Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
Czy Hexen wróci ? - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Na temat używek (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=7)
+--- Dział: Dyskusje na luzie (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=16)
+--- Wątek: Czy Hexen wróci ? (/showthread.php?tid=1989)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22


RE: Czy ktoś wie gdzie kupić NDH (N-Isobutyl-Hexedron) - Mglus808 - 21.09.2024

Inferno Ogólnie to nep jest tym samym czym był pentedron a hexen to również był jego zamiennik nic więc dziwnego że teraz go nie ma bo za jego miejsca mamy nep super jakość i o to właśnie chodzi. Więc bez sensu gonić za czymś co już raczej nie wróci a napewno nie w obecnej sytuacji. Jeżeli już to przewidywał bym jego jakąś kolejną formę ewentualnie po tym oczywiście jak nep się skończy. Tak czy inaczej mocowo i jeżeli chodzi i fazę to jest to tym samym nep=hex, poprostu miej przeżarci byliście i tyle, polecam detoksik delikatny chociaż kilka dni bo nepik jest serio kozak teraz

Jeżeli czegoś na naszym rodzimym rynku miało by mi brakować to czegoś o poziom mocniejszego czyli coś z rodziny alfic, chociaż jakiś monkey dust(mdphp) który może się nie pali ale sniff to jest naprawdę petardka


RE: Czy ktoś wie gdzie kupić NDH (N-Isobutyl-Hexedron) - Lukas1985 - 21.09.2024

Nep z pentedronem ma tyle wspólnego co minister z ministrantem.


RE: Czy ktoś wie gdzie kupić NDH (N-Isobutyl-Hexedron) - kot_kreskowy - 21.09.2024

Co za brednie glus pierdolisz to aż torsji dostaję, zamiennik zamiennika xd, jak to całkowicie inne substancje są kurwa 
I jeszcze rodzynek
(21.09.2024, 14:46)Mglus808 napisał(a):  nep=hex



Do widzenia 🙃


RE: Czy ktoś wie gdzie kupić NDH (N-Isobutyl-Hexedron) - kej9 - 21.09.2024

(21.09.2024, 14:46)Mglus808 napisał(a): Tak czy inaczej mocowo i jeżeli chodzi i fazę to jest to tym samym nep=hex

ty chyba z chuja spadles Big Grin

hex na nim 'sensacji' nie zrobil. 'mamy nep super jakość' ktory mocowo jest tym samym.. ja pierdole Podobno kultowa w dupie byl gowno widzial. wertuje strony internetowe niedorozwoj tak jak z z tym waleniem konia wtedy XD

Mglus808  haha Podobno kultowa idz spusc z krzyza, zapchaj se dziure nepem czy cos.. i nie pajacuj. ''po to powstał nep aby zapchać dziurę po hex en i dlatego wybrali...' jakies walne zgromadzenie? Podobno kultowa

Mglus808  'A dodam tylko że kiedyś wybór na sklepach był większy po 10 albo i więcej substancji do wyboru po dwa rodzaje pvp jakieś etkaty Pentek, trójki zaczynały wchodzić a taki dzieciak będzie mi pierdolil swoje kurwa urojenia bo cię robi kurww coś co ja żarłem jak jeszcze nie wiedziałeś co to są narkotyki' juz bystrzaku zes wyszukal w necie co mieli kiedys na sklepach? web.archive? Podobno kultowa zarles kurła, jak cie *********************************


RE: Czy ktoś wie gdzie kupić NDH (N-Isobutyl-Hexedron) - Mglus808 - 21.09.2024

Lukas1985 to pozdrawiam pana ministranta.. miłej lektury 

Synonimy: (N-etylo-nor-pentedron, etylopentedron, α-etyloaminopentiofenon, α-etyloamino-walerofenon, α-EAPP)

N-etylo-pentedron jest mniej znanym związkiem psychoaktywnym o działaniu stymulującym należącym do grupy syntetycznych katynonów. Ma on działanie stymulujące (pobudzające) oraz euforyczne. Wykazuje również działanie empatogenne - przyjmowanie powoduje otwartość emocjonalną oraz uczucie empatii i miłości. Stymulujący efekt NEP jest spowodowany jego działaniem jako selektywnego inhibitora zwrotnego wychwytu noradrenaliny i dopaminy. Efekt empatogenny jest również związany z aktywnością tego związku jako inhibitora zwrotnego wychwytu serotoniny lub jako czynnika uwalniającego serotoninę jednakże kwestia ta wymaga przeprowadzenia dalszych szczegółowych badań. NEP ma strukturę bardzo zbliżoną do pentedronu, od którego różni się posiadaniem grupy etylowej dołączonej do atomu azotu w miejscu, w którym w pentedronie występuje grupa metylowa. Dodatek tej grupy powoduje, że jest on około 3 razy bardziej aktywny od pentedronu. NEP jest strukturalnie bardzo zbliżony również do N-etylo-heksedronu (hex-en) i powoduje występowanie bardzo podobnych efektów. NEP jest najczęściej wprowadzany jako związek z grupy „research chemicals”, a jego pierwsze pojawienie się na rynku miało miejsce w 2016 r. Stanowi on przykład nowej substancji psychoaktywnej zaprojektowanej tak, aby przypominał i posiadał właściwości popularnego, mocno oddziaływującego, ale mającego krótkie działanie poprzednika - pentedronu. Istnieją bardzo ograniczone dane dotyczące właściwości farmakologicznych, metabolizmu i toksyczności NEP u ludzi. 

Źródło:
https://www.chemisit.pl/baza-wiedzy/n-etylo-pentedron-nep-eapp-cz-1

Czy wy jesteście po jakiś szkołach specjalnych ? Pytam szczerze, czytanie nie boli

No i co nie odpisze nic żaden specjalista?? Sympozjum będziecie organizować żeby odpisać co wam w tych łepetynach siedziało ??  😂😂😂 polecam się doinformować jak się czegoś nie wie a nie szyć z bani


RE: Czy ktoś wie gdzie kupić NDH (N-Isobutyl-Hexedron) - kot_kreskowy - 21.09.2024

Wszystko się zgadza mądralo, są to substancje o podobnej strukturze.
PODOBNEJ
PODOBNEJ
Także, masz rację, czytanie nie boli tylko trzeba jeszcze rozumieć to co się czyta🙃

Wykazują też inne dzialanie, bo tak jak w NEPie faktycznie efekt empatogenny da się wyczuć, tak HEXEN to pierdolony rzeźnik morderca.

Ty ćpałeś w ogóle hexa kiedyś, że takie pierdoły piszesz równając go z NEPem?

Ja mam w swojej karierze przerobione blisko 10 sortów i żodyn nie działał jak nep.


RE: Czy ktoś wie gdzie kupić NDH (N-Isobutyl-Hexedron) - Mglus808 - 21.09.2024

Jadłem pierwsze sorty hex czy hex en i większej sensacji to na mnie nie robiło myślę że przeżywasz niepotrzebnie, może masz sentyment do tamtych dni chwil ludzie sytuacji kto wie, ogólnie bez sensu szukać nepa gdzie to jest jak sam napisałeś bardzo podobne, jest to ta sama półka a nep jest teraz świetnej jakości bez syfu itp, królewska synteza i bez sensu jest to że szukacie chuj wie czego. I tak by ci nie wszedł ten powrót hexa czy en jeden chuj bo nep jest od niego w chuj lepszy rozumiesz? To tak jakbyś miał sentyment do golfa jedynki czy dwójki a jeździłbyś teraz czwórką to bez porównania ale może coś tam się działo z tyłu na kanapie.. 
bez sensu jest to że szukacie w chuj podobnej substancji do tego co teraz mamy w hurcie łatwo dostępne, rozumiem gdybyście chcieli coś mocniejszego, półkę wyżej Alfę lub zamiennik lub już nawet to mdphp bo obecnie nie ma nic tej mocy dostępnego u nas
kej9 czubie po to powstał nep aby zapchać dziurę po hex en i dlatego wybrali substancje najbardziej podobna do tego co było, widać że jesteś w temacie rc od niedawna maks od jednego zamiennika xd dla inteligentnych inaczej zawsze był pent słabsze stimu, królowa alfa mega stim plus mmc euforyki

A dodam tylko że kiedyś wybór na sklepach był większy po 10 albo i więcej substancji do wyboru po dwa rodzaje pvp jakieś etkaty Pentek, trójki zaczynały wchodzić a taki dzieciak będzie mi pierdolil swoje kurwa urojenia bo cię robi kurww coś co ja żarłem jak jeszcze nie wiedziałeś co to są narkotyki


RE: Czy ktoś wie gdzie kupić NDH (N-Isobutyl-Hexedron) - kot_kreskowy - 21.09.2024

Człowieku, nep powstał w 2016 z tego co tam sam wkleiłeś natomiast zniknięcie hexenu miało miejsce ~2 lata temu czyli 2022.
Przez 6 lat te substancje współistniały na rynku a ty pleciesz bujdy że zajął jego miejsce.
Możliwe że zajął miejsce w czyimś guście bądź sercu ale na pewno nie na rynku.


RE: Czy Hexen wróci ? - voice.of.voiceless - 21.09.2024

kot_kreskowy 

2-cmc [Obrazek: 6080a0db.png]


bupropion [Obrazek: ?u=https%3A%2F%2Fwww.pharmaffiliates.com...ipo=images]



no ale to podobna budowa, to będzie klepać podobnie Podobno kultowa 


wyślijcie go na izolatkę...


RE: Czy Hexen wróci ? - Mglus808 - 21.09.2024

Mordko pierwsze pojawienie to znaczy że pojawił się na chwilę na sklepie może testowo kto wie, różne substancje pojawiały się na chwilę ale w dalszej perspektywie znikały z ofert sklepu a teraz są „ożywiane”. Nie jedna taka substancje miałem bo przez te naście lat. Chodzi o przyzwyczajenie nie wiem prekursory itp. To jest dyktowane realnymi możliwościami a nie waszymi upodobaniami. Wiadomo że można syntezować każdą substancję która już była ale z jakiegoś powodu się tego nie robi. Ale można zauważyć że pentedron był słabszy a obecne zamienniki są mocniejsze no i tyle więc bez sensu się cofać ale może siła waszej woli stworzycie nową ofertę u któregoś vendora, kto wie

Jeszcze tylko dodam że „koty” kiedyś hex mieli ewentualnie na przystawkę o ile ktoś miał fetysz brudzić sobie tym nos, więc nie wiem z jakiego powodu się tak nazwałeś, byc może poprostu lubisz kotki. Żaden kot którego znam naprawd nigdy w życiu nie zachycal się hexem