Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
3-CMC (cola)- Opinie o produkcie - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Działy partnerskie (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=24)
+--- Dział: Duch.store (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=58)
+--- Wątek: 3-CMC (cola)- Opinie o produkcie (/showthread.php?tid=2515)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21


RE: 3-CMC (cola)- Opinie o produkcie - olancucki - 14.12.2023

Cola wróciła! Dziękuję Ci duch

Pobieram.


RE: 3-CMC (cola)- Opinie o produkcie - Johny981 - 15.12.2023

Wczoraj 3 osoby testowały cole . Wszyscy zadowoleni . Twierdzili że bardzo dobre jak te normalne 3cmc. Tylko cola trochę mokra no i zapach


RE: 3-CMC (cola)- Opinie o produkcie - C84S - 15.12.2023

Johny981 czyli warta jest swej ceny? 
Jak porównasz ją z 3cmc tym droższym od duich jezeli masz doświadczenie ?


RE: 3-CMC (cola)- Opinie o produkcie - Johny981 - 15.12.2023

C84S jeśli miałbym porównać to po pierwsze warta wchuj swojej ceny . Jak dla siebie temat to podstawa oczyścisz żeby nie był mokry i dobrze pokreślić . Ale jakość jak najbardziej na plus nie odbiega wcale od droższego 3cmc od tego sklepu


RE: 3-CMC (cola)- Opinie o produkcie - Benito - 22.12.2023

[Obrazek: 2023-12-22-205310.jpg]

Dobry wieczór. Chciałbym dopisać coś więcej na temat nowego sortu tej pięknej coli ze zdjęcia powyżej.
Moja tolerancja obecnie jest na bardzo dobrym poziomie, rzadko używam RC - ostatnie 3 miesiące jedynie sample w małych ilościach, bez ciągów(przez te 3-4 miesiące zjadłem może 1.5-2g ketonów).

Próba uczuleniowa: sniff ~50mg - delikatne szczypanie 👃, do przeżycia, były gorsze sorty. Bardzo subtelne działanie: poprawa nastroju, odejście zmęczenia.
Pół godziny później: sniff 140mg pokazał pazura, chęć do gadki, znaczny nieogar na wjeździe, fajny speedzik, chęci do wstania z krzesełka. Świetny wyrzut dopaminy! I tak przez ±40 minut...  Rolleyes

Dorzutki co ~50 minut, wielkości takiej samej(± 20mg) robiły tak samo. W taki sposób z ziomkiem miło spędziliśmy 7 godzin, minęło jak 15 minut.  Podobno kultowa

To, czym się zaskoczyłem było to, iż trójka ta nie atakuje naszych zatok - ból mija bardzo szybko, spływ jest BARDZO znośny, co rzadko spotykałem przy kolorowych sortach. 👍💪👃

Ogólnie rzecz ujmując: polecam pobieranie, oraz popieram post wyżej: naprawdę warty swojej ceny.  Myślę, że zadowoli nawet przeżarte b-k łby swoim działaniem!  Podobno kultowa


RE: 3-CMC (cola)- Opinie o produkcie - Johny981 - 22.12.2023

Benito dokładnie zatoki po tej coli wyjątkowo bardzo dobrze. Mi też zawsze brazy zapierdalaly a po tym pięknie 
Po tej zwykłej 3cmc od duszka to tak miałem zaorane po jednym dniu że szok a tu bajka


RE: 3-CMC (cola)- Opinie o produkcie - dzik - 23.12.2023

Klasa sama w sobie, nic dodać nic ująć, działa jak powinno. Pozdrawiam


RE: 3-CMC (cola)- Opinie o produkcie - olancucki - 24.12.2023

Poprzedni sort działał bardzo euforycznie. Czy ja wiem...
 Euforyzujące kamyki które w działaniu dostarczały obfitośći buzującej euforii i ta bania siadała na oczach jakby, ale po x-krotnych powtórzeniach. Hihi.

Ciekawe co to teraz za sorcicho siedzi :o


RE: 3-CMC (cola)- Opinie o produkcie - Naluzie zawsze w bluzie - 27.12.2023

Bardzo euforyczna ta nowa cola, składa każdego jak zgnieciony paragraf Big Grin
bardzo aktywna 3-jka, u mnie w stronach jest faworytem z kamienii szlachetnych Tongue
11/10


RE: 3-CMC (cola)- Opinie o produkcie - KoneserTanichWin - 28.12.2023

Ohoho, cola jednak wróciła!

kot_kreskowy Trzeba będzie zrobić powtórkę z testu  Smile