory do tego z chin praktycznie bez przypału ale transportować to przez całą Syberię...

Taka luźna rozkminka...


RE: Czy Hexen wróci ? - voice.of.voiceless - 19.09.2024

kot_kreskowy ukraina juz od dawna odbudowuje na terenie Polski swoje siatki przestępcze, zaczynają wychodzić tego następstwa


RE: Czy Hexen wróci ? - kot_kreskowy - 20.09.2024

Takie buty...🤔

Czekaj,chyba nawet słyszałem coś o szerokiej współpracy ukraińców z włochami ale czego dotyczy ta współpraca to Ci teraz nie powiem, nie pamiętam.


RE: Czy Hexen wróci ? - Epsiakos - 20.09.2024

Przykładem chociażby ostatnie labo z metadonem i Apvp właśnie, na Ukrainie wojna a u nas spokój, więc wybór jest oczywisty.

Na Ukrainie alfa jest niczym cmc u nas, ilość odmian równa jak nie większa do ilości naszych kolegów.

Apvp papa smerf, apvp Shrek czy apvp desert Scorpion.

To tylko kilka sortów z tamtejszych sklepów Podobno kultowa


RE: Czy Hexen wróci ? - Omnibus - 20.09.2024

Epsiakos A idzie w jaki kol wiek sposób zamówić stamtąd a-pvp ?
No i kolejna sprawa skoro na DN pojawiły się prekursory do Hexena to powinna niebawem pojawić się a-php a może już jest gdzieś na DN (ktokolwiek widział ktokolwiek wie ?)