Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
Co robisz kiedy czujesz że jest "za grubo"? - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Na temat używek (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=7)
+--- Dział: Ogólne dyskusje o RC (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=9)
+--- Wątek: Co robisz kiedy czujesz że jest "za grubo"? (/showthread.php?tid=2570)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19


RE: Co robisz kiedy czujesz że jest "za grubo"? - Ezotoriusminimus - 06.08.2024

Ja ostatnio przedobrzylem akurat ze starym zlym alkoholem. Bylem tak napieerdolony, ze normalnie dawno bym juz padl a tutaj jeszcze bardziej bylem najebany, ze to byl zaledwie nastepny dzien a mialem haluny, wysztywniony, ze ledwo szedlem i powalilo mi sie, ze jest dwa dni pozniej niz jest faktycznie, ale tu akurat mozecie wyobrazic sobie ulge kiedy zobaczylem ze jest jednak niedziela, a nie wtorek. Czym niemniej dochodzilem do siebie mozna powiedziec do srody. Dopiero moglem powiedziec, ze sie czuje w pelni wladz psycho-fizycznych.


RE: Co robisz kiedy czujesz że jest "za grubo"? - LOBO - 06.08.2024

(30.07.2024, 07:06)Epsiakos napisał(a): Jak jest za grubo to należy się z tym zmierzyć, a dokładniej z własną głupotą i ponieść konsekwencje jak na dorosła osobę przystalo

Lęk tóremu staniesz naprzeciw, kiedy w głowie jest dobry kocioł, przestaje nas nękać i wprowadzać w panike bo głowa zakodowała już to sobie
Akurat odnoszę się do stymulantów, bo tam mam największe doświadczenie no i wiele osób ogarnąłem i pomagałem w trakcie przebrnąć przez te trudne chwile.

Samo leżenie moim zdaniem nie jest tutaj rozwiązaniem, no chyba że trzeba z uwagi na stan fizyczny bardziej niżeli psychiczny Podobno kultowa


Wystarczy twardo stąpać po ziemi i odróżniać fikcję od rzeczywistości, wtedy bez problemu wszystko co głowa nafaszerowana substancjami psychoaktywnymi straci swoją moc

A przy samych stimach, jak raz ogarnięcie pizdę i zmierzycie się z waszym "policja mnie podsłuchuje" czy inne "serce szybko bije, co się dzieje" to generalnie już wam się to nie powinno wcale pojawić, no chyba że wasza psychika jest na tyle słaba i w dodatku głowa jest podatna na czynniki zewnętrzne które gdzie jeszcze sami doszukujecie się spisku Podobno kultowa  a zwłaszcza że duża większość z was żre benzo żeby się "ratować" co tak naprawdę szkodzi dużo bardziej, a na dłuższą metę nie dość że nie zadziała to jeszcze pogłębi i tak już nie przyjemny stan w głowie

Do substancji które są zwyczajnie ciężkie w jakimś stopniu dla naszego organizmu zalecał bym nie ćpanie samemu jak się nie ogarnia.
Krzywa pizda na kwasie może zostawić rysy na głowie i tutaj nie da się odczekać godzinki, a żeby nie bylo za grubo wystarczy nie walić tak dużych dawek, był tu taki jeden co zajebal 400mg nepa i ocenił że substancja chujowa bo na serce włazi.


Koniec wywodu, niektórzy to powinni się wziąć za siebie poważnie a nie ćpać co drugi dzien

"wystarczy twardo stapac po ziemi..." wystarczy i aż!!!... Obserwuajc forum znaczna wiekszosc osob czołga sie twardo po ziemi ;-) schizole maja niekontrolwoany chaos we łbie... wiekszosc z nich to slaba upadla psychika, dla Ciebie jest to latwe do skontrolwoania, zz tego co piszesz...ale znaczna wiekszosc rozwala sie na kawaleczki, i oc chwiel widac opowiesci z arkham asylum ;-) powiedziec stapaj twardo po ziemi.... to jak powiedziec gostkowi w glebokiej depresji - no co sie smucisz, smiej sie przeciez taka ladna pogoda dzis i slonce Big Grin

...By stapac twardo po ziemi...to jest proces budowany przez lata, pozradkujac siebie, swoje otoczenie...


RE: Co robisz kiedy czujesz że jest "za grubo"? - Bogdan Boner - 06.08.2024

W ogóle jak wiesz że będzie źle to nie walisz. Dla niektórych to też zbyt trudne. Wolą zajebać podkładkę z benzo bo wiedzą jeszcze przed zajebaniem że będzie źle. To jakby założyć pieluchę bo wiesz że się zesrasz.


RE: Co robisz kiedy czujesz że jest "za grubo"? - Lifeisbrutal - 13.08.2024

Jak jest grubo to trzeba przeżyć a nie podkładki z benzo no chyba, że się je ma to w kryzysowej sytuacji można zażyć.


RE: Co robisz kiedy czujesz że jest "za grubo"? - Kapitan - 13.08.2024

Biorę benzo i się uspokajam piwkiem


RE: Co robisz kiedy czujesz że jest "za grubo"? - smakosz - 13.08.2024

Fajna rada. Ktoś weźmie na przykład przedawkuje opioid i ma za grubo a tutaj taka rada że dobrze wziaść benzo i piwko


RE: Co robisz kiedy czujesz że jest "za grubo"? - monio - 14.08.2024

ja lubię jak jest za grubo a jak jest jeszcze gorzej to przestaje ładować w siebie substancje które to spowodowały


RE: Co robisz kiedy czujesz że jest "za grubo"? - kurvvisko - 14.08.2024

Ja nie lubię przeginać pały. Lubię się dobrze ujebać, ale tak pozytywnie, a nie walczyć z jakimiś schizami czy coś.


RE: Co robisz kiedy czujesz że jest "za grubo"? - Myga - 19.08.2024

Audiobooki otwierają umysł


RE: Co robisz kiedy czujesz że jest "za grubo"? - LOBO - 19.08.2024

Myga tez jak mam za grubo i lata caly obraz, poce sie jak swinia przy 270/200 cisnienia i czuje ze juz witam sie z "gąską"...to zalaczam audiobooka z tv trwam...i co!? i jak ręką odjąl cud objawienny, nagle spokoj cisza...trzezwosc umyslu, po 5 minutkach idem lulu jakbym nic nie wzial, a umysl mam tak otwarty ze mi mozg wyplywa na czerwony dywan ....taaa😎 tez tak masz!?