Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
Ile najdłuzej się masturbowales/masturbowałas albo ile trwal twój sex najdłużej - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Hydepark (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=45)
+--- Dział: Luźne tematy (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=47)
+--- Wątek: Ile najdłuzej się masturbowales/masturbowałas albo ile trwal twój sex najdłużej (/showthread.php?tid=1087)

Strony: 1 2 3


RE: Ile najdłuzej się masturbowales/masturbowałas albo ile trwal twój sex najdłużej - Diabełek25K - 10.09.2022

Szatan69 logiczne szparka to szparka. Jazda na ręcznym w ostateczności


RE: Ile najdłuzej się masturbowales/masturbowałas albo ile trwal twój sex najdłużej - Diabełek25K - 13.09.2022

Jest jednak Yalasek to pochwał się swoimi wyczynami xD


RE: Ile najdłuzej się masturbowales/masturbowałas albo ile trwal twój sex najdłużej - Yalasek - 13.09.2022

(09.09.2022, 19:58)Szatan69 napisał(a): Ile najdłuzej się masturbowales/masturbowałas albo ile trwal twój sex najdłużej ? Cool

Sex 
Najkrócej -  30 sekund xD 
Najdłużej - z godzine bez spustu.

Masturbacja 

Najdłużej - 50 godzin 
Z przerwami na siku i szczura.
Później były mocne haluny, objawy zawału serca i objawy podobne do zespołu serotinowego naraz. 😌
50 h - a czemu tak mało? Brakło tematu czy co? 50 h to masz z 2,5g Alfy lub parę g Hexa. Na samym cmc też można kisić ogóra ale pytanie czy masz 50g?

Diabełek25K gotowe mówisz i masz Smile


RE: Ile najdłuzej się masturbowales/masturbowałas albo ile trwal twój sex najdłużej - Diabełek25K - 13.09.2022

Nie no ludzie tutaj bomby kręcą nie wiem kto jest w stanie wytrzymać aż tyle  to by jakiś totalny as musiał być. Przecież jak jesteś zbyt mocno porobiony to są przypadki, że libido up a sprzęt nie chce działać. A nawet jeśli ktoś to na serio pisał to nic dziwnego,że były objawy zawału serca. Kiedyś oglądałem śmierć na tysiąc sposób gość nawpierdalał się wiagry,później nie był świadomy żona dosypała mu viagry a na końcu kochanka zadzwoniła i dosypała mu viagry czy jakiegoś tam prochu żeby konar płonął. I tak się bawił tak się bawił i jeb nagle po nim


RE: Ile najdłuzej się masturbowales/masturbowałas albo ile trwal twój sex najdłużej - Yalasek - 13.09.2022

(13.09.2022, 21:31)Diabełek25K napisał(a): Nie no ludzie tutaj bomby kręcą nie wiem kto jest w stanie wytrzymać aż tyle  to by jakiś totalny as musiał być. Przecież jak jesteś zbyt mocno porobiony to są przypadki, że libido up a sprzęt nie chce działać

Czasem jest tak że sprzęt kaput ale po kresce libido Na tyle up że flak strzelac może po kilku nocach  tak samo jak na poczatku bitwy


RE: Ile najdłuzej się masturbowales/masturbowałas albo ile trwal twój sex najdłużej - Diabełek25K - 13.09.2022

Być może masz rację nie zaprzeczam ani nie potwierdzam. Każdy przypadek inny. Raz miałem taką chorą akcje schizy się wkręciły to na ręcznym jechałem żeby o tym nie myśleć ale to porobiony byłem nieźle, że takie coś do łba mi przyszło


RE: Ile najdłuzej się masturbowales/masturbowałas albo ile trwal twój sex najdłużej - Yalasek - 13.09.2022

Ile masz mocy w sobie tyle możesz dać przy RC jeden da radę walić 2 dni a drugi tydzień jak w sporcie jeden może a drugi się uczy dopiero hehe pozdr :p


RE: Ile najdłuzej się masturbowales/masturbowałas albo ile trwal twój sex najdłużej - S-N - 13.09.2022

Nigdy się nie masturbowałem na 3cmc nie przyszło mi nawet to do głowy , najdłużej sex miałem 1 Godziny   Wink


RE: Ile najdłuzej się masturbowales/masturbowałas albo ile trwal twój sex najdłużej - Bam - 29.09.2022

Heh dokladnie 2.5g alfy to faak 50godzin hehe  kurde te rc to jak jakis program na czas ukryta kamera hehe


RE: Ile najdłuzej się masturbowales/masturbowałas albo ile trwal twój sex najdłużej - dimiliki - 20.10.2022

najdłużej bez jakichkolwiek używek ruchałem 10 h najszybciej z 5 min 
walić konia to potrafie i nawet 3 h Podobno kultowa