Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
Ignore na chatbox - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Hydepark (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=45)
+--- Dział: Luźne tematy (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=47)
+--- Wątek: Ignore na chatbox (/showthread.php?tid=1002)

Strony: 1 2 3 4


RE: Ignore na chatbox - Kajabuza - 12.08.2022

Jeśli ktoś Nas wkurwia Pudzilla tak naprawdę nie wyrządzając żadnej krzywdy, nie ubliżając ani nic, to prawdopodobnie MY SIĘ WKURWIAMY a nie TEN KTOŚ NAS WKURWIA. 
.Offtopik. 

Oczywiście ja nawet osobom które mnie dyskryminują życzę spełnienia marzeń, ale Twoje się spełnią przyjacielu, gdy będziesz potrafił nie wkurwiać się na kogoś tylko ignorować. 

Ucz się od Mańka, weź go za wzór do naśladowania. 🤗



RE: Ignore na chatbox - PUDZILLA - 13.08.2022

ty mi nie mow jak mam zyc i odjeb sie odemnie, ja nie moge twoich wysrywów czytac, bo sie co raz glupszy czuje, moze maniek potrafi, ale ja nie 

jestes poryty, nie komentuj moich tematów, nie odpowiadaj mi nigdzie, nie dawaj mi reputacji, nie wspominaj o mnie, wykurwiaj na bambus bo nie chce miec z toba nic wspolnego


RE: Ignore na chatbox - Kajabuza - 13.08.2022

To do kajabuzz chyba mój drogi. 😄
Z tego co mi wiadomo, to Ty się dojebałeś do Niego i wiele razy próbowałeś coś w Nim zabić czy coś tam swoimi atakami.
.
Weeeekend jest, nie ma co psuć atmosfery. 

(Zresztą... Napisałeś DOŚĆ. Ok. Przekażę, że od teraz udajemy, że siebie nie widzimy. Papatki. Dużo spokoju i zdrówka Pudzilla. 😊)



RE: Ignore na chatbox - kajabuzz - 13.08.2022

Kajabuza jest moc! Dlaczego piszesz sama ze sobą? Czyż nie za mało miejsca w życiu by upychać tan jeszcze czy chować urazy? Zresztą ja nic złego ani szkodliwego dla nikogo nie zrobiłem wiem może czasowo ktoś nie rozumie klimatów, ale jeśli od tak cos bóli,to problem leży u źródła xD


RE: Ignore na chatbox - furiat - 13.08.2022

jak wogole kogos zablokowac ?


RE: Ignore na chatbox - kot_kreskowy - 13.08.2022

(13.08.2022, 06:15)PUDZILLA napisał(a): ty mi nie mow jak mam zyc i odjeb sie odemnie, ja nie moge twoich wysrywów czytac, bo sie co raz glupszy czuje, moze maniek potrafi, ale ja nie 

jestes poryty, nie komentuj moich tematów, nie odpowiadaj mi nigdzie, nie dawaj mi reputacji, nie wspominaj o mnie, wykurwiaj na bambus bo nie chce miec z toba nic wspolnego

Nie chcę Cię wkurwiać, ale chyba nie możesz nikomu zabronić komentowania założonych przez Ciebie tematów.
To jest forum i służy ono ,jakby nie było, do dyskusji Podobno kultowa

Poza tym patrząc na to  tak z boku, to zarówno 
Ty jak i Kajabuza ,zachowujecie się jak małe dzieci. Musicie jakoś te błędne koło nienawiści przerwać, bo robi się od tych waszych kłutni gęsta atmosfera, co nie sprzyja ani innym użytkownikom, ani tym bardziej FORUM.


RE: Ignore na chatbox - Mockryształów - 13.08.2022

Też nie chce się wtrącać,ale kot_kreskowyma rację nie znam osobiście tych osób więc nie mi ocenić ich.Jednak przez sytuację mam lekkie obawy co do pisania postów,udzielania się na forum. Wszystko zrozumiałe,że posty mają być z sensem i wnosić coś związanego z forum. Jednak obawa leży głównie czy inni zaakceptują dany post i dla nich będzie on coś wnosił. Oczywiście nie pisze tego żeby sobie w tym momencie nabić posty ani nie mam na celu nikogo urazić. Pozwoliłam się odnieść do tego co jest wyżej. Ps: Z sytuacji z życia wziętej przekonałam się na własnej skórze z biegiem czasu lepiej takie sytuacje załatwiać na priv niż kręcić aferę na całe forum. Pewnie zaraz połowa będzie wiedziała kim jestem xD no,ale cóż nie o to chodzi. Człowiek z czasem dojrzewa do pewnych spraw.


RE: Ignore na chatbox - PUDZILLA - 14.08.2022

kot_kreskowy kurwa mać(!) niech sobie komentuje co chce, ale niech robi to na temat, przecież nie mowie do niego, zeby nic nie komentował, tylko W MOJĄ STRONĘ nic nie rzucał, żadnych zaczelek, odpowiedzi, oznaczeń kurwa nic. 
Dopóki bede go widzial, dopoty bede z nim jechac ile moge, ja z kurwami cisne a nie im reke podaje, dlatego pozostaje mi go tylko ignorowac.

Ja chce sie od tego poryciucha odciąć, i do tego mam prawo, mam prawo domagac sie, aby mnie nie zaczepial i z tego prawa po prostu kurwa korzystam.  Ja zaluje, ze nie podjąłem rekawic, gdy ten smiec napierdalał mi w drzwi o 7 rano budząc moich domiwnikow. Chuj ci w dupe frajerze nie pisz do mnie


RE: Ignore na chatbox - kot_kreskowy - 14.08.2022

PUDZILLA Zachowaj proszę kulturę wypowiedzi. Rzucając obelgami nie pomagasz sam sobie.
Chcesz mieć od niego spokój, a powokujesz go jednym słowem. Po co?
Wyluzuj trochę majty, wyedytuj obelgi.
Chcesz z kimś pocisnąć-ciśnij z sergiuszem, bo to jest prawdziwy śmieć😎
U nas sami dobrzy ludzie 🤪
Tylko spokój nas uratuje Podobno kultowa


RE: Ignore na chatbox - PUDZILLA - 14.08.2022

ten czlowiek mnie tak obrzydził do samego siebie, ze nawet nie jestes w stanie tego pojąć, kurewsko przykre jest uczucie, gdy poznajesz normalnego ziomka i patrzysz jak mu ryje psyche od dragów, a 1. ty nic z tym nie jestes w stanie zrobic 2. gosciu nie zdaje sobie sprawy z tego co sie dzieje

ten czlowiek mnie tak obrzydzil, ze reaguje na niego tak jakbym reagowal na krzywde robioną dzieciom na ulicy