Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
NEP - Opinie o produkcie - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Działy partnerskie (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=24)
+--- Dział: Duch.store (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=58)
+--- Wątek: NEP - Opinie o produkcie (/showthread.php?tid=2056)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40


RE: NEP - Opinie o produkcie - olancucki - 18.08.2023

(18.08.2023, 22:15)Beeniepatu napisał(a): olancucki i znow absurd logiczny. Asertywnosc polega na nieuzywaniu slow 'przepraszam' , 'przykro mi'. Asertywna odmowa oparta jest na postawieniu sie w pozycji osoby, ktora odmawia z powodu XYZ.... Przepraszasz a potem wersalikami piszesz, ze jestes mistrzem asertywnosci 😎 Gdzie nie staniesz tam braki u Pana.

Klasyczny przyklad asertywnosci, to w przypadku spoznienia sie gdzies, nie przepraszamy za spoznienie, tylko dziekujemy,ze ktos poczekal

Jak się spóźniam to przepraszam a wszyscy i tak są wkurwienie w pracy.

Ja nie zauważam pewnych rzeczy, nie rozumiem. Nie mam świadomości konsekwencji oraz przyczyny, motywów czyiś nie czaje ludzi ani sytuacji.

Jestem po prostu wrażliwy i emocjonalny ale stabilny emocjonalnie. Nie ważne nic jest, ja nie ogarniam świata! Tyle lat byłem odcięty od społeczeństwa że nie wiem co jest 5. Eyjrbalo mi tryby.. nie będę się rozwijał...

 wiem że jestem szlachetną i prawym człowiekiem, a moje intencje są zawsze dobre i to powinno wystarczyć żeby mnie choć trochę szanować


RE: NEP - Opinie o produkcie - Beeniepatu - 18.08.2023

olancucki w poprzednim poscie pisales, ze jestes mistrzem asertywnosci. Teraz artykulujesz swoje problemy - calkowicie sprzeczne z mistrzostwem w/w aspekcie. Pisalem Ci juz mnostwo razy - przestan cpac. To jest powod Twoich problemow


RE: NEP - Opinie o produkcie - olancucki - 18.08.2023

(18.08.2023, 22:40)Beeniepatu napisał(a): olancucki w poprzednim poscie pisales, ze jestes mistrzem asertywnosci. Teraz artykulujesz swoje problemy - calkowicie sprzeczne z mistrzostwem w/w aspekcie. Pisalem Ci juz mnostwo razy - przestan cpac. To jest powod Twoich problemow

Znasz się na psychologii trochę? To co napisałeś przypomina mi o pewnym wątku w książce o tematyce psychologicznej. Nie wo czy jesteś świadom że to opisuje pewien model osobowości. Na pewno nie patologicznej.

Tlas powinien iusi dostać bana no bo jest niepełnoletni!!!


Przestań mi gadać o ćpaniu. Dla Ciebie mlto musi być trudne do zrozumienia ile mnie kosztuje wyjście ze swojej strefy komfortu...


RE: NEP - Opinie o produkcie - wwojtuss - 18.08.2023

zajmij sie soba, potem tlasem czy innym atlasem przytulasem, to ci radze
skup sie na sobie, a nie na cpaniu, skup sie na sobie, a nie na forum, skup sie na sobie, a nie na tlasie, skup sie na sobie czlowieku bo umrzesz marnie, powiem Ci, ze tutaj nikogo nie interesuja Twoje choroby, Twoje grymasy, wstanie lewa noga, zly humor - interesuje ich to co piszesz, a nie jakie pobudki Toba kieruja, nikt nie bedzie sie nad Toba litowal, bo masz jednostke chorobowa A-1XD-3CMC-NEP-AMPH-BAD-FEEL, to nie kolko wzajemnej adoracji, a forum o dopach. pozdro i trzymaj sie, zycze Ci powodzenia, bo glupi nie jestes, ale nie wyciagasz wnioskow, rzadko potrafisz przyznac racje i zgrywasz kogos kim nie jestes - eksperta ds. dopalaczy.

Zacznij byc soba. olancucki


RE: NEP - Opinie o produkcie - olancucki - 19.08.2023

wwojtuss właśnie być sobą jest dla mnie najtrudniejsze...

(18.08.2023, 21:51)Beeniepatu napisał(a): olancucki odstaw na jakis czas tematy, bo juz sie robi groteska gruba. W zdaniach uzywasz absurdow logicznych, probujac nimi argumentowac swoje tezy. Odpusc, bo za chwile kazdy bedzie z Toba cisnal. Nie masz za grosz pokory, nie sluchasz co sie do Ciebie mowi, zgrywasz specjaliste od dragow, a nic o nich nie wiesz. Dlatego wlasnie jestes w takim miejscu, jakim jestes. Swiadomosc zerowa.

A Twoj angielski moge skomentowac jednym: IELTS ma egzamin akademicki, a nie okresla 'akademickiej' znajomosci jezyka... Popelniasz non-stop ten sam blad. Nie bierzesz pod uwage, ze po przeciwnej stronie moze byc ktos madrzejszy od Ciebie. Ktos, kto zawsze chetnie powie 'sprawdzam'. Ty masz problem z zastosowaniem prawidlowego czasu. Jak widac IELTS i matura nic nie znacza. Ale o tym spiewal juz Lady Pank

Jesteś dla mnie autorytetem. Jestem świadom po Tym chociaż poście że intelektualnie to może jestem 1/10 tego co ty... Szanuję i dziękuję za cierpliwość.


Wybaczcie mi proszę! Nie chciałem żeby tak brzmiało jakbym chciał brzmmiec madrze tylko trzymać poziom. Im starszym się jest to wymagania są większe. Mam już 30 lat a nic nie osiagnalem :-( proszę nie chcę się już więcej zderzać z dnem. Jestem człowiekiem po wielu wielu wielu przejściach.


RE: NEP - Opinie o produkcie - wwojtuss - 19.08.2023

nadal zycze Ci powodzenia w odnalezieniu sposobu na czucie sie dobrze bedac soba, to jest prawdziwe spelnienie, ktorego nie da Ci zaden nep czy inne fma, inwestuj w siebie a nie w kolejne przesylki stary, widac ze nie jestes jebanym debilem, tylko zagubionym czlowiekiem, nie wiem jak dobrze maskujesz swoj faktyczny stan, ale sprobuj zawrocic poki nie jest za pozno, a nigdy nie jest za pozno zeby zaczac na nowo, zmien priorytety, zrob sobie detoks od forum, od dragow przede wszystkim, popracuj nad soba i wroc w takim stanie, zebysmy wyjebali oczy na wierzch z zaskoczenia, ze tak dobrze Ci poszlo

jeszcze raz powodzenia. olancucki


RE: NEP - Opinie o produkcie - Maniek - 19.08.2023

Sugeruję założyć osobny wątek, żeby kontynuować te rozmowy z cyklu "Trudne Sprawy". Natomiast w tym wątku proszę pisać jedynie na temat NEP-a ze sklepu duch.store, bo robi się burdel.

Jutro przeniosę posty do nowego wątku, jeśli w razie potrzeby go założycie.


RE: NEP - Opinie o produkcie - olancucki - 19.08.2023

Dokładnie. Ja proszę o to żeby banować wszystkich nieletnich userow!!!


RE: NEP - Opinie o produkcie - KiszczaK - 19.08.2023

Nepik testowany ok 4 dni temu,opracowany gramulec w jeden dzien na dwoje sniffem.
Jest to nadal pierwszorzedny stim od duch a.
Bielutkie baryłki, jtore po roztarciu ma konsystencję lekko lepką,ale idzie smialo aplikować i zachowac BHP bo to podstawa jak mocny towar. 
Działa książkowo, wchodzi w kilka chwil. 
Stymulacja na wysokim poziomie, dopamina nie pozwala żeby usiedziec na dupie, a nuta eufori daje nam wspaniale uczucie, wyostrzenia zmysłów, idbierania otoczenia i to co wiadomo, mozna zrobic wszystko czego sie nie chcialo wcześniej. 
Dziala ok 2h kryska przy robocie, bo nie ma takiej chęci na dorzutke jakiejś dużej. 
Każda dozutka działa idealnie, jesli sie nie zbładzi i nie przesadzi bo kardio wystąpi. 
Jest to towar klasa więc nie trzeba pazernie wpierdalać, wtedy dziala znakomicie. 
Libido, ochota na rych, sprzatanie, i roboty fizyczne to wtedy przyjemność i czas mija bardzo szybko i przyjemnie. 
Jesli nep to od duch,jest jak najbardziej aktywny i jest znakomitym stymulantem na te czasy. 
Wart swojej ceny bo jakosc zadowoli kazdego kto lubi te rzeczy,bo moc ma i warto spróbować.
Daje ocenę 8/10 i smialo mozna polecić tego nepa. 
Zdjecia nie porobilem sortów bo po nepie, zapomnialem o rzeczach przyziemnych, nastepnym razem, ale foty mozna znaleźć w dziale. 
  duch jesli taki nepik bedzie na stanie caly czas, bedzie schodzić bo pobawilem sie świetnie. 
Potem dwa dni pozniej alfa pihp 1g restowany, ale to w oddzielnym dziale.


RE: NEP - Opinie o produkcie - Mef123 - 19.08.2023

NEP 
sort jest spoko 100 mg działa godzinę dwadzieścia minut fajny spped można na tym coś robić ale nie wykręca mordy jak po fecie polecam v czas realizocji to 2 dni oczenaogólna 7-10 były lepsze ale jest ok pozdro 
[Obrazek: 367499216-839805927355126-3755443977555184001-n.jpg]