Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
AMFETAMINA - Opinie o produkcie - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Działy partnerskie (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=24)
+--- Dział: Duch.store (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=58)
+--- Wątek: AMFETAMINA - Opinie o produkcie (/showthread.php?tid=2720)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18


RE: AMFETAMINA - Opinie o produkcie - NoName - 07.04.2024

Super amfa,!!!! Polecam


RE: AMFETAMINA - Opinie o produkcie - Bartek - 10.04.2024

Dostałem sampla 1g tej amfy.
Wg mnie nie jest do końca taka dobra.
Nie dość że bardzo długo schnie to jeszcze kurewsk* piecze.
2 testerów po wysuszeniu wzięło sniffem to na pół (500mg każdy) i nie poczuło fajerwerków.


RE: AMFETAMINA - Opinie o produkcie - Czeslawo - 14.04.2024

Bartek W kontekście 500 mg na kreske ...leciał kiedyś taki program :

"Czyś ty oszalał ? "  Podobno kultowa


RE: AMFETAMINA - Opinie o produkcie - monio - 25.04.2024

500 mg to nie jakaś straszna dawka jak się jest w cugu wiem sam po sobie


RE: AMFETAMINA - Opinie o produkcie - duch - 25.04.2024

(10.04.2024, 23:10)Bartek napisał(a): Dostałem sampla 1g tej amfy.
Wg mnie nie jest do końca taka dobra.
Nie dość że bardzo długo schnie to jeszcze kurewsk* piecze.
2 testerów po wysuszeniu wzięło sniffem to na pół (500mg każdy) i nie poczuło fajerwerków.

nie chce robić takich testów bo pewnie bys nie przezyl tego testu
ale moglbym ci wyslac za darmo siarczan amfetaminy
i jestem tego pewny
ze jak bys zajebal 0,5. grama na raz
daje 99 % ze wylądowałbyś w szpitalu ,
na swiecie zdarzały sie przypadki ze brali po 5g na dzien i przezyli
a wiec to wszystko zalezy od tolerancji 

siarczan amfetaminy
 ten ktory mamy w sprzedazy jest to najczystsza postać amfetaminy jaka moze byc
nie moze byc lepszej ,
wiem co pisze, 
nie mylić z pastą speed lub innymi produktami po 3-4 tys za 1 kg

jest metamfetamina ale to inna substancja




https://pl.wikipedia.org/wiki/Amfetamina



Przedawkowanie[edytuj | edytuj kod]

Przedawkowanie amfetaminy prowadzić może do wielu innych objawów, ale rzadko przy odpowiedniej opiece jest letalne[72][85]. Ciężkość objawów przedawkowania rośnie wraz z dawką i zmniejsza się z rozwojem tolerancji amfetaminy[26][72]. Osoby, u których ta ostatnia się rozwinęła, znane są z przyjmowania dziennie nawet 5 g, co stanowi mniej więcej stokrotność maksymalnej dziennej dawki terapeutycznej[72]. Śmiertelne zatrucie amfetaminą zazwyczaj przebiega z drgawkami i śpiączką[15][26]. W 2013 przedawkowania amfetaminy, metamfetaminy i innych związków włączonych używanie amfetaminy wedle ICD10 doprowadziły do około 3788 zgonów na świecie (przedział ufności 95%: 3425–4145)[86].
Patologicznie zwiększona aktywność szlaku mezolimbicznego, drogi dopaminergicznej łączącej obszar nakrywki brzusznej z jądrem półleżącym, odgrywa centralną rolę w uzależnieniu od amfetaminy[87][88]. Osobom regularnie nadużywającym amfetaminy w celach rekreacyjnych grozi wysokie ryzyko rozwinięcia się uzależnienia, jako że powtarzające się epizody przedawkowania stopniowo zwiększają w jądrze półleżącym poziom ΔFosB, przełącznika molekularnego i regulatora białek związanego z zależnością[89][90][91]. Wraz z dostateczną nadekspresją ΔFosB w jądrze półleżącym zaczyna zwiększać się ciężkość zachowań związanych z uzależnieniem (np. kompulsywne szukanie substancji), co dalej zwiększa ekspresję[89][92]. Obecnie nie ma leków efektywnie leczących uzależnienie od amfetaminy, jednak regularne uprawianie długotrwałego wysiłku aerobowego wydaje się redukować ryzyko rozwoju takiego uzależnienia[93][94]. Długotrwałe ćwiczenia aerobowe wydają się także efektywnym leczeniem uzależnienia od amfetaminy[92][93][94][95][96]; poprawiają wyniki kliniczne i mogą wchodzić w skład terapii łączonej wraz z terapią poznawczo-behawioralną, obecnie najlepszym klinicznym sposobem leczenia[93][95][97].


RE: AMFETAMINA - Opinie o produkcie - rocky90 - 25.04.2024

Ludzie pamiętajcie że większość użytkowników to testerzy ketonów i ich normalne dawki amph nie będą robiły.Sam kiedyś miałem 2-3 dniowy lot na 3cmc i potem amph od ducha nie działała(byłem tak wkurzony że myślałem że wysłał mi jakiś badziew zamiast amph,całe szczęście do Duszka nie napisałem 😁).Po tygodniu zażyłem 100mg i była moc jaka powinna być.


RE: AMFETAMINA - Opinie o produkcie - Powerpolish - 25.04.2024

Jeżeli ktoś nie potrafi odróżnić amfetaminy od pasty to nie powinien pisać w ogóle recenzji. To jest wątek na temat amfetaminy (siarczan) gdzie jego cena jest praktycznie taka jak 3cmc, ale warto. Pokazuje zdjęcie jak przyjechało to od razu od duszka, (przepakowalem w swoją folie) i od razu fotka jak to wygląda jak się wrzuci na talerz i rozbije, dostajemy gotowy proszek od razu do walenia. Waga nie ubywa nic, nie trzeba suszyć, wystarczy brać ile się chce i można walić. Jest mocniejsze od speedpasty i bardziej opłacalne, jak mialem dłuższa przerwę to takie 0.5 starczało mi na całą dobę, teraz muszę zarzucić 1-2 na dobę, max 3, ale to przez moją tolerke większą i czuje wtedy zatrucie organizmu bo cały czas mnie bierze na wymioty, znajomi którzy mało co ćpają jak im dałem paska 0.1 to ich po 4-6 godzin trzyma,  takie 0.5 by ich zabiło. Ja biorę szczury po 0.2 i starcza mi na 2-4 godziny, ludzie którzy mało co biorą to 0.1 starcza na 4-6 godzin. Towar jest tak mocny ze nawet po waleniu 3cmc dwa dni i chciało mi się spać, zajebałem 0.3 fety na raz i od razu postawiła mnie na nogi, gdzie jakas feta z ulicy w ogóle by nie pokopala po zabawie z 3cmc. Polecam to jak najbardziej,  nigdy w życiu nie waliłem mocniejszej, a fety zjadłem w swoim życiu już kilka kilogramów.
[Obrazek: 20240326-162355.jpg]


[Obrazek: 20240326-162412.jpg]


RE: AMFETAMINA - Opinie o produkcie - monio - 30.04.2024

Zadawałem sobie pytanie co się stało z naszym kraianem w ciągu 13 lat zaobserwowałem spadek jakości po dzień dzisiejszy to co jest na ulicy to kpina buczy wełbie ziewanie a nawet ataki śpiączki zamulenie jak oni w ogóle mogą takie coś sprzedawać to o pomstę do nieba się prosi 
Myślałem że już nie zaznam fety z lat 2000 wtedy zaczynałem przygodę z feta .Postanowiłem pobrać polaka od V duch i tu kurwa!!!  Jestem mile zaskoczony nie robiłem takiego metaksu od conajmniej 3 lat 
Troszkę o materiale  nie gryzie w nos może llekie szczypanko towar mokry ale szybko schnie po pary minutach nadaje się w nos  zacząłem od 0,20 i już było fajnie ale ja nie nażarty po pół godziny 0,25 i teraz jest już grubo 
libido do opanowania jest robotny jak narazie nie suszy gadka się klei i w ogóle co niezaczniemy robić to się fajne wkręcamy niema uczucia że widać że jesteś naćpany ,mnie tak wkręcił do recenzji 
Pozdrawiam V
Ps jestem już z wieloletnim stażem badaczem i mażył mi się taki ktoś co ma produkty z górnej puły no i się znalazł V duch  Smile