Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
BHP - Telefon - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Na temat używek (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=7)
+--- Dział: Bezpieczeństwo w sieci (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=12)
+--- Wątek: BHP - Telefon (/showthread.php?tid=108)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8


RE: BHP - Telefon - Maniek - 10.04.2022

Dlatego każdy powinien zachowywać chociaż minimalne BHP, choć tak jak wiadomo wielu ma całkowicie wyjebane, kupuje na 4 coins ze swojego konta bankowego bezpośrednio na portfel vendora, nie używają VPN + Tora, lub chociaż samego Tora, biorą paczki na swój legitny numer telefonu, albo co jeszcze lepsze asy - na swój adres domowy i swoje prawdziwe dane...


RE: BHP - Telefon - dimiliki - 10.04.2022

przeszkolenie powinno byc obowiązkowe


RE: BHP - Telefon - hulerkfow23 - 10.04.2022

dimiliki to są rzeczy, których nie przeskoczysz. Możesz rozkręcać swój telefon ile chcesz. Ktoś wpadnie z towarem od Ciebie rozjebie się i koniec. Nie musi Cie znać powie gdzie, kiedy, skad ma kontakt i po nitce do kłębka.

Tak jak pisze, trzeba dbać o podstawowe BHP, żeby samemu sobie nie szkodzić. Jeśli w to co robimy włączamy inne osoby to możemy tylko wierzyc, że będą w porządku. Takie ryzyko zawodowe.


RE: BHP - Telefon - dimiliki - 10.04.2022

Jedynie co pozostało to założyć skep w sieci ciekawi mnie jak to wygląda z perspektywy sprzedaży internetowej


RE: Pytania i takie tam - Szyderca - 14.04.2022

Siemanko pytanko mam , mial ktoś kiedyś taki przypadek że telefon nagle się sam wyłączył i pokazała się ikona android i napis kasuje. I tak na dwóch telefonach jednocześnie w tym samym czasie.. pierwszy raz się spotkałem z taką sytuacją, przywróciło mi telefon do fabrycznych ustawień... i nawet jak to ktoś zrobił to czy po usunięciu wszystkiego teraz telefon jest bezpieczny ? Prosze o pomoc bo jestem w szoku...


RE: Pytania i takie tam - Szyderca - 14.04.2022

Jest dobrze i tak , tylko szkoda że będą czekaćSad

I co miał ktoś taka sytuacje z telefonem co napisałem wyżej?


RE: Pytania i takie tam - hulerkfow23 - 14.04.2022

Szyderca tutaj bardziej omawiamy kwestie działania forum, ale skoro już napisales no to dosyć dziwna sprawa.

Telefon się włączył z blokady ekranowej czy jakby z kompletnego wyłączenia? Jak z blokady to możliwe, że to przez ingerencję osoby 3, a jak z kompletnego wyłączenia to nie jest chyba mozliwe.


RE: BHP - Telefon - Szyderca - 14.04.2022

hulerkfow23 nie rozumiem trochę pytania, ale powiem tak telefon mojej girl ladowal się ja byłem na swoim telefonie akurat nic nie robiłem ale ekran byl włączony bo miałem coś zrobić i nagle zgasł i pokazała się ikona android i ze kasuje , poczym zostało wszystko przywrócone do fabrycznych funkcji i co najważniejsze girl miała to samo w tym samym czasie co ja .... jak to możliwe? Skoro girl używa WiFi a ja internet z fona ?


RE: BHP - Telefon - hulerkfow23 - 14.04.2022

(14.04.2022, 18:19)Szyderca napisał(a): hulerkfow23 nie rozumiem trochę pytania,  ale powiem tak telefon mojej girl ladowal się ja byłem na swoim telefonie akurat nic nie robiłem ale ekran byl włączony bo miałem coś zrobić i nagle zgasł i pokazała się ikona android i ze kasuje , poczym zostało wszystko przywrócone do fabrycznych funkcji i co najważniejsze girl miała to samo w tym samym czasie co ja .... jak to możliwe? Skoro girl używa  WiFi a ja internet z fona ?

Haha no niezle. Nie wiem co się stało, ale to nie jest raczej nic przypalowego


RE: BHP - Telefon - Szyderca - 14.04.2022

(14.04.2022, 18:35)hulerkfow23 napisał(a): Haha no niezle. Nie wiem co się stało, ale to nie jest raczej nic przypalowego

Przypalowego nie ale jak to się stało ze na dwóch telefonach to samo ? Odezwij się na priv mam prośbę ważne.