Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
4-MMC - Mefedron - C11H15NO - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Chemicznie (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=25)
+--- Dział: Euforyki i empatogeny (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=26)
+--- Wątek: 4-MMC - Mefedron - C11H15NO (/showthread.php?tid=261)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18


RE: 4-MMC - Mefedron - C11H15NO - Epsiakos - 30.05.2024

horsii Jedyny przypadek gdzie moglbym w polemike wejsc jaka kolwiek na ten temat, to chyba tylko odnosnie Hexenu XD bo pierw trzeba by bylo sie dowiedziec ktora wersja to byla przeciez.

Wiekszosc pewnei nawet nie wie o tym XD no ale to jedyny przypadek by byl.


A tak ludzie na chlopski rozum juz kompletnie, wszystko poszlo do przodu przeciez a poczatki gotowania dopkow w europie w wiekszosci wygladala jak bimbrownie na podlasiu XD to kurwa o jakiej lepszej jakosci mowimy


RE: 4-MMC Original - Opinie o produkcie. - Lukas1985 - 30.05.2024

(22.05.2024, 17:10)Sniffiarz97 napisał(a): 4MMC speduje mocno? Generalnie sorty z 4 z przodu jadłem jakieś rok temu i pamiętam że obraz się kratkowal i widziałem na kolorowo bardziej xd

Noradrenalina regeneruje się praktycznie z dnia na dzień. Jak nie masz zapasu dopaminy czy tym bardziej serotoniny to dostaniesz pustą, tempa stymulację.


RE: 4-MMC - Mefedron - C11H15NO - Epsiakos - 31.05.2024

O i tutaj padło dobre pytanie, Luka szybko wyjaśnił i każdy wie o co kaman.

Wszyscy zadowoleni, naprawdę korzystajcie z wiedzy którą parę osób tutaj posiada jak np. panowie Lukas1985 i horsii  bo nie tylko jest ona teoretyczna, ale i praktyczna.

Do użytkowników z większym stażem uprasza się o zaprzestanie pieprzenia głupot i wprowadzania nowych w błąd.

Od siebie dodam, że nie ważne jaki staż masz i obycie - człowiek się uczy codziennie czegoś nowego, a wstydem nie jest czegoś nie wiedzieć i się do tego przyznać, wstydem jest udawać że się wie i iść w zaparte że się lepiej .


P.S:

Jeżeli zobaczę że ktoś przy stimach będzie drugiej osobie polecał Benzo na "schizy" czy podobne historie, uprzedzam że nie będę przebierał w słowach i łacinie podwórkowej i epitetach. Robicie tak sami, wasza sprawa - ale nie będę biernie patrzył jak komuś nowemu czy osobie chętnej do zabawy ze stimami, będziecie doradzać benzo.


RE: 4-MMC - Mefedron - C11H15NO - DarkSonia - 01.06.2024

NIO, wiedza wiedzą,
chemia chemią, 
a doświadczenia użytkowników to doświadczenia użytkowników nie możecie tego wrzucać do jednego wora kiedy na raz pisze np 10letnia recydywa z kilkumiesięcznym prawiczkiem, gdzie obie grupy zażywają to samo i po zmianie vendora sklepu subiektywne odczucia są inne przy kilku towarach, więc to przypadek nie jest, i wątpliwe aby obie grupy miały naraz tak samo popalone receptory jak tu wielu sugeruje. Chujowo klepie to coś ze mną nie tak? haha dobre Angel
zanim się obraże na swoją głowe zazwyczaj zmieniam źródlo w przypadku amfy sie zawsze sprawdzało, ale tu nie dziwne amfe łatwo skopać z czymkolwiek białym
a co do 4mmc być może wszystkie były 4MMC, ktore testowałam, ale nie może nikt z was wykluczyć czystości towaru oraz tego ile w towarze jest samego 4MMC bo w sumie właśnie o tym jest dyskusja. i być może tylko o to tu chodzi.
chociaż 4mmc gdzie był sam speed jeszcze nie spotkałam.
na zakończenie

[Obrazek: DDF.jpg]

odemnie to tyle  Heart

(31.05.2024, 06:14)Epsiakos napisał(a): Do użytkowników z większym stażem uprasza się o zaprzestanie pieprzenia głupot i wprowadzania nowych w błąd.

Od siebie dodam, że nie ważne jaki staż masz i obycie - człowiek się uczy codziennie czegoś nowego, a wstydem nie jest czegoś nie wiedzieć i się do tego przyznać, wstydem jest udawać że się wie i iść w zaparte że się lepiej .
mam cichą nadzieję,że to nie do mnie, a swoje doświadczenie z narkotykami mimo młodego wieku mam dość spore.
to, że próbuję wyjaśnić różnice w działaniu sortu, w w moim przypadku pl vs cz nie oznacza, że próbuję wprowadzić kogoś w bład
jedyne co chcę to wyjaśnić skąd ta różnica ale być może odpowiedz jest wł w tym co napisałam wyżej, i dziwne ,że nikt poprostu nie bierze tego pod uwagę, gdzie mef przy dawkach 100/200/300 i więcej wykazuje różne działanie, czystość tu będzie grała kluczową rolę, a strucie może wynikać wł z zanieczyszczeń, ja nigdy po mefie struta nie byłam, zazwyczaj nowe źródła testują znajomi, ja trzymam się swoich.


RE: 4-MMC - Mefedron - C11H15NO - Epsiakos - 01.06.2024

DarkSonia Nie, to bylo ogolnie do ogolu.

Co do sortow itp. nie bede sie za bardzo jakos nad tym wszystkim rozdrabnial i bede staral sie do brzegu to doprowadzic.


Mefedron, nie wazne skad by byl zawsze bedzie mial ten sam profil dzialania wynikajacy z jego budowy chemicznej zwyczajnie - czyli powtorzylem to co Luks juz wyjasnial.


Skad wiec takie rozbieznosci w tym calym uwielbianym przez wszystkich wspolczynnik "eufo/speed" ?? Dlaczego ten towar klepie tak a ten tak?
Czynnikow jest kurwa tak wiele ktora moze wplynac na efekt koncowy, ale to sa juz drobiazgi ale ogolnie im bardziej zanieczyszczony tym bardziej odzczuwalny bedzie zjazd po zabawie lecz, smeiszna sprawa bedzie kopal mocniej zwyczajnie i tutaj moze sie zwyczajnie kierunkowac bo to juz zalezy od % czystosci itp itd. Luks tlumaczyl, nalezy poszukac bo chlopak ma w chuj duza wiedze.

Odnosnie strucia, mowimy przeciez kurwa o 4MMC/Mateuszu/Mefedronie/Mefisto, to kurwa jest w chuj toksyczne a nawet bardziej niz 4cmc, zjazd fizyczny to tam chuj jest tak naprawde bo to da sie bez problemu wyrownac - to co w glowie sie dzieje to juz nei wazne czy masz wersje HCL/PURE 100% QUALITY - wiekszosc na szczescie juz tego nie doswiadczy az tak, ale podsumowujac to kiedys wlasnie Lukas1985 wspomnial o tym i z ciekawosci poszperalem w necie, nie ze mu nie wierzylem bo bardziej chcialem ta roznice zobaczyc i no troche jest.


DarkSonia Co do sortow czy to z Czech czy innego chuja muja,  pierw trzeba miec 100% pewnosci ze to bylo 4MMC a nie calkiem inna substancja, chociazby jakis analog ktorych pelno na rynku i niekiedy taniej (uliczni przedsiebiorcy w wielu przypadkach nawet nie weidza co dostaja tak naprawde, ich interesuje niska cena w hurcie za 1g wiadomo), wystarczy u nas poczytac to co horsii wrzucil odnosnie badan substancji zagranicznych vendorow.

Ogolnie przeciez to zaden problem zamowic naprawde High Quality 4mmc jezeli te na stanach naszych vendorow nie pasuja, ToR i naprzod Żołnierz.
Nie rozumiem jednej tylko rzeczy, bo generalnie kiedys wpierdalalem mefedron i to naprawde top notch labo sort, wiadomo im czystszy tym w teorii czlowiek az tak struty niby nie bedzie chodzil - tyle ze musial by przyjac max 1g przez 24h i odpoczac bo tak naprawde im wiecej wchodzi, to poza dawkowaniem w przypadku jego czystosci i tak bedziemy chodzic tak samo struci XD przeciez ta kurwa mefedron zre wszystko co sie da jebana szmata (a moze jednak porozmawiajmy).

Eufo/Speed - kurwa tego jakos nigdy do konca nie jarzylem, moze to ze mna cos nie tak ale mnie mefedron zawsze tak samo klepie - kwestia jaka droga zostaje przyjety, dawkowanie i cala reszta czyli kiedy ostatni raz sie balowalo z mefiu, nasze poklady przekaznikow czy poklady dopy/sero.

Nie nawidze szmaty, bardzo rzadko sie z nia spotykam bo wiem jak sie konczy - jedyna substancja gdzie musi byc dno wora inaczej nie moze byc.
Jadlem sorty Pabla i Blacka z tego forum - i kurwa no oba mialy identyczny Profil/stan/faze nazwijta jak chceta, oczywiscie dawkowanie tutaj sie kompletnie roznilo, o rosnacej w trakcie tolerce nie ma co mowic bo to kwestia indywidualna.
Nie wiem skad te sorty przewazajace w speed czy tam eufo macie, bo rozumiem ze kazdy wie jak uzyskac pelne dzialanie Mefedronu i nie musze sie powtarzac z tym akurat.

Albo jak mowilem, moze ja jestem debilem i chuj nie wylapuje tego czy tam chuj.


A tak pozatym, chyba wiekszosc tych zdjec ogolnie widzialem na cebulce. Na Darkwebie akurat od zatrzesienia jest 4mmc, jak i analogow - ktore dla wiekszosci sa nie do poznania.


Peace






DarkSonia Tak mnie naszlo, po czym okreslasz czystosc tamtego materialu na zalaczonych zdjeciach ? Ogolnie swiatlo przy robieniu tego foto mocno przekrecac moze stan faktyczny, kolejna rzecz to jak dawno byl ten material robiony, bo niestety tylko po tych zdjeciach snuje swoja teze ze jest to swiezo po krystalizacji badz calkiem co innego (nie bede mowil co zeby nie pierdolnac bledu uczniaka a nie mam sil przerobowych zeby dokopac sie do tego teraz).

Ale generalnie, zdjecie nostalgiczne dla niektorych z uwagi na ten wyglad "palek ryzu", ale dobry chemik jak polski blacharz - zrobi cos z niczego Podobno kultowa

Widzialem nei raz swiezy mefedron, ktory musial swoje odlezec zwyczajnie. Nie spotkalem sie nigdy z przezroczystym, chyba ze swiezy to fakt wtedy ladnie wygladal, i calkiem szybko nabieral swojego "blasku".

A jeszcze sobie przypomnialem jedna rzecz, czytalem to dawno temu jeszcze na hajpie jak dostalem ta sama substancje, czyli 4mmc ale generalnie jakby inna (dzialanie to samo )

nie wiem czy tak sie na to fachowo mowi, ale poszukalem i znalazlem ten wpis https://hyperreal.info/talk/jak-rozpozna-czy-hcl-czy-siarczan-t27689.html

Lukas1985 - Ewentualne sprostowanie, badz korekta jak sie jeblem bo juz odnosze wrazenie ze zaczynam troche bredzic xD


RE: 4-MMC - Mefedron - C11H15NO - Lukas1985 - 01.06.2024

(01.06.2024, 17:35)DarkSonia napisał(a): NIO, wiedza wiedzą,
chemia chemią, 
a doświadczenia użytkowników to doświadczenia użytkowników nie możecie tego wrzucać do jednego wora kiedy na raz pisze np 10letnia recydywa z kilkumiesięcznym prawiczkiem, gdzie obie grupy zażywają to samo i po zmianie vendora sklepu subiektywne odczucia są inne przy kilku towarach, więc to przypadek nie jest, i wątpliwe aby obie grupy miały naraz tak samo popalone receptory jak tu wielu sugeruje. Chujowo klepie to coś ze mną nie tak? haha dobre Angel
zanim się obraże na swoją głowe zazwyczaj zmieniam źródlo w przypadku amfy sie zawsze sprawdzało, ale tu nie dziwne amfe łatwo skopać z czymkolwiek białym
a co do 4mmc być może wszystkie były 4MMC, ktore testowałam, ale nie może nikt z was wykluczyć czystości towaru oraz tego ile w towarze jest samego 4MMC bo w sumie właśnie o tym jest dyskusja. i być może tylko o to tu chodzi.
chociaż 4mmc gdzie był sam speed jeszcze nie spotkałam.
na zakończenie

[Obrazek: DDF.jpg]

odemnie to tyle  Heart

mam cichą nadzieję,że to nie do mnie, a swoje doświadczenie z narkotykami mimo młodego wieku mam dość spore.
to, że próbuję wyjaśnić różnice w działaniu sortu, w w moim przypadku pl vs cz nie oznacza, że próbuję wprowadzić kogoś w bład
jedyne co chcę to wyjaśnić skąd ta różnica ale być może odpowiedz jest wł w tym co napisałam wyżej, i dziwne ,że nikt poprostu nie bierze tego pod uwagę, gdzie mef przy dawkach 100/200/300 i więcej wykazuje różne działanie, czystość tu będzie grała kluczową rolę, a strucie może wynikać wł z zanieczyszczeń, ja nigdy po mefie struta nie byłam, zazwyczaj nowe źródła testują znajomi, ja trzymam się swoich.

😅
A piszesz jakbyś była mocno świeża w temacie. Zwłaszcza rozpływając się nad sortem z Pragi. Odczucie strucia może wynikać z wielu rzeczy np z odwodnienia czy z chujowej diety. 
Zbyt mocno skupiasz się na jakości sortu o czym w ogóle tu nie dyskutujemy a zbyt mało na tym jak reaguje organizm. O czystości sortów pisaliśmy już setki razy i masz tematy gdzie możesz sobie w warunkach domowych oznaczyć zanieczyszczenie choćby metyloamina czy możesz usunąć noeprzereagowane resztki kwasu. 
Już te dwa.peoste zabiegi spowodują, że będziesz do przodu ze znajomymi. 
Na rynku zawsze były dobre i słabe sorry. Gdybym ja dziś ćpał to po kupieniu 5gr część wysłał bym do labo, oznaczył czystość i albo trzymał się źródła albo je zmienił. Proste.

Ps rozmowa z Tobą to jak gra w warcaby z gołębiem. Gołąb podleci wywali warcaby i uzna, że wygrał. Ty cytujesz pewne fragmentaryczne posty i się cieszysz, że wyciągasz jakiś wniosek i że masz rację. 
Tak są słabe sorty ALE W KWESTII EUFO to gra drugoplanowa rolę. Rozmawiamy tu o sportach gdzie 3/4 ludzi odczuwa to co powinno a 1/4 marudzi, że to nie to. 
I tak przy speedzie są dwie opcje albo sort chujowy albo wypranie z neuroprzekaźników. Amen.