Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
a-PVP - Opinie o produkcie - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Działy partnerskie (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=24)
+--- Dział: Duch.store (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=58)
+--- Wątek: a-PVP - Opinie o produkcie (/showthread.php?tid=2801)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31


RE: a-PVP - Opinie o produkcie - Mef123 - 18.03.2024

Alfa pvp 
[Obrazek: IMG-20240317-075043.jpg]

Powiem tak sort się zmienił od ostatniej dostawy mniej dym szarpie gardło jest to naprawdę na plus vapo moja dawka do testów początkowych to 35 mg po aplikacji włączyła się miła stymulacją, jak i dopamina skoczyła na wysoki poziom fajnie mi się po tym grało w cs 1,6, jak i słuchało muzyki, przy czym była lekka euforia rozmowy też przybywały dobrze papierowy smakowały jak lukier, a piwo 🍺, jak nektar polecam ten sort dzięki dych za możliwość testów 5.


RE: a-PVP - Opinie o produkcie - Kapitan - 22.03.2024

Jest sort w ryży, igiełkach ?


RE: a-PVP - Opinie o produkcie - Diabeuu666 - 22.03.2024

Jest taki jak widzisz na zdjęciach wrzuconych powyżej Wink


RE: a-PVP - Opinie o produkcie - Kapitan - 22.03.2024

To nie jest ten sam sort co miałem we wrześniu tam były igły długie a ty jest w karmieniu przecież


RE: a-PVP - Opinie o produkcie - Diabeuu666 - 22.03.2024

No bo jest inny sort i jest dużo lepszy!
Lepszy kop, większe libido, nie ma wejścia na serducho, schizy też lajtowej. No ogień 🔥


RE: a-PVP - Opinie o produkcie - Mef123 - 23.03.2024

Kapitan sort jest w grudach i w miarę tak jak kolega na górze piszę temat jest dużo lepszy jak i trochę wydajniejszy mniej shizije


RE: a-PVP - Opinie o produkcie - kot_kreskowy - 23.03.2024

(22.03.2024, 22:03)Kapitan napisał(a): Jest sort w ryży, igiełkach ?


Kamień niezbyt twardy, bardzo mocny sort więc radzę uważać z dawkami.

Najmocniejsza alfa jaką kiedykolwiek jadłem. 
Zresztą ten produkt jest najmocniejszy w ogóle ze wszystkiego co jadłem, a co do konsumpcji się nadaje😉
I faktycznie, tak jak piszą chłopaki - nie schizuje/jest to zminimalizowane.


RE: a-PVP - Opinie o produkcie - Ferdzio Kiepski - 24.03.2024

Ta lafa to jest kurwa od lat. może przesadziłem żę od lat Podobno kultowa ale to jest kurwa kocur! jak kot_kreskowy 
naprawdę podchodzić z rozwagą// ja swoich dawek z reguły nie podaję.. ale czuję że zaraz muszę wypierdalać w las i telefon zostawić w chacie bp przy moim tępie to zaraz będzie schiza jak chuj.. więc szykujcie się Podobno kultowa na jakiś triprapotrt. Bo mnie wyjebało w kurwę, a duch wie że ja ten towar kocham Tongue także userzy! Big Grin
Jak ktoś do czynienia z alfami nie miał to tego za żadnie SKARBY NIE BRAĆ! tylko PiHP na początek bo ta alfa to jest przekozak..... taka stymulacja jeszcze z tym takim wiadomym i jedynym w swoi m rodzaju jebnięciem potrafi zaorać po pierwszym SNIFIE Big Grin Podobno kultowa a mnie już ora VAPO i kilka sniffow.. a jak dawek nie podaję tak podam że tak na okkoło może 20 minut temu poszła ostatnia, oczywyście póki co ostatnia Podobno kultowa lajna Podobno kultowa tego pięknego specyficzku Tongue  o wielkości takiej jak niektórzy walą 3cmc.. lekko z deczka ponad 200mg sniffem i lecimy w balet! opprzedzone paroma buchami niedużo wcześniej z methpipe Smile   No to spierdalam na dzi ś idę na spacer z dwoma szkłami do palenia mety Tongue i kilkoma G substancji!!! Podobno kultowa Podobno kultowa
duch ma te towary których nie ma nikt! Tongue pozdro duch !
To nara! POZDRO! Tongue Podobno kultowa

aż si ę w piździe kręci jak chuj! to jest kop stymulacja z magią!!!!!!!!!!!!


RE: a-PVP - Opinie o produkcie - Czeslawo - 24.03.2024

Ferdzio Kiepski  Doskonale Cię rozumiem, pozdrów wszytkich dobrych ludzi, baw się, chwytaj dzień, niech moc mistrza Yoda będzie z Tobą !   Smile


RE: a-PVP - Opinie o produkcie - Benito - 24.03.2024

Ferdzio Kiepski no już grubo masz. 😅
Czekam z niecierpliwością na nowy raport i życzę wszystkiego dobrego, miłej podróży do lasu 💪
Ja osobiście bym się nie odważył tego próbować, szczególnie w takich ilościach 😅